Komentáře uživatele Arabella

Arabella

Arabella zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 27
12 podmínek k dědictví (The Ultimate Gift)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.10.2010
Film, který bych zařadila   mezi ty napínavé a který   bych klidně doporučila ke   shlédnutí. Poukazuje na to,   že vše, co člověk má a po   čem touží si musí   zasloužit a že ani   bohatství nikomu nezaručí   zdraví a život.
A máte nás holky v hrsti
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 31.8.2010
Výborné obsazení. Ale děj   byl nic moc. Spíše průměr   než ostatní komedie s tak   výbornými herci, ale   očekávala jsem něco víc.
Arabela
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Jednoznačně výborný   seriál nejen pro děti, ale i   pro dospělé. Když si   vzpomenu na slečnu   Mullerovou, jak peskovala své   žáky při hře na klavír,   jsem ráda, že nejsem jednou   z jejích žákyň. Pan   Vorlíček je jedinečný.
Podle mě bylo pokračovaní   tak úspěšného českého   seriálu velice vydařené, i   když představitelka Arabely   byla jiná a celkem to bylo   méně pohádkové, než   první řada. Často to však   bylo velice vtipné a   překvapivé. Jako například   obr vegetarián, nebo ostrov   Pultanela, kde se místo   stárnutí mládne. Podle mě   prostě není co dodat.
Ať přiletí čáp, královno!
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Pokračování hudební   pohádky Co takhle svatba   princi. Stále velice   melodické písně s pěknými   texty. Potěšil mně   především krásný hlas   Ivany Andrlové.
Bohouš
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 1.9.2010
Bohoušek byl opravdu   roztomilý pejsek, ale s ním   bych závodit v jídle   nechtěla, ale Humhej si s   ním docela dobře poradil.   Příjemná krátká komedie,   která zaručeně pobaví   nejen skvělým obsazením.
Bohoušův syn
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 1.9.2010
Bylo to takové spíš méně   vydařené pokračování   komedie Bohouš. Každopádně   Bohouš byl o poznání   lepší. I když obsazení do   hlavních rolí bylo stejně   dobré jako u Bohouše.
Co takhle svatba, princi?
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Moc pěkná pohádka s   krásnými písněmi.   Nezapomenutelní královští   rodiče - Jiřina Bohdalová a   Petr Nárožný - jsou jako   vždy výborní. Jen škoda   krásného hlasu Ivany   Andrlové, který byl nahrazen   hlasem Ivety Bartošové.
Čarodějné námluvy
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.9.2010
Moc hezká pohádka, ale   obsazení mě trochu zklamalo.   Když jsem četla, o čem to   má být, tak jsem si v   hlavních rolích   představovala někoho docela   jiného. Nicméně co se   týče královských rodiču,   tam opravdu zabodovali.   Zejména Petr Nárožný tomu   dodal glanc tak, jak to umí   pouze on. Jana Brejchová v   roli královny se mi líbila   neméně. Námět byl také   dost dobrý. Proti Nele   Boudové nic nemám, ale v   téhle pohádce mi nějak   nesedla.
Doktor od Jezera hrochů
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.9.2010
U pana reřiséra Zdeňka   Trošky jsem zvyklá na   bláznivé komedie, ale ač to   byla jen komedie, přece byla   s výborným hereckým   obsazením. Eva Holubová se   na roli tchyně hodila dobře,   ale Jiřího Langmajera už   začínám mít ve filmech   zafixovaného jako proutníka.   Ten výprask, který dostala   Zuzana od doktorovy manželky   byl nezapomenutelný. S   napětím jsem po celý film   čekala, jak to vlastně   dopadne. Mít panický strach   ze zvířat tak, jako on, tak   mě do Afriky mezi hady nikdo   nedostane ani omylem.
Grinch (The Grinch)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 1.9.2010
Možná, že malým dětem se   to líbí, ale já si   spokojený život bez této   "komedie" dokážu   docela dobře představit. Jim   Carrey je jeden z mých   oblíbených komiků, ale toto   se podle mě moc nevydařilo.
Harry Potter a Princ dvojí krve (Harry Potter and the Half-Blood Prince)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 5.11.2010
Tento díl se mi opravdu   líbil. Jen jeden bod   ubírám, protože tam nebylo   vše, co by tam mělo být,   což mě trochu zklamalo.   Nicméně se mi líbily efekty   a tento díl považuji za   vtipný, což mě příjemně   překvapilo. Byl trochu   tmavší a bylo to i hodně o   lásce, ale hlavní hrdinové   právě dospívají, tak to   považuji za něco docela   přirozeného a navíc je to   součást příběhu, tak by   to tam chybět nemělo. Tento   díl by mohl někomu přijít   zmatený, ale myslím, že   ten, kdo přečetl knihu to   určitě pochopil.
Jak ukrást Dagmaru
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.9.2010
Taková bláznivá rodinná   komedie, která mně rozhodně   pobaví. S Jaroslavem Sypalem   je jako vždy legrace.Úplně   nejlepší je, jak je   převlečený za ženu. Jinak   ty jeho fotografie v   zavinovačce mě opravdu   dostaly.
Královský slib
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 12.9.2010
Jedna z mála pohádek, která   mně moc nezaujala. A protože   pohádky vždy skouknu do   konce, tak tahle nebyla   vyjímkou. Mohla to být   docela dobrá podívaná, ale   moc se mi nelíbila část   obsazení. Jinak si nedovedu   představit, že by některá   princezna byla natolik   emancipovaná, aby požádala   svého vyvoleného o ruku.   Tohle mě velice zaujalo.   Jinak to byl takový průměr.
Marie Antoinetta (Marie Antoinette)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 30.8.2010
Na tomto filmu mě příjemně   překvapily především   kostýmy, herecké obsazení,   ale především to, že se   natáčelo přímo ve   Verssailles. Co se mi   nelíbilo, byla hudba, která   se tam moc nehodila, protože   byla příliš moderní. Jinak   si také nedovedu představit,   že by se Marie Terezie   chovala ke své dceři tak,   jako v tomto filmu.
Marie Růžička
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.8.2011
Hodnotila bych lépe, protože   se mi líbily kostýmy, ale   pravda, že byly bohatější,   než mi bylo milé. Zuzana   Stivínová hraje výborně   onu nevěstu pro prince, ale i   Vilma Cibulková se role   zhostila na jedničku. Jen mi   přišlo divné, že   nezaznamenali vězně, jak   jsou puštěni na svobodu.   Vždy bych na konci pohádky   očekávala, že vše bude   napraveno. Jistě je potom   pustili, ale přece jenom by   to tam mělo být - pokud jsem   to nějakým záhadným   způsobem nepřehlédla. Král   působil tak krutě, že lépe   už to snad zahrát nešlo.
O dívce, která šlápla na chléb
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.11.2010
Tuto pohádku bych řadila   spíše mezi ty netradiční.   Zápletka byla originální,   ale co mě nejvíce pobavilo   byl smích Báry Hrzánové,   která nemá v tomto ohledu   konkurenci.
O princezně, měsíci a hvězdě
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 28.9.2010
Docela milá a krátká   pohádka, která neurazí a je   trochu i napínavá. A   protože jsem parávě kvůli   ní vztávala tak brzy ráno,   protože jsem velká milovnice   pohádek, tak ani moc   nelituji.
Panenství na obtíž (Bare Bea)
 
Přidáno: 12.6.2011
V tomto případě raději ani   nebudu hodnotit. Jednak ani   nevím, kdy jsem čemu vůbec   dala minimum v podobě jednoho   bodu - zřejmě ani ne, tak v   tomto případě ani   nezačnu.
Nemám ve   zvyku hodnotit film, u   kterého jsem viděla jen   několik prvních minut, jako   u tohoto. Zkoukla jsem   počáteční titulky a pak   jen kousíček. Proč? Dále   jsem se ani neodvážila.   Stačilo, když někdo jen   promluvil. Jakmile je film   postavený z velké části na   argotu, pak mi nestojí ani za   to, abych něco takového   vůbec hodnotila. První dojem   vzal za své a ani nevím, jak   se to odvíjelo dál.   Naštěstí.
Pouic Pouic
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.10.2010
Louis de Funes opět   nezklamal. Jeho grimasy jsou   nezapomenutelné a s nimi i   jeho komedie. Dokonce ani   dabing pana Krampola mi   nevadil, i když hlas pana Fr.   Filipovského nedokáže nikdo   nahradit. Konec byl opravdu   komediální. Už jsem   myslela, že Monestieta ranila   mrtvice, ale přece jen to   dobře skončilo.
Princezna ze mlejna
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 6.12.2010
Naprosto nechápu, jak někdo   může kritizovat nějakého   režiséra proto, že se mu   jeho díla či snad žánr   nelíbí. Každý má sledovat   to, co ho baví. Rozhodně   každý film něco dá a   může se někomu líbit.   Stejně tak neexistuje   člověk ten, který by se   zavděčil lidem všem. I   kdyby režisér Troška   natočil pokračování, tak   ten, komu se nelíbily   předchozí filmy, tak by   nemusel koukat na to další,   když to nemá cenu. Já to   praktikuju a pomáhá to.
Princezna ze mlejna II.
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 14.6.2011
Velmi dobré pokračování.   Líbilo se mi to, ale na   druhou stranu ta válka s   Turky - prostě mi to přišlo   pro děti poněkud   hororovější. Na pohádku   asi trochu více krve, než   bych očekávala. A těch   mrtvých na bojišti. Lépe   mě to bavilo u nás v   Čechách - pohádková   krajina a bylo to takové   milejší. Ale děti kolikrát   sledují takové věci, že   tohle byl slabý čajíček.   Už jen vysílání v televizi   nedělních odpoledních krimi   seriálů. Zejména v zimních   měsících bych pro tento   žánr asi raději našla   jiný vysílací čas.
Pohádka byla docela hezká,   jen mi šel strašně na nervy   princeznin pláč. V jiných   pohádkách to bylo lepší.   Ale celkový dojem pozdvihl   Josef Somr v roli krále a   Michal Suchánek jako princ.
Z pekla štěstí
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.12.2010
Jestli něčemu nerozumím,   pak názorům některých   uživatelů. Bez zápletky   toto rozhodně není a co se   týče oné olíznuté   kostičky, tak tato pohádka   je natočena na motivy   pohádky Český Honza - Jan   Drda. A mimo jiné, nikdo   nemůže tvrdit, že to   nebaví ani malé dítě,   když sám bezpochyby malé   dítě není.
Z pekla štěstí 2
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.6.2011
Velmi dobré pokračování   pohádky na motivy klasiky od   Jana Drdy. I když to už   není dle klasické předlohy,   tak to nemusí být nutně tak   špatné. A co se týče   obsazení našich českých   zpěváků - Daniel Hůlka a   Karel Gott, tak proč by se   jednou nemohli blýsknout   před kamerou? Nijak   nepozoruji, že by měli mít   špatný herecký výkon.   Kdyby ano, určitě bych si   toho všimla. Ale nijak mi tam   ani jeden z nich nevadil. A   měl by snad?
Začarovaná láska
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 12.9.2010
Moc hezká pohádka. A že   jsem jich viděla hodně.   Velice originální námět,   který se mi moc líbil. Také   obsazení se mi velice   líbilo. V současnosti to   nebývá tak obvyklé, že v   obsazení je spousta   oblíbených herců.   Princezna Fialka je přímo   okouzlující svou dětskou   roztomilostí. Od Ondřeje   Kepky jsem žádný jiný film   neviděla, ale tohle se mu   opravdu povedlo.
Žabí král aneb Železný Jindřich (Der Froschkönig)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 30.12.2011
Další z řady německých   pohádek na motivy bratří   Grimmů. Princezny v   německých pohádkách se mi   moc nelíbí - mohlo by to   být lepší, ale žabák se   mi líbil. Konec nebyl tak   úplně klasický se svatbou.   Princezna chtěla něco   dokázat, řekněme, že byla   trochu emancipovanější,   než princezny v jiných   po-
hádkách. Byl to   takový lepší průměr.

TV Program

ČT1 - Uprchlíci (1986)

22:10 - 23:40

88 minut již uběhlo
2 minut zbývá do konce

ČT2 - Tváří v tvář (1997)

21:40 - 00:00

118 minut již uběhlo
22 minut zbývá do konce

NOVA - Riddick: Kronika temna (2004)

23:00 - 01:15

38 minut již uběhlo
97 minut zbývá do konce

Prima - Bouřlivé víno (1976)

21:30 - 00:25

128 minut již uběhlo
47 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 166911
Osobností: 662223
Fotografií: 652228
Plakátů: 313637
Obsahů a biografií: 153875
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Avengers: Age of Ultron (2015)

Avengers: Age of Ultron
Já ti nevím. Hromada   žvástů, pořád nějaký   boje o záchranu světa.   Všichni mají speciální   schopnost, pak nějakej ten   bůh. Vím, že je to z komixu   a moc nechápu, že tohle   Amíci žerou.

Autor: Rastaman33 | Hodnocení: 3 / 10

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

G.I. Joe 2: Odveta
Elitní vojenská jednotka,   složena z nejlepších   bojovníků známých jako G.   I. Joe (Global Integrated   Joint Operating Entity), je   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Pátek třináctého 5: Nový začátek...

Pátek třináctého 5: Nový začátek
Do centra všeho dění se   vrací Tommy Jarvis, který si   to v minulém snímku s   Jasonem Werheesem pěkně   vypořádal. Psychické trauma   však více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 5 / 10

Vodník z Kaňky (1971) [TV inscen...

Vodník z Kaňky
Hudební pohádka s hudbou   Angelo Michajlova a texty   Eduarda Krečmara. Zdeněk   Najman, představitel   epizodních rolí, zde dostal   jednu z více >

Autor: curil | Hodnocení: 6 / 10

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Hlas smrti 2: Světlo
Lze smrt ošálit? S takovou   myšlenkou už pracovala   filmová série pod názvem   ´Nezvratný osud´, která   měla v době uvedení tohoto   druhého více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.028/0.015
Partneři:
Hyperreality.cz | BigZoom.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz