ohodnotit

Rambo: Poslední krev

Rambo 5: Last Blood

Další název:
Rambo: Posledná krv (SK)
Rok:
2019
Délka:
91 minut
Premiéra v ČR:
19.9.2019
„Zbývá ještě jedna bitva“

Obsah filmu Rambo: Poslední krev

 
Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty.

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci...
 
Související odkaz
 
Recenze: Rambo: Poslední krev

Opravdu jde o poslední příspěvek do legendární série?  číst dál

 
 
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >>
trailer
Distributor v ČR:
Bontonfilm
 
 
Barevný:
Ano
 
 
Jazykové verze:
anglická, španělská
 
 
Distribuční verze:
s titulky
 
 
Přístupno:
od 15 let
 
 
Ohodnoťte
n12345
n678910
Zobrazit všechny herce a tvůrce filmu Rambo: Poslední krev >

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení

Nejnovější komentáře k filmu

cmelak598
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 3.4.2020
Co jsem čekal to jsem dostal
Příběh není kdoví jak originální. Prostě   klasika, ztracené dítě někde v cizině,   obvykle atraktivní dívka. Tohle téma tady bylo   semleto mnohokrát. Vždy se najde nějaký   mstitel (tady samozřejmě J. Rambo) který jede   do neznámých končin jede a pokusí se to dát   celé dokupy. Padouchy mazaně naláká na svůj   statek, kde je všechny zlikviduje. Speciální   způsob má pro maxi zmrdíka. Ale vážně,   slušná akce, Sly je OK a díl nevybočuje s   ostatních rambovek. Takže se pohodlně posaďte   s Sly vám předvede, že věk je jen číslo.
red.mann
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.3.2020
Rambo má pro mě velkou nostalgii. Dvojka byla v   roce 1986 úplně první film, který jsem spolu s   Lesním duchem sledovali na prvním z mnoha   celonočních projekcí na zapůjčeném VHS videu   v nevalné kvalitě a rychlodabingu. Rambo mě tak   provází větší částí mého života a mám   kluka vskutku rád. Dobrý film, má to spád,   správnou akci a i v tak pokročilém věku má   Sly akčnímu filmu co dát.
goranchorvat
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 21.3.2020
Bolestivý konec
SLY je pro mě ztělesnění mého filmového   mládí, ještě více jeho ikonické postavy jako   Rocky a Rambo. Poslední díl válečného   veterána, je a píšu to s velkou bolestí jen   velmi slabým odvarem, který nemá se sérií   Ramba a vůbec celým odkazem nic společného.   Nejde ani tak o to že se v 73 letech nemůžete   plazit v pralese, a houpat se na liánách, ale   70% filmu sleduje výrazně slabší verzi 96   hodin, s částečným mentorováním, a dost   nesympatickým obsazením. Závěr pak přijde   obrat o 180 stupňů, to ovšem k předchozímu   ději pasuje jak Dán a nealkoholické pivo.   Prostě je to celé patetické a nedobré, a to je   mi to ještě vzhledem k historii líto, a jsem   shovívavější. 40% PS: Může mi scénárista   vysvětlit, jak se přes nejhlídanější hranici   na světě, do pohody dostane 5 aut po zuby   ozbrojených gengstrů ?
MildaX
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 14.3.2020
Zazvonil zvonec a pohádky pro puberťáka je   konec.. Všichni stárnou a Silvestr také.   Kvalita ucházející, a nebýt to Rambo, tak   okamžitě zapomenutelné. Jenže to byl Rambo...
PORTER
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 14.12.2019
Ale jo povedlo se, na to kolik mu je let klobouk   dolů,akce v tunelu hodně drsná a pravá   Rambovská pomsta.Vydat se hledat svoji jakoby   dceru do Mexica kde vládne mafie bylo trochu   naivní.
topipig
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 14.12.2019
NNový díl Ramba mě spíš připomíná jinou   verzi filmu Taken, který se pohybuje v úplně   podobných vodách, nebo jemnější verzi filmu   Sám doma :D. Má v sobě i dost velkou dávku   patosu a nostalgie, které jsou však vyváženy   mega drancující řežbou s ultra explicitní   brutalitou, pohybující se v béčkovém artu.   Johny s šedým zákalem v očích kosí bandu   mexických obchodníků s prostitucí jako za   mladých let a na svém ranči si pro ně   připraví všemožné pasti, ve kterých v   závěrečném fightu všichni zanechávají své   mizerné životy. Rambo tak rozjíždí svou   poslední bitvu, kde se krví rozhodně   nešetří, useknutými končetinami a   zmasakrovanými těly se to jen hemží. A jestli   byla bitva poslední sám ukáže čas. Protože   když si počkáte do závěrečných titulků,   kde jsou mimochodem krásně použity záběry ze   všech předchozích dílů, sami pochopíte. Já   bych se už ale spokojil s dosavadními díly a   Ramba nechal na zaslouženém odpočinku.   Zajímala by mě o deset úvodních minut delší   verze, která se k nám bohužel nedostala.   Ještě bych zmínil hudbu Briana Tylera, která   je už mnoho let pořád dokola a jeho rutinní   práce mě už nebaví (stejný zvuk, stejné   postupy, vyjma melodie, kterou použil od Jerryho   Goldsmithe a je poznávacím znakem Rambových   filmů), kterou však nahrála Slovenská   filharmonie. V kompletním výsledku poslední   Johnyho válka nepřináší nic nového (proč   taky) a v završení celé série je důstojnou   tečkou a "poslední krví", která byla   v této sérii prolita. Doufejme..........
FLA
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.12.2019
Tak a je tu poslední loučení s prima bouchačem   Johnem Rambem a jak vše dopadlo? Zde odpouštím   různé nelogické věci a scény, které s   reálem moc nekorespondují, prostě mám i   starého pána Ramba rád! Není to taková jízda   a akce není zas tolik, ono Sylvíkoj není 40 let   že? Jinak ale celkem spokojenost, jak příběh   tak pomsta vše funguje a dík za to, že film je   "R" je to občas pěkně brutální,   dík za poslední díl, nezklamal mě!
movie-freak
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 20.10.2019
John Rambo ještě neřekl poslední slovo.   Zvláště, když mu jeho poklidný život   naruší banda zlořádů, je nucen sáhnout k   donucovacím prostředkům, které ovládá   nejlépe - zbraně, pasti, nůž a luk. A tak ho   já, co jsem na něm vyrůstal, mám nejraději.   Jinak by to nebyl Rambo. Sice jsou jeho metody   surové, a zobrazeny naturalisticky, ale my chceme   tu krev vidět, protože Ti zlí si nic jiného   nezaslouží. A ten westernový   závěr...povedené. Za mě spokojenost.
Rocky4
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.10.2019
Sylvester Stallone je jako víno. Čím starší,   tím lepší. Poučil se z chyb a žánrových   omylů, které ho v 90. letech potkaly. Poučil se   z totálně posranýho Rockyho V a v tomto   tisíciletí nám svoje ikonický postavy vrací   ve velkém stylu. Rocky se sedmi křížky na krku   už těžko bude boxovat a tak se z něj ve   skvělém Creedovi 1 a 2 stal trenér a jak Sly   vyzrál hodně i herecky, tahle postava šla hezky   rozvíjet pžíběhově.
To Rambo je jiná. Rambo   se nemusí prát. Má nůž, luk (scéna s lukem   povýšena další level), brokovnici, samopal, v   minulé čtyřce těžkotonážní kulomet a tak i   v pokročilém věku je to pořád skvěle   výkonná mašina na zabíjení.
A propó.   Čtyřka byla skvělá. Příběhově nic co by   vás posadilo na zadek a parta věřících   misionářů co v Barmě upadla do zajetí mi   nijak k srdci nepřirostla. Ale vem to čert. Byla   to zápletka pro skvělou akci a o ní jde v   Rambovi především. Navíc Sly ukázal na   skutečný problém - genocidu v Barmě. Když se   jeho postava na konci vrátila domů do Arizony,   říkal jsem si že to je hezký uzavření série   a další díl už asi nebude, protože od Ramba   už jsme vše dostali. Uběhlo 11 let a už vím   jak jsem se šeredně zmýlil a jsem za to   rád.
Ona Last blood není horší než čtyřka.   Ona ji v některých momentech překonává! Sly   si opět vybral reálné téma. Obchod s bílým   masem k prostituci v Mexiku. Tady na mě příběh   a zápletka funguje víc osobněji. Gabrielle v   podání krásné Yvette Monreal vám za tu hodinu   co ve filmu je, přiroste k srdci, i když si   nejednou řeknete že je to blbá kráva a kam to   lezla. Ale je to Rambova nevlastní dcera, kterou   tu dobu po svém návratu vychovával, protože   její fotr stojí za hovno, máma umřela a   zůstala ji jen babička a Rambo. Škoda že to   tady od Ramba neodsral i on. A koho má rád   Rambo, máte rádi i vy, protože máte rádi   Ramba.
Prozrazovat pro ty co neviděli moc   nechci, ale asi je jasné o co jde. Holka odjede   hledat do Mexika svého pravé otce a upadne do   velkýho průseru a tak tu máme zápletku, která   volá Johna Ramba zpět do akce. Likvidace   nepřátel a brutalita je snad větší než v   minulém díle, ale s ohledem na to co tomu   předchází, se dá od Johna naprosto pochopit.   Válečný veterán z Vietnamu má jediného   člověka, pro kterého má ještě jeho život   smysl žít a nějaká mexická banda mu ten smysl   vezme...
Záporáky hodnotím na vysoké   úrovni. Šel z nich respekt. Přes pár scén   jsem se hůř přenášel a blbě se s nimi   vyrovnával.
Pokud by se tu našlo něco, a   zřejmě i našlo, co by mohlo potenciálně hnát   body dolů, tak to opět skvělá hudba od Briana   Tylera žene zase nahoru. Asi se mi ještě   nestalo že bych u Ramba uronil slzu, ale v   závěrečné scéně, kterou skvěle dokresluje   ta hudba na to došlo. Závěrečné titulky taky   správně nostalgické, které fanoušci série   hodně ocení a ze sálu neodejdou.
Suma   sumárum, skvěle jsem si Last Blood v kině   užil. Co si pamatuji, na čtyřce jsem v kině   byl třikrát a minimálně ještě jednou si to   půjdu zopakovat i u Last Blood. Bravo Sly a bav   nás, ze staré školy, ještě dlouhé roky!
Svarcneger
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.9.2019
Utahanej uvod jinak diobry
Utahanej uvod, jinak dobry, ale je to nadsazka,   Ramba bud mate radi, nebo nemate. To je holt dany   a my sme ho smazili na VHS, takze je to nostalgie.   Proste drsnej Rambo, kterej se s nicim nesere! ;))
 

10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film
minih101730minih101730Za borovicovým hájem (2012) 
The Place Beyond the Pines n
minih29453minih29453Scary Movie - Děsnej biják (2000) 
Scary Movie n
minih143577minih143577Belmondo (2016) [TV film] 
Belmondo par Belmondo n
minih20619minih20619Tankový prapor (1991) 
Tankový prapor n
minih147657minih147657Renegáti (2017) 
Renegades n
minih108130minih108130Cirkus Bukowsky (2013) [TV seriál] 
Cirkus Bukowsky n
minih115366minih115366Země zítřka (2015) [DCP] 
Tomorrowland: A World Beyond n
minih21461minih21461Tucet špinavců (1967) 
The Dirty Dozen n
minih31927minih31927Počítání oveček (1981) [TV film] 
Počítání oveček n
minih11536minih11536Loganův útěk (1976) 
Logan's Run n

Hodnocení:n12345678910

Podobné filmy

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

 Rambo: Do pekla a zpět (2008)
Rambo: Do pekla a zpět n
Rambo
Žánr: akční / drama / thriller / válečný
Země: Spojené státy americké / Spolková republika Německo
Režie: Sylvester Stallone

(pokračování)

Rambo 3 (1988)

 Rambo 3 (1988)
Rambo 3 n
Rambo III
Žánr: akční
Země: Spojené státy americké
Režie: Peter MacDonald

(pokračování)

Rambo 2 (1985)

 Rambo 2 (1985)
Rambo 2 n
Rambo: First Blood Part II
Žánr: akční
Země: Spojené státy americké
Režie: George P. Cosmatos

(pokračování)

Rambo (1982)

 Rambo (1982)
Rambo n
First Blood
Žánr: akční
Země: Spojené státy americké
Režie: Ted Kotcheff

(pokračování)

Hodnocení filmu

74.2 % (71)
8   - FLA
8   - LenC2
8   - PORTER
8   - RM
8   - AGAMEMNON
4   - goranchorv
8   - red.mann
7   - MildaX
8   - stanko
9   - Kycky
10 - Rocky4
6   - tomas.sulc
7   - Sanchez
4   - ras84
7   - m.king
9   - golia
7   - gorous
7   - Jarda1420
5   - pepatulen
9   - movie-frea
Rambo: Poslední krev (2019)Rambo: Poslední krev (2019)Rambo: Poslední krev (2019)Rambo: Poslední krev (2019)
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 165578
Osobností: 660269
Fotografií: 640090
Plakátů: 308390
Obsahů a biografií: 151900

Poslední komentáře

Tango a Cash (1989)

Bílá tílka v akci..

Tango a Cash
Ježíš, ono už je to přes   třicet let starý! A já to   pamatuji v kině! Ne, na tohle   nesmím myslet. Jenže, když   vidíte Sylvestra s jeho   více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 7 / 10

Major Payne (1995)

Major Payne
Jestli tohle měla být   komedie, tak já jsem se moc   nezasmála. Zupácké řvaní   majora na puberťáky, kteří   si hrají na vojáčky a   šilhavá více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 4 / 10

Neobvyklé poděkování (1993) [TV ...

Neobvyklé poděkování
Natálie jde za klukama   ještě jednou jim poděkovat   a poslechnout si jak hrají.   Když se pak kluci chystají   odejít, Natálii začne bolet   více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 9 / 10

Uzdravení (1993) [TV epizoda]

Uzdravení
Natálie ráno přijde za   Helenou zeptat se, jestli by   zašla pro Lindu do nemocnice.   Netuší, že Helena před   Lolou Lindin pokus o   více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 9 / 10

Odhalení (1993/1) [TV epizoda]

Odhalení
Kryštof se pomalu sžívá s   kapelou, kluci mu objasní,   jak je to mezi Kristiánem,   Johanou a Terezou. Kryštof   jim zas přizná, že se   více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 9 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.053/0.04