Komentáře uživatele Ramilie

Ramilie

Ramilie zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 48
12 opic (12 Monkeys)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.3.2020
Napínavé, depresivní, lehce   beznadějné, ovšem najdou se   i úsměvné scény. Celou   dobu jsem přála Jamesovi,   aby se mohl podívat na   oceán, projít se po pláži,   nechat na sebe svítit   sluníčko... A taky mě   frustrovalo, že byl chudák   buď ve vězení, v blázinci,   nebo na útěku. Brad Pitt tu   hrál slušného šílence,   odvedl parádní výkon;   doktorku jsem si zamilovala   hned. Po dokoukání mě tak   problesklo hlavou, že díky   bohu že je to jen film a ve   skutečném světě není   rozšířený žádný   virus... počkat, ehmmm. :-D   No dobrá, alespoň tedy není   tak děsně smrtící.
Áčko
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.5.2016
Někdy i zajímavé
Záleží na tématu, ale   každý si najde to své, co   ho zajímá. Asi to není na   každodenní sledování, ale   čas od času se podívat je   fajn. Mám ráda takovéhle   pořady.
Stále nevěřím,
že to není nahrané :-D   Protože se mi nechce věřit,   že by někdo dobrovolně šel   rozpitvat své soukromí do   TV. I když pro peníze by   dost lidí udělalo i horší   věci. Dvě hvězdy za to, že   nějakým osamělým   důchodcům či ležícím v   nemocnici to může zkrátit   dlouhou chvíli a zapomenout   na vlastní problémy.
Blízká setkání třetího druhu (Close Encounters Of The Third Kind)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 10.4.2020
Místy takové utahané až   nudné, prvních 20 minut mě   to opravdu nebavilo, říkala   jsem si, že je to asi na mě   moc starý film. :-D Nicméně   pak jsem se zakoukala a už   nešlo přestat. Zajímalo   mě, co má znamenat ten   symbol kopce, bavilo mě   sledovat vyvádění otce,   evakuaci kvůli   "zamoření"   vzduchu, cestu k té hoře i   hudebně efektní podívanou   ke konci. :-) Do toho   roztomilý Barry a sem tam   nějaký ten fórek. Oceňuji   také to, že to nebylo pojato   jako super akční hromadné   unášení nebo dokonce   vyvražďování.
Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 1.3.2020
Začala jsem sledovat jako   teenager, viděla do konce až   po 13 letech jako už   dospělá (a pustila jsem si   to od úplného začátku).
Za ty 3 měsíce, co mi   trvalo to celé dokoukat, jsem   se u některých dílů   zasmála, jindy pobrečela,   občas se i bála... nudu jsem   myslím neprožívala ani   jednou, snad jen některé   věci mi připadaly trochu   nelogické, nebo přitažené   za vlasy, ale bylo jich málo.  
Za tu dobu jsem ke   všem postavám pociťovala   střídavě sympatie, vztek,   náklonnost i nechuť, jako v   běžném životě. Hlavní   postavy jsou pro mě skoro až   něco jako "nejlepší   přátelé" (jelikož je   "znám" opravdu   hodně dlouho). Líbilo se mi,   že každý z nich za těch   sedm let zažil i krušné a   temné chvíle, ale vždy se z   nich za pomocí těch   ostatních nějak dostal a   překonal to. :)
Co se   mi ale úplně nezamlouvalo   bylo to, že dávali až   příliš velký důraz na to,   kdo má a nemá duši, přitom   několik těch největších   hajzlů duši mělo... a taky   se mi ještě příliš   nezamlouvalo takové to   typické pro devadesátkové   thrillery - že je někde   člověk samotný, třeba v   šatně ve škole, začne   hrát temná strašidelná   hudba a šup, objeví se   nějaký démon (nebo jiná   scéna, ale stejného typu).   Bylo to tam na můj vkus dost   často, i když naštěstí v   pozdějších sériích to   ustoupilo.
Ve výsledku   je to prostě velmi dobře   propracovaný seriál, skvěle   vyvážený humor, napětí,   romantika, akce, smutné   scény... Patři tedy k mým   top seriálům a vždy to tak   trochu bude srdeční   záležitost smíšená i s   nostalgií. :) (Jako teenager   jsem toužila být taky   přemožitelka :D )
EuroTrip
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.2.2020
Poprvé jsem viděla jako   16letá a i po deseti letech   se mi to stále líbí. :) Ve   filmu jsou skvěle   zakomponované stereotypy o   jednotlivých národech a   zemích, to je potřeba   opravdu brát s nadsázkou.   Skvělé fóry, má to spád,   i po těch letech se znova   zasměju... takže za mě   paráda. Akorát hvězda dolů   za trochu přehnanou scénu ve   Vatikánu (s "novým   Papežem"), jinak je to   super komedie.
Fotograf z Mauthausenu (El fotógrafo de Mauthausen)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.3.2020
Téma druhé světové války   mě nesmírně zajímá,   přesto jsem měla zatím   mezery co se týče filmů   přímo o koncentračních   táborech, tento je tedy můj   první (alespoň co si   pamatuji) a velmi se mi   líbil. Ano, nejspíš tu   nebyly vykresleny všechny   hrůzy, jaké se v podobných   zařízeních děly, ale to   přeci nevadí. Film se   zaměřoval spíše na   sledování živoření těch   "privilegovanějších&qu   ot;, kterým bylo za dobré   chování umožněno i mít   uvolnění ve formě styku s   dívkou, za což jsem ráda,   že zde ukázali, neboť to   není asi až tak známá   věc. Ukázali zde taky, že i   na takovém místě se lidé   měli stále potřebu bavit,   navazovat přátelství... A   také díky odvaze některých   máme dodnes možnost vidět   na fotografiích, jaké to tam   opravdu bylo. Za mě tedy   super film - nechybělo   napětí, akce, i nějaké to   uvolnění ve formě zábavy   (divadlo), i brutalita,   násilí, zoufalství, ale i   naděje. Hlavní hrdina   neskutečný sympaťák, jeho   přátelé též.
Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.7.2016
Jeden z mých   nejoblíbenějších   seriálů. Dvakrát jsem ho   viděla kompletně od 1. do 7.   řady, ale pokaždé, když   běží v televizi a já mam   čas, ráda se podívám   znovu.
Harry Potter a Kámen mudrců (Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.2.2020
Moje dětství, jako malá   jsem na to koukala pořád.   Ještě nyní jako dospělá   se ráda podívám kdykoliv   znova, je to vždy nádherné   se ponořit znovu do   pohádkového světa. Z celé   série je to jedna z   nejvěrnějších adaptací,   ačkoliv pár věcí tam bylo   asi z časových důvodů   vynecháno... Nicméně to   nebrání tomu, aby si to   člověk neužil i tak a   pochopil to. :-)
Harry Potter a Princ dvojí krve (Harry Potter and the Half-Blood Prince)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.1.2018
Hodnotím přísně jakožto   skalní fanoušek. Ve filmu   bylo totiž spousty nesmyslů,   žáci si vesele kouzlili mimo   školu a to vypálení   Doupěte mělo být jako co?!   Naopak zase některé   přidané scény byly vtipné   a milé, dračí koule neměly   chybu :D
Také nemohu   nechat bez povšimnutí   některé komentáře zde.   Pubertální věci, čili   vztahy a podobně jsou   vzhledem k věku hlavních   hrdinů zcela namístě. A   pokud někdo, kdo přečetl   tak jednu knihu, hodnotí, že   příběh byl napsaný kvůli   efektům, není absolutně   možné jeho názor brát   vážně. Kniha rozhodně   není o vybuchujících   efektech není, autorka je   dost inteligentní na to, aby   věděla, že se to do knihy   tolik nevyplatí dávat. Ty   efekty tam přidali   filmaři.
Chválím   tajemnou atmosféru (i když   někdy by tu zelenou mohli   ubrat), vyrovnání vtipu,   napětí a akce. Plus jako   Potterhead se na filmy mohu   koukat pořád, zabere to   alespoň méně času než   pořád dokola číst knihy.   :D
Hra o trůny (Game of Thrones)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 6.2.2020
První série velice   zajímavá, hezky vyvážené   sexuální i násilné scény.   Jak to v dalších řadách   (viděla jsem asi do poloviny   3.) začíná být čím dál   víc násilné a sex ustupuje,   není to nic pro mě... Jako   chápu, že to má být z   nějakého "fantasy   středověku", takže asi   násilí je jaksi na místě,   nicméně věřím, že i   tehdy existovalo něco jiného   než jen sex a násilí...   takže mohli udělat i   odlehčenější díly.   Respektive nemuseli, ale potom   nemá cenu pro mě, abych se   na to dále dívala.
Já, Olga Hepnarová
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 4.3.2020
Na první pohled dívka jako   každá jiná, navenek   pohledná (alespoň herečka   tedy), avšak uvnitř   extrémně ublížená,   uzavřená do sebe a neustále   v pozici oběti. Brala si   všechno příliš osobně -   byla to tedy skutečně   nějaká bezcitná   psychopatka? Připadalo mi   totiž, že po celou dobu   toužila po tom, aby ji někdo   miloval, bohužel dělala   všechno špatně (asociální   chování, nezdravení,   nepoděkovala,   nekomunikovala). To najetí do   lidí tomu jen nasadilo   korunu, pak už se asi i   zbláznila (nebo byla   duševně chorá celou dobu?),   pravdu ale asi ví jen ona.
Velice zajímavě podaný   film. Přestože se zde   nacházelo hodně hluchých   míst, nenudila jsem se. Jen   jednou, na začátku, jsem   měla chuť to vypnout, ale   pak jsem si vlastně zvykla na   tu ničím nepřikrášlenou   atmosféru - žádná   dramatická, ani romantická   hudba. Erotické scény byly   velice vkusné a příjemné   na koukání. Jen to   "vyvrcholení", to   "díky" čemu je   Hepnarová známá, proběhlo   dosti uspěchaně vzhledem k   celkovému tempu filmu... Jsem   ráda, že to nebylo nijak   přehnaně dramatické, ale   mohlo tam být ukázáno   třeba delší ježdění po   městě, jak si vlastně   vybírá, kam to napálí...   To by dodalo skvělé   psychologické dokreslení   jinak už bravurně zahrané   "hlavní   hrdince".
Obdivuju   taky to, že přestože ve   filmu nehrála žádná hudba   (až na výjimky), nebylo to   nijak depresivní. V podstatě   jako byste sledovali takový   výcuc ze života nějakého   člověka. Opravdu se to   tvůrcům i hercům velmi   povedlo.
Jak svět přichází o básníky
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 1.3.2020
Bylo to milé, oddechové a   nenáročné, akorát jsem se   zas tolik nezasmála a místy   se i nudila. To nacvičované   divadelní představení   nakonec i nedopadlo špatně,   což jsem byla mile   překvapená, protože obvykle   nemám ráda, když se ve   filmu hraje ještě nějaké   divadlo, případně se hodně   zpívá. Takže fajn   oddechovka na všední večer.
Jurský park (Jurassic Park)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.4.2020
Jako malá holčička jsem   tento film milovala, viděla   jsem ho několikrát, probudil   ve mně zájem o dinosaury -   měla jsem i knihu, pamatovala   jsem si jejich názvy... Když   jsem teď film viděla po   hodně letech, nostalgie mě   samozřejmě zasáhla, ne že   ne. :-) Navíc jsem si všimla   jistých věcí, které jsem   jako dítě nevnímala. Z   těch pozitivních bych   vypíchla humor a hlášky,   povídání o tom, že   klonování dinosaurů může   být nebezpečné (s tím jsem   naprosto souhlasila, jako   dítěti mi to přišlo   zbytečné malování   "čerta na zeď").   No a z těch negativních to   bylo například to, že T-Rex   vás nevidí, pokud se   nehýbete... To je blbost, jak   by potom mohl vůbec chodit,   aniž by nevrážel do všech   statických předmětů okolo?   :D Tuto věc jsem měla   zafixovanou dlouho - myslím   ale, že jsem nebyla   jediná... A pak jsem taky   úplně nepochopila motivy   toho "hlavního   technika". Další věc   je, že to někdy bylo až moc   "náhodně   nenáhodné" (nebo   "nenáhodně   náhodné?") - respektive   že se tam až moc věcí   pokazilo zrovna v tu   nejhorší chvíli... No ale   zase to bylo napínavé, to   jo... Plus k tomu ten   nádherný soundtrack od Johna   Williamse, z něhož mám   husinu a dojímá mě. Jo,   užila jsem si to, a nejen z   čisté nostalgie. :-)
Katka
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 26.7.2020
Zajímavý dokument, v němž   sledujeme postupný úpadek   krásné mladé holčiny v   sešlou trosku, která   absolutně ztratila jakoukoliv   vůli k životu, jediným   jejím smyslem jsou drogy.   Dokument přesto nijak   nesoudí, jen máme možnost   přihlížet a obrázek si   udělat sami. Nejsilnější   byl pro mě asi moment, kdy   ten Roman sprostě nadával do   k*ned a p*č doktorkám na   gynekologii, fakt jsem se   bála, proto obdivuji štáb,   že to s nimi vydrželi, já   bych asi buďto utekla hodně   daleko v tu chvíli, nebo bych   si najmula tak 5 goril. :D I   když zase mám takový pocit,   že nikdo z aktérů by si   vůči nim nic nedovolil... Co   by mě nejvíc zajímalo je,   kde Katka a další brali   peníze na drogy a cigára, i   když odpověď asi znám;   také případně jak žije   dnes ta její holčička... Co   bych tedy dokumentu vytkla je   to, že mohli Katku a její   partnery víc vyzpovídat, aby   vysvětlili jejich   myšlenkové pochody. Taky   jsem občas měla problémy   rozumět v některých   scénách, protože okolní   zvuky byly hlasitější.
Klik - život na dálkové ovládání (Click)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.3.2020
Jaké by to bylo, kdybyste   mohli přeskočit všechny   nepříjemné věci ve svém   životě, jen v nich jen   "na autopilota" a   užívat si ty příjemné?   Zprvu určitě super. Stejně   ale jako hlavní hrdina byste   nejspíš zjistili, že byste   kvůli tomu taky mohli   zmeškat půlku svého   života, protože ty   "špatné" věci   patři k životu, stejně jako   ty dobré. Film má velice   pěkné poselství, dokáže   rozesmát i dojmout (já si   aspoň solidně pobrečela i   se hezky zasmála). Takže za   mě super.
Kluk od vedle (The Boy Next Door)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 30.11.2019
1 hvězda za naprosto trapný   konec
*spoiler" že   ten psychopat byl opět skoro   nesmrtelný. Bohužel si toto   přísné hodnocení vybral   tento film, neboť se to furt   opakuje a je to spíš   zoufalý než napínavý.   Škoda... jinak to totiž   nebylo až tak hrozné a   nebýt toho konce, tak tomu   dám víc hvězd.
Krok za krokem (Step by Step)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.2.2020
Příjemný oddechový   seriál. Nevyrůstala jsem na   něm, jako dítě mě to   popravdě moc nebavilo,   viděla jsem to až v   dospělém věku a líbilo se   mi to. Někdy tam sice na můj   vkus bylo až příliš   kýčovité to finální   morální ponaučení, ale   dalo se to překousnout.   Bavily mě strkanice mezi   sourozenci, hlavně Dana vs.   J.D. :-D Cody byl zezačátku   taky dobrej, ale v   pozdějších sériích už   mě neskutečně štval, byla   jsem ráda, když už tam pak   nebyl.
Jinak ale   každá postava měla něco do   sebe a byla svým způsobem   jedinečná a ve výsledku   jsem měla ráda všechny. :-)
Laskavý dotek (The Client List)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 5.9.2016
Film se mi jako celek líbil,   věnovala jsem pozornost celou   dobu. Jennifer je prostě   krásná a mám jí ráda už   od Posla ztracených duší a   Před svatbou ne. Manžel mi   připadal takový nijaký   oproti ní.
*Pozor   spoiler*
Rozhodla se z   vlastní vůle dělat práci,   co dělala. Nevím, jestli je   to "lepší než dělat   servírku", ale v čem je   to horší? Nebyla to přeci   nějaká špinavá šlápota   na ulici, dalo by se říci,   že prováděla erotické   masáže. Snažila se   zachránit svou rodinu, nebo   měla raději skončit na   ulici a děti v domově?   Naopak co mně připadalo   horší bylo to, že na konci   napráskala jména těch   klientů, i když to se dá   také pochopit, nechtěla   sedět 2 roky v lochu.   Manželky na konci reagovaly   kupodivu normálně, ne jako   šílené blbky. Chtěly si   vzít poučení, nechat si   poradit, a za to jsem je   velice obdivovala.
*konec spoileru*
Jen   chci ještě dodat, že kde je   poptávka, tam je nabídka.   Takže nechápu, proč   všichni vždy koukají blbě   na ty prostitutky, ale co ty   chlapi? Na ty koukají v   pohodě...
Lidi,   nesuďte tak přísně a   nebuďte pokrytečtí. ;)
Lítám v tom (Up in the Air)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 1.4.2020
Skvělé herecké obsazení   třech hlavních postav -   George je neskutečně   charismatický, elegantní a   velice pohledný muž, tato   role mu tudíž sedla jak   p*del na hrnec. Anna mi byla   též velice sympatická a   roztomilé bylo, jak byla   taková přehnaně   "školometská". :-D   Vera kultivovaná a   elegantní... To se povedlo.   Příběh se svižně   odvíjel, a přestože to   nebyla komedie k popukání   smíchy, vůbec jsem se   nenudila. Co se stalo ke   konci, mě opravdu zasáhlo,   úplně jsem to nečekala.
Lolita
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 19.12.2017
Celkem dobré zpracování   knížky, místy trochu   zdlouhavé, ale ve výsledku   zajímavé dílo. Jeremy Irons   je krásný chlap, zde mu na   kráse ubírá tedy role,   kterou představuje - naivní   a zamilovaný blbec sebou   nechá zametat od malého   spratka.
Lotrando a Zubejda
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.12.2018
Pohádku jsem viděla možná   kdysi dávno jako malá, ale   pořádně až teď, když už   jsem dospělá (nepamatovala   jsem si vůbec, o čem to je).   Potěšilo mě poselství, že   je lepší poctivá práce,   které vůbec nebylo   přehnaně moralizující   (tím pádem pro mě   odpudivé). Také to, že   člověk bez lásky je opravdu   nešťastný, nic ho nebaví,   i když má jinak dostatek   všech hmotných statků.   Hezky mě pohádka zahřála   na srdíčku. :)
Milionový závod (Rat Race)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 15.3.2018
Spousty známých herců v   bláznivé (rozuměj trapné a   přehnané) komedii. Strašně   se tu tlačilo na pilu a plno   přehnaných, ale nikoliv   vtipných scén. Možná   nějaká parodie na The   Amazing Race? Plus ten   šlechetný a rádoby dojemný   konec...
Náhle třicetiletá (13 Going on 30)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.2.2020
Film jsem viděla poprvé   zhruba, když mi bylo   nějakých 14 15 let. Nyní mi   táhne na 30. Nebylo to přes   noc, naštěstí. :) Nicméně   tehdy se mi to líbilo a   líbí se mi to i dnes.   Možná taky díky tomu, že   jsem duchem spíše stále ta   "juchající,   nedospělá" dívka,   jakou byla i ta hlavní   hrdinka (která je navíc   ještě neskutečně   příjemná a milá na   koukání, ihned si ji   zamilujete). Ano, není to   komedie, u níž se řežete   smíchy, ale je to milé,   příjemné a dle mého   názoru skvěle zahrané.   Nejsou tam stupidní vtipy,   ani přehnaná klišé   (možná trochu ano, ale vše   je vyváženo a má to spád).   Líbí se mi též to, že   hlavní hrdince bylo splněno   veliké přání, ovšem   zjistila, že vlastně to až   taková hitparáda nakonec   není... když se dozvěděla,   co za člověka z ní vlastně   vyrostlo. Dostala novou šanci   vše změnit - a řekněte,   nepřáli byste si taky někdy   vědět, jak se máte v   životě rozhodnout? I když   možná s přáními raději   opatrně. :) Za mě prostě   tedy paráda a doporučuji na   zlepšení nálady. :-)
Nutné k přežití (Man vs. Wild)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.3.2020
Dozvěděla jsem se spousty   užitečných věcí, které   se mi třeba budou někdy   hodit... Pokud si tedy na ně   vzpomenu, neboť už teď,   pár let poté, co jsem   viděla, jich hodně nevím.   :D Ale to nic nemění na tom,   že jsem si každý díl   velice užila a těšila se na   další. A komentáře k tomu,   že Grylls vystavuje další   osoby nebezpečí - tak snad   do toho šli i ti kameramani   dobrovolně s tím, že to   nebude flákačka a po   natočení jedné scény si   dojdou dát pivko do karavanu.   Mají i můj obdiv za odvahu a   houževnatost. :)
Pustila jsem si první díl   jen tak ze zvědavosti před   spaním. Po pár minutách   jsem byla vtažená a jen   zírala... Měla jsem co   dělat, abych si nepustila ty   další díly, protože jsem   potřebovala vědět, jak to   bude dál. O tom případu   jsem totiž předtím   neslyšela, takže jsem   skutečně byla napnutá jako   struna až do konce   (doporučuji i všem, kteří   o tom neslyšeli, si nic   nehledat).
Obdivuju   píli a práci těch   amatérských   "detektivů",   předvedli fakt úžasné   kriminalistické nadání.   Navíc máme možnost jejich   "vyšetřování"   sledovat, všechno tam   popisují. V pozdějších   dílech se přidají i   profesionální vyšetřovací   orgány.
Doporučuji   všem, kdo máte rádi   kriminálky a případy podle   skutečných událostí. Je to   jeden zatím z nejlepších   dokumentů na toto téma,   jaký jsem viděla. Udrží   vás v napětí až do   konce.

***MOŽNÝ SPOILER***
Nevěřila jsem, jak mohla   být ta matka tak   "zabedněná" a   tvrdit to, co tvrdila... asi   nějaká těžká forma fáze   popírání.
Otčím (The Stepfather)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 23.2.2020
Herecké výkony otčíma a   nejstaršího syna naprosto   výborné, ale to je tak   všechno... Ano, bylo to   napínavé, to neříkám. Ale   proč, proč???? tam zase   musela na konci být ta   trapná klasika? Taková   škoda, protože jinak by to   byl slušný napínavý   film.
*** spoiler***   Nechápu, jak mohl ten chlap   na konci přežít bodnutí do   krku, na půdě se vyhnout   všem neopraveným místům,   zachytit se při pádu ze   střechy, strhnout s sebou   syna a pak si v klidu odejít   po svých, zatímco syn   strávil měsíc v kómatu. A   kdo pak zavolal ještě   navíc tak rychle - policii,   když údajně předtím   vypojil všechny telefony v   baráku a všichni tam leželi   na zemi? Jo a ještě mě   navíc děsně vytáčela ta   blonďatá přítelkyně   nejstaršího syna, jak   všechny jeho argumenty a   podezření totálně   "shazovala ze   stolu". Fakt pipina.
Prci, prci, prcičky (American Pie)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 17.12.2017
Film mého dětství, dnes už   se mi sice nelíbí tolik jako   dříve, ale je to klasika a   jednou za čas se podívám   ráda znovu.
Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.12.2017
Stále skvělá hudba, vtipné   hlášky, prostě komedie   mého dospívání. Člověk   si u toho odpočine a zasměje   se.
Prci, prci, prcičky 3: Svatba (American Wedding)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 17.12.2017
Možná ještě o něco   lepší než díl druhý.   Svatba (samozřejmě po mnoha   komplikacích a pro hrdiny   nepříjemných momentů),   dopadla skvěle a jaksi   završila příběh těch   nejlepších hlavních postav   v sérii American Pie.

TV Program

ČT1 - Horákovi (2006) [TV seriál]

12:30 - 13:25

30 minut již uběhlo
25 minut zbývá do konce

ČT2 - Poslední lovci v Namibii

12:50 - 13:45

10 minut již uběhlo
45 minut zbývá do konce

NOVA - Ordinace v růžové zahradě 2 (2...

12:45 - 14:00

15 minut již uběhlo
60 minut zbývá do konce

Prima - Walker, Texas Ranger (1993) [T...

12:30 - 13:30

30 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 166869
Osobností: 662126
Fotografií: 651796
Plakátů: 313390
Obsahů a biografií: 153817
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

King Kong (1976)

King Kong
Z nejslavnější verze tohoto   filmu z roku 1933 jsem viděl   jenom ukázky a tak si ji   netroufám porovnávat ale   tenhle film mi   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Wilsonov (2015)

Wilsonov
Tak koukám film se srovnává   s dřívějšími našimi   filmovými klenoty, jmenovat   netřeba, ale má do nich   daleko. Za pochvalu stojí to,   že více >

Autor: FLA | Hodnocení: 5 / 10

Deník šílené manželky (2001) [TV...

Deník šílené manželky
Asi to byla opravdu   záležitost nevhodná pro   muže jak je psáno v   záhlaví. Tak se omezím jen   na konstatování, že tenhle   druh humoru mi více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 4 / 10

Noc šílených matek (2017)

Ako vyzerali posledné dni Ríma

Noc šílených matek
Ak raz zanikne naša   civilizácia a v budúcnu sa   objaví nová a bude   potrebovať odpoveď na   otázku, prečo sme zanikli,   stačí, keď objavia více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 1 / 10

REC (2007)

REC
Taková nudná   příšernost... normálně se   na horory nemůžu ani dívat,   protože se dost bojím, ale   toto bylo spíše WTF?   reportérka byla více >

Autor: terka69 | Hodnocení: 2 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.017/0.009
Partneři:
Hyperreality.cz | BigZoom.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz