Trojí život (2018) [TV film]

Trojí život
59.5 %
 
 
    Žánr: komedie
    Země: Česká republika
    Délka: 81 min.
„Je možné žít šťastně se dvěma najednou? Premiéra komedie o bigamistovi v nesnázích.“
POZOR, SPOILER

Z letiště vychází mladý muž, Marek. Spěchá ke své partnerce Soni, která jej čeká u letiště. Marek jí dává prstýnek a pokračují do města. Marek se ještě zastaví v zaměstnání, kde radí kolegovi, jak sbalit kolegyni.

Z letiště vychází mladý muž, Marek. Spěchá ke své partnerce Martě, která jej čeká u letiště. Pokračují do města a pak k ní. Marek pak ještě jde do zaměstnání. U Marty doma někdo zvoní a Marek jde otevřít. Je to malý klučina Erik, jde opravit něco k počítači. Také odhalí, že Marek má na kufru nálepku z letu z Polska, ale dva roky starého. Marek po sexu dává Martě prstýnek, když mu volá Soňa. Je třeba to zakamuflovat a podaří se to.

Při další jízdě autem se Soňou vidí Martu. Má píchlou gumu a jen zázrakem se ty dvě nepotkají.

U Soni se v doučovacím kroužku z matematiky objevuje Erik. Aby byl zticha a nepráskl nic o Martě, musí mu Marek platit „výpalné“. Tím je plná krabice pochoutek.

Na podnikovém večírku je i Natálie, o kterou má zájem kolega Boris. Jenže se to zlomí ve velkou „vypíjendu“ a Marek sotva doleze k Martě. Jenže problém je v tom, že měl být v Hamburku. Ten vrší lež na lež, zatím se z toho ale dostává. Ale jen do doby, než sem přijde Soňa s jeho mobilem a začíná to být velmi zajímavé. Dívenky si vůbec nepadnu kolem krku, ani do oka. Soňa roztříská nějaké nádobí, nakonec Marka slije omáčkou se špagetami. A Marta jej vyhodí, takže Marek jde k Borisovi. Ten má na návštěvě Nikolu z večírku a Marka tedy u sebe nechat nemůže.

Holky se na Marka domluví a on spí v botelu. Oba byty, které platil, odmítnou děvčata opustit. Oba jsou totiž psány na ně. Ty dvě se spřátelily a Marka si půjčují stejně jako dítě po rozvodu.

Jako odpověď vymyslí Marek operaci dvojí pláč. Její součástí je dokonce i svatba. S oběma. Jenže k tomu musí přijít nějaká předehra, ta začíná v posteli. Lépe řečeno v postelích. Jsou naplánovány dvě svatby. Svědkové budou kolegové a bude i oddávající. Tím bude Boris. Obě svatby budou pochopitelně falešné a místo podpisu svatební listiny podepíší děvčata uznání peněžního vkladu do Markových bytů.

A je zde den D. Vše běží, jak má, až na několik maličkostí. Totiž svědkové jsou na zcela jiném místě a Marek zapomene prstýnky - a taky občanku. Ale i to všechno napravuje a vše by jistě dobře dopadlo. Jenže na světě existují poruchové výtahy. A Marek je zaseklý v jednom z nich. A to chudák vůbec netuší, že tam kde, měl v kapse občanku, zanechal i hodně problematickou věc. Ta způsobí, že jedna nevěsta dostane podezření a navštíví druhou. Obě se setkají a Boris je u toho. A nyní dochází ještě k jednomu překvapení, ze kterého Boris radost nemá…  Autor: Pitryx

režie:
Jakub Sommer
 
 
hraje:
Hana Vagnerová (Marta), Jan Plouhar (Marek ), Veronika Khek Kubařová (Soňa), Jiří Hána (Boris), Sabina Rojková (Natálie), Martin Gardavský (muž na balkoně), Leoš Juráček (taxikář), Izabela Kapiasová (Uršula), Mojmír Maděrič (Dufek), Daniel Možnar (uklízeč), Kamil Švejda (Hájek), Petr Vydra (Markvart), Pavel Nosek (barman), Hana Kusnjerová (hlasatelka), Timotej Červenka (Erik)
 
 
scénář:
Matěj Dadák
 
 
kamera:
Viktor Smutný
 
 
hudba:
Petr Wajsar
 
 
výprava-architekt:
Vladimír Bedřich Dvořák
 
 
kostýmy:
Klára Potůčková
 
 
střih:
Jakub Voves
 
 
zvuk:
Ivo Broum
 
 
dramaturgie:
Jan Lekeš
 
 
asistent režie:
Vlastimil Navrátil
 
 
výkonný producent:
Martin Lubomírský, Přemysl Pražský
 
 
asistent zvuku:
Mike Straka (0)
 
 
kreativní producent:
Jan Lekeš
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.