Gerard Butler

Povolání:
Rodné jméno:
Gerard James Butler
Známý jako:
Gerald Butler; Gerry Butler
Národnost:
Věk:
50
Narození:
13.11. 1969, Glasgow, Skotsko
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Drakula 2000 (2000) Film+ 28.09.2020 04:30  
Drakula 2000 (2000) Film+ 25.09.2020 20:30  
Chceš mě, chci tě (2009) HBO 25.09.2020 13:10  
Chceš mě, chci tě (2009) HBO 24.09.2020 20:00  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 22.09.2020 21:00  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 22.09.2020 11:25  
Exmanželka za odměnu (2010) Markíza 21.09.2020 00:35  
Exmanželka za odměnu (2010) Markíza 19.09.2020 16:10  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 18.09.2020 07:55  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 13.09.2020 00:35  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 13.09.2020 00:20  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 05.09.2020 19:05  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 04.09.2020 02:35  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 03.09.2020 03:05  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 01.09.2020 22:05  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 25.08.2020 23:45  
Muž na pravém místě (2016) ORF1 25.08.2020 01:35  
Muž na pravém místě (2016) ORF1 24.08.2020 20:15  
Jak vycvičit draka (2010) Markíza 23.08.2020 08:30  
Zapomenutý ostrov (2008) VOYO 22.08.2020 16:45  
Jak vycvičit draka (2010) Markíza 22.08.2020 16:20  
Zapomenutý ostrov (2008) VOYO 21.08.2020 21:30  
Zapomenutý ostrov (2008) VOYO 20.08.2020 20:00  
Útok z hlubin (2018) ORF1 16.08.2020 01:35  
Útok z hlubin (2018) ORF1 15.08.2020 20:15  
Jedovatá víra (2019) Cinemax2 10.08.2020 01:05  
Pád Bílého domu (2013) Prima MAX 09.08.2020 22:05  
Pád Bílého domu (2013) Prima 09.08.2020 00:25  
Pád Bílého domu (2013) Prima 07.08.2020 22:25  
Drakula 2000 (2000) AMC 03.08.2020 23:30  
Drakula 2000 (2000) AMC 01.08.2020 03:05  
Jedovatá víra (2019) Cinemax2 29.07.2020 22:25  
Drakula 2000 (2000) AMC 29.07.2020 22:00  
Jak vycvičit draka (2010) ORF1 26.07.2020 11:10  
300: Bitva u Thermopyl (2007) KABEL1 21.07.2020 02:45  
300: Bitva u Thermopyl (2007) KABEL1 20.07.2020 22:40  
Bohové Egypta (2016) PLUS 20.07.2020 20:25  
Bohové Egypta (2016) PLUS HD 20.07.2020 20:25  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 20.07.2020 16:10  
Bohové Egypta (2016) JOJ 19.07.2020 13:10  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 19.07.2020 11:05  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 18.07.2020 21:00  
Pád Londýna (2016) Dajto 17.07.2020 20:15  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 16.07.2020 06:25  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 14.07.2020 13:45  
Pád Londýna (2016) Markíza 13.07.2020 02:40  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 13.07.2020 01:05  
Pád Londýna (2016) Markíza 12.07.2020 20:30  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 12.07.2020 00:00  
Jedovatá víra (2019) Cinemax2 11.07.2020 00:05  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 07.07.2020 02:45  
Gamer (2009) Filmbox 05.07.2020 23:50  
Bohové Egypta (2016) Prima MAX 02.07.2020 12:10  
Bohové Egypta (2016) Prima 29.06.2020 20:15  
Pád Bílého domu (2013) RTL2 28.06.2020 22:05  
Útok z hlubin (2018) HBO3 27.06.2020 04:00  
Pád Bílého domu (2013) RTL2 26.06.2020 20:15  
Pád Bílého domu (2013) ORF1 26.06.2020 01:10  
Pád Bílého domu (2013) ORF1 25.06.2020 20:15  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 19.06.2020 00:10  
Útok z hlubin (2018) HBO3 16.06.2020 16:55  
Zítřek nikdy neumírá (1997) RTL 14.06.2020 22:35  
Dokonalá loupež (2018) Markíza 14.06.2020 20:30  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 14.06.2020 01:20  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 13.06.2020 00:05  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 11.06.2020 20:15  
Pád Londýna (2016) Nova Cinema 10.06.2020 23:35  
Drakula 2000 (2000) Film+ 09.06.2020 04:25  
Útok z hlubin (2018) HBO3 08.06.2020 15:25  
Pád Londýna (2016) NOVA 07.06.2020 02:45  
Drakula 2000 (2000) Film+ 06.06.2020 23:30  
Pád Londýna (2016) NOVA 06.06.2020 21:50  
Drakula 2000 (2000) Film+ 03.06.2020 20:30  
Útok z hlubin (2018) HBO3 03.06.2020 00:10  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 02.06.2020 22:45  
Jak vycvičit draka (2010) SAT1 02.06.2020 03:45  
Jak vycvičit draka (2010) SAT1 01.06.2020 13:45  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Markíza 31.05.2020 09:10  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Markíza 30.05.2020 02:25  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Dajto 28.05.2020 20:15  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 28.05.2020 02:45  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 28.05.2020 02:15  
Gamer (2009) Filmbox 27.05.2020 00:05  
Drahý Frankie (2004) Jednotka 26.05.2020 00:40  
Drahý Frankie (2004) Jednotka 25.05.2020 20:30  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 24.05.2020 01:30  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 23.05.2020 15:35  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 17.05.2020 15:35  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 15.05.2020 22:00  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 15.05.2020 19:05  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 14.05.2020 23:50  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 14.05.2020 09:15  
Útok z hlubin (2018) HBO2 13.05.2020 23:10  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 12.05.2020 20:00  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 11.05.2020 22:45  
Jedovatá víra (2019) Cinemax 10.05.2020 20:00  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 10.05.2020 19:10  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 09.05.2020 14:30  
Útok z hlubin (2018) HBO2 08.05.2020 23:50  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 07.05.2020 12:30  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 04.05.2020 14:40  
Drakula 2000 (2000) AMC 04.05.2020 00:35  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) Nova Cinema 03.05.2020 18:05  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 03.05.2020 17:55  
Ctihodný občan (2009) Markíza 03.05.2020 02:45  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) NOVA 02.05.2020 20:20  
Jak vycvičit draka (2010) Prima 02.05.2020 01:55  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 01.05.2020 23:20  
Ctihodný občan (2009) Markíza 01.05.2020 22:05  
Jak vycvičit draka (2010) Prima 01.05.2020 10:15  
Drakula 2000 (2000) AMC 01.05.2020 03:25  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 01.05.2020 02:50  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 30.04.2020 01:10  
Útok z hlubin (2018) HBO 29.04.2020 02:30  
Drakula 2000 (2000) AMC 28.04.2020 22:00  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 28.04.2020 21:50  
Útok z hlubin (2018) HBO 23.04.2020 03:50  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 22.04.2020 01:25  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) Markíza 20.04.2020 00:30  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) Dajto 19.04.2020 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) Markíza 19.04.2020 10:50  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Prima MAX 19.04.2020 09:45  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) Markíza 18.04.2020 20:30  
Útok z hlubin (2018) HBO 17.04.2020 23:25  
Dokonalá loupež (2018) Prima 17.04.2020 21:55  
Útok z hlubin (2018) HBO3 16.04.2020 04:00  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 13.04.2020 22:35  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Prima MAX 13.04.2020 15:45  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Prima Cool 12.04.2020 20:00  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 12.04.2020 12:10  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 11.04.2020 19:05  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 11.04.2020 16:20  
Útok z hlubin (2018) HBO3 09.04.2020 23:25  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 08.04.2020 21:00  
Gamer (2009) Filmbox 07.04.2020 01:05  
Útok z hlubin (2018) HBO 05.04.2020 22:50  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 04.04.2020 02:15  
Chceš mě, chci tě (2009) Markíza 30.03.2020 21:20  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 29.03.2020 10:25  
Zapomenutý ostrov (2008) Film+ 29.03.2020 06:25  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 28.03.2020 17:05  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 26.03.2020 21:00  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN White 26.03.2020 01:05  
Zapomenutý ostrov (2008) Film+ 25.03.2020 14:30  
Útok z hlubin (2018) HBO2 23.03.2020 23:35  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN White 22.03.2020 23:25  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN 22.03.2020 23:05  
Chceš mě, chci tě (2009) AXN White 21.03.2020 20:40  
Pád Bílého domu (2013) JOJ 20.03.2020 23:05  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 20.03.2020 21:40  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 16.03.2020 00:20  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 13.03.2020 22:40  
Proud času (2003) Prima MAX 13.03.2020 11:20  
Útok z hlubin (2018) HBO2 12.03.2020 02:10  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 10.03.2020 20:00  
Proud času (2003) Prima MAX 10.03.2020 15:30  
Drakula 2000 (2000) Film+ 09.03.2020 23:40  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] Polsat 08.03.2020 09:20  
Drakula 2000 (2000) Film+ 08.03.2020 02:50  
Útok z hlubin (2018) HBO2 06.03.2020 23:25  
Drakula 2000 (2000) Film+ 06.03.2020 20:20  
300: Bitva u Thermopyl (2007) KABEL1 05.03.2020 03:20  
300: Bitva u Thermopyl (2007) KABEL1 04.03.2020 22:40  
P.S. Miluji Tě (2007) TVP 2 29.02.2020 00:30  
P.S. Miluji Tě (2007) TVP 2 26.02.2020 22:30  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 26.02.2020 01:25  
Útok z hlubin (2018) HBO 25.02.2020 00:20  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 24.02.2020 22:10  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 23.02.2020 13:50  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 21.02.2020 22:10  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 21.02.2020 18:30  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 19.02.2020 20:15  
Útok z hlubin (2018) HBO 19.02.2020 02:10  
Útok z hlubin (2018) HBO 08.02.2020 00:05  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 05.02.2020 01:50  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 03.02.2020 00:50  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 31.01.2020 22:05  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Dajto 31.01.2020 20:15  
Drahý Frankie (2004) Prima MAX 27.01.2020 11:25  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 26.01.2020 22:50  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 26.01.2020 00:30  
Exmanželka za odměnu (2010) Prima MAX 24.01.2020 12:25  
Útok z hlubin (2018) HBO2 23.01.2020 19:30  
Drahý Frankie (2004) Prima MAX 23.01.2020 15:50  
Drahý Frankie (2004) Prima MAX 22.01.2020 20:00  
Exmanželka za odměnu (2010) Prima MAX 22.01.2020 15:55  
Bohové Egypta (2016) Polsat 20.01.2020 20:10  
Bohové Egypta (2016) Polsat 20.01.2020 00:10  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 19.01.2020 03:25  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 18.01.2020 22:35  
Útok z hlubin (2018) HBO2 13.01.2020 01:55  
Drakula 2000 (2000) AMC 11.01.2020 02:40  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 11.01.2020 01:15  
Drakula 2000 (2000) AMC 09.01.2020 23:50  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 09.01.2020 22:50  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 09.01.2020 10:05  
Útok z hlubin (2018) HBO2 07.01.2020 23:20  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 07.01.2020 15:00  
Drakula 2000 (2000) AMC 06.01.2020 20:30  
Jak vycvičit draka (2010) Markíza 06.01.2020 13:00  
Gamer (2009) Filmbox 05.01.2020 03:00  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 05.01.2020 02:55  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 01.01.2020 17:20  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 01.01.2020 01:55  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 31.12.2019 23:00  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 31.12.2019 17:20  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 31.12.2019 01:15  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 30.12.2019 22:00  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 28.12.2019 02:00  
Útok z hlubin (2018) HBO 27.12.2019 23:40  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 27.12.2019 21:00  
Muž na pravém místě (2016) TVP 2 27.12.2019 02:05  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 26.12.2019 10:55  
Jak vycvičit draka (2010) SAT1 26.12.2019 08:00  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 25.12.2019 23:50  
Muž na pravém místě (2016) TVP 2 25.12.2019 22:15  
Jak vycvičit draka (2010) SAT1 25.12.2019 14:35  
Útok z hlubin (2018) HBO 25.12.2019 03:55  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 24.12.2019 23:35  
Útok z hlubin (2018) HBO3 16.12.2019 03:55  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 16.12.2019 01:50  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 15.12.2019 23:50  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 14.12.2019 08:45  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 14.12.2019 02:20  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 13.12.2019 00:30  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 12.12.2019 20:00  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 11.12.2019 16:00  
Proud času (2003) Prima MAX 11.12.2019 15:25  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] Film+ 11.12.2019 02:35  
Útok z hlubin (2018) HBO3 11.12.2019 02:00  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 11.12.2019 00:30  
Proud času (2003) Prima MAX 10.12.2019 20:00  
Bohové Egypta (2016) JOJ Cinema 09.12.2019 20:15  
Chlap na roztrhání (2012) Polsat 08.12.2019 01:55  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 07.12.2019 01:55  
Gamer (2009) Polsat 07.12.2019 00:50  
Drakula 2000 (2000) Filmbox 06.12.2019 22:30  
P.S. Miluji Tě (2007) Prima MAX 02.12.2019 00:20  
P.S. Miluji Tě (2007) Prima 01.12.2019 22:30  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 01.12.2019 18:50  
Jak vycvičit draka (2010) Polsat 01.12.2019 13:00  
Útok z hlubin (2018) HBO 01.12.2019 00:35  
Jak vycvičit draka (2010) Polsat 30.11.2019 20:05  
Gamer (2009) PRO7 30.11.2019 01:15  
Útok z hlubin (2018) HBO2 27.11.2019 01:15  
Drakula 2000 (2000) Film+ 26.11.2019 04:20  
Drakula 2000 (2000) Film+ 23.11.2019 23:55  
Zapomenutý ostrov (2008) Film+ 22.11.2019 11:15  
Drakula 2000 (2000) Film+ 20.11.2019 20:30  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 19.11.2019 23:50  
Exmanželka za odměnu (2010) Prima MAX 19.11.2019 15:40  
Exmanželka za odměnu (2010) Prima MAX 18.11.2019 20:00  
Zapomenutý ostrov (2008) Film+ 18.11.2019 17:05  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Markíza 17.11.2019 10:40  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Dajto 16.11.2019 23:00  
Útok z hlubin (2018) HBO2 15.11.2019 02:00  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Dajto 14.11.2019 20:15  
Útok z hlubin (2018) HBO2 14.11.2019 19:30  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 13.11.2019 22:40  
Pád Londýna (2016) Dajto 11.11.2019 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 11.11.2019 01:00  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) RTL 10.11.2019 22:25  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 10.11.2019 22:10  
Drakula 2000 (2000) Filmbox Plus 09.11.2019 21:00  
Pád Londýna (2016) Markíza 08.11.2019 22:45  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 03.11.2019 03:20  
Gamer (2009) Filmbox 02.11.2019 22:35  
Útok z hlubin (2018) HBO2 01.11.2019 23:25  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] Prima MAX 01.11.2019 09:50  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] Prima MAX 31.10.2019 15:50  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 29.10.2019 22:50  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 26.10.2019 22:25  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Filmbox Premium 25.10.2019 21:00  
Klub vyděračů (2007) VOYO 24.10.2019 16:25  
Klub vyděračů (2007) VOYO 23.10.2019 22:15  
RocknRolla (2008) HBO3 23.10.2019 04:05  
Útok z hlubin (2018) HBO 23.10.2019 02:35  
Klub vyděračů (2007) VOYO 22.10.2019 20:00  
Útok z hlubin (2018) HBO3 20.10.2019 23:00  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 15.10.2019 01:10  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 12.10.2019 11:45  
RocknRolla (2008) HBO3 12.10.2019 01:05  
Útok z hlubin (2018) HBO 10.10.2019 01:00  
Útok z hlubin (2018) HBO 04.10.2019 23:40  
Útok z hlubin (2018) HBO3 03.10.2019 04:00  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 02.10.2019 21:00  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] AMC 01.10.2019 03:30  
Útok z hlubin (2018) HBO3 30.09.2019 08:10  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 28.09.2019 23:00  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] AMC 28.09.2019 00:20  
Proud času (2003) KABEL1 25.09.2019 03:05  
Drakula 2000 (2000) Film+ 25.09.2019 03:00  
Proud času (2003) KABEL1 24.09.2019 20:15  
Drakula 2000 (2000) Film+ 22.09.2019 23:40  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 22.09.2019 01:35  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 21.09.2019 14:35  
Útok z hlubin (2018) HBO2 21.09.2019 00:35  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 20.09.2019 13:20  
Drakula 2000 (2000) Film+ 19.09.2019 20:30  
RocknRolla (2008) HBO2 18.09.2019 21:50  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 17.09.2019 17:00  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 16.09.2019 02:50  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 15.09.2019 23:10  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 15.09.2019 17:45  
Zapomenutý ostrov (2008) AMC 15.09.2019 09:05  
RocknRolla (2008) HBO2 14.09.2019 22:45  
Chlap na roztrhání (2012) Markíza 14.09.2019 16:15  
Útok z hlubin (2018) HBO3 13.09.2019 09:55  
Útok z hlubin (2018) HBO3 12.09.2019 16:20  
300: Bitva u Thermopyl (2007) Nova Cinema 10.09.2019 00:10  
RocknRolla (2008) HBO2 09.09.2019 23:55  
Útok z hlubin (2018) HBO2 09.09.2019 19:30  
300: Bitva u Thermopyl (2007) NOVA 08.09.2019 23:05  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 08.09.2019 16:20  
Chceš mě, chci tě (2009) ORF1 08.09.2019 03:00  
Chceš mě, chci tě (2009) ORF1 07.09.2019 22:05  
Útok z hlubin (2018) HBO2 05.09.2019 23:00  
Jak vycvičit draka (2010) ORF1 05.09.2019 10:35  
Gamer (2009) Filmbox 04.09.2019 01:30  
Pád Londýna (2016) Nova Cinema 03.09.2019 23:55  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 02.09.2019 11:00  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 01.09.2019 11:15 (1) 
Pád Londýna (2016) NOVA 30.08.2019 22:00  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 30.08.2019 09:30 (1) 
Pád Bílého domu (2013) ORF1 29.08.2019 01:50  
Pád Bílého domu (2013) ORF1 28.08.2019 20:15  
Gamer (2009) Filmbox 27.08.2019 01:10  
Pád Londýna (2016) RTL 26.08.2019 00:00  
Pád Londýna (2016) RTL 25.08.2019 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 25.08.2019 15:10  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 24.08.2019 18:50 (1) 
Útok z hlubin (2018) HBO 20.08.2019 04:00  
RocknRolla (2008) HBO 19.08.2019 04:05  
Útok z hlubin (2018) HBO2 16.08.2019 22:50  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 16.08.2019 02:05  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 13.08.2019 04:10  
Drakula 2000 (2000) AMC 13.08.2019 02:55  
Drakula 2000 (2000) AMC 10.08.2019 23:25  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 10.08.2019 00:00  
Útok z hlubin (2018) HBO 08.08.2019 00:10  
Chlap na roztrhání (2012) Filmbox Premium 07.08.2019 21:00  
Drakula 2000 (2000) AMC 07.08.2019 20:30  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 04.08.2019 12:20 (1) 
Gamer (2009) Filmbox 03.08.2019 23:45  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 03.08.2019 14:55 (1) 
Ctihodný občan (2009) Filmbox 02.08.2019 21:45  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 01.08.2019 06:00  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 29.07.2019 10:30  
Pád Londýna (2016) ORF1 29.07.2019 00:25  
Útok z hlubin (2018) HBO 28.07.2019 23:50  
Pád Londýna (2016) ORF1 28.07.2019 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 28.07.2019 16:45  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] PRO7 28.07.2019 11:45  
Bohové Egypta (2016) JOJ 28.07.2019 08:50  
Bohové Egypta (2016) JOJ 27.07.2019 20:35  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] PRO7 26.07.2019 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 24.07.2019 23:25  
Útok z hlubin (2018) HBO 23.07.2019 00:15  
RocknRolla (2008) HBO3 22.07.2019 03:00  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 18.07.2019 21:40  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 18.07.2019 21:20  
P.S. Miluji Tě (2007) Film+ 18.07.2019 13:05  
Pád Bílého domu (2013) Prima MAX 14.07.2019 22:35  
P.S. Miluji Tě (2007) Film+ 14.07.2019 18:25  
Zítřek nikdy neumírá (1997) Prima 14.07.2019 13:50  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 14.07.2019 02:15  
Chceš mě, chci tě (2009) Markíza 14.07.2019 00:50  
Pád Bílého domu (2013) Prima 13.07.2019 22:45  
Chceš mě, chci tě (2009) Markíza 13.07.2019 20:30  
Útok z hlubin (2018) HBO 13.07.2019 03:50  
RocknRolla (2008) Nova Cinema 12.07.2019 22:05  
Útok z hlubin (2018) HBO 12.07.2019 21:45  
Zítřek nikdy neumírá (1997) Prima 12.07.2019 20:15  
Pád Londýna (2016) VOYO 10.07.2019 21:25  
Exmanželka za odměnu (2010) Polsat 10.07.2019 20:10  
Pád Londýna (2016) VOYO 09.07.2019 20:00  
Bohové Egypta (2016) Prima MAX 09.07.2019 11:20  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 09.07.2019 00:50  
Bohové Egypta (2016) Prima 07.07.2019 16:05  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] PRO7 07.07.2019 01:35  
Bohové Egypta (2016) Prima 06.07.2019 20:15  
Pád Bílého domu (2013) RTL2 06.07.2019 02:15  
Pád Bílého domu (2013) RTL2 05.07.2019 20:15  
Drakula 2000 (2000) Film+ 04.07.2019 23:45  
RocknRolla (2008) HBO3 03.07.2019 00:30  
Drakula 2000 (2000) Film+ 02.07.2019 03:05  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 30.06.2019 21:50  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 30.06.2019 03:10  
Gamer (2009) Filmbox 29.06.2019 23:40  
Drakula 2000 (2000) Film+ 29.06.2019 20:30  
RocknRolla (2008) HBO2 27.06.2019 01:45  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 27.06.2019 01:10  
Beowulf: Král Barbarů (2005) AMC 24.06.2019 22:50  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 24.06.2019 08:30  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 23.06.2019 16:00  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 23.06.2019 01:20 (1) 
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 21.06.2019 23:00 (1) 
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] ORF1 21.06.2019 09:05  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] ORF1 20.06.2019 15:00  
RocknRolla (2008) HBO2 18.06.2019 02:15  
Zítřek nikdy neumírá (1997) RTL 16.06.2019 21:55  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 16.06.2019 21:00 (1) 
Jak vycvičit draka (2010) ORF1 16.06.2019 11:55  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 12.06.2019 04:05  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 11.06.2019 10:15  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) RTL2 08.06.2019 04:25  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 07.06.2019 23:35  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) RTL2 07.06.2019 22:30  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 07.06.2019 14:00  
Zítřek nikdy neumírá (1997) VOX 06.06.2019 20:15  
RocknRolla (2008) HBO2 02.06.2019 23:55  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 28.05.2019 06:00  
Ctihodný občan (2009) Dajto 20.05.2019 22:35  
Ctihodný občan (2009) Markíza 20.05.2019 02:25  
Gamer (2009) Filmbox 20.05.2019 00:20  
Ctihodný občan (2009) Markíza 19.05.2019 22:20  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 19.05.2019 13:30  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 16.05.2019 04:10  
RocknRolla (2008) HBO 16.05.2019 04:05  
Drakula 2000 (2000) AMC 16.05.2019 01:25  
Coriolanus (2011) Film+ 13.05.2019 23:45  
Drakula 2000 (2000) AMC 13.05.2019 22:50  
Paní Brownová (1997) ARTE 12.05.2019 09:25  
Drakula 2000 (2000) AMC 11.05.2019 20:30  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 11.05.2019 01:25  
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] Prima MAX 09.05.2019 11:00  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 08.05.2019 23:45  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 08.05.2019 18:20  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 08.05.2019 13:00 (1) 
Jak vycvičit draka 2 (2014) [2k digital] Prima 08.05.2019 07:55  
RocknRolla (2008) HBO 08.05.2019 00:45  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 07.05.2019 22:30  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 06.05.2019 22:00  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 05.05.2019 23:50  
P.S. Miluji Tě (2007) AMC 05.05.2019 20:30  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 05.05.2019 16:50 (1) 
RocknRolla (2008) HBO 03.05.2019 02:00  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 02.05.2019 13:55  
Jak vycvičit draka (2010) Prima MAX 01.05.2019 15:55  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN 01.05.2019 15:05 (1) 
Jak vycvičit draka (2010) Prima 01.05.2019 07:55  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] Film+ 01.05.2019 01:35  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 30.04.2019 19:30  
Mládeži nepřístupno (2013) [2k digital] Film+ 28.04.2019 04:10  
RocknRolla (2008) HBO2 28.04.2019 01:35  
Bohové Egypta (2016) RTL2 26.04.2019 20:15  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 24.04.2019 23:25  
Bohové Egypta (2016) ORF1 24.04.2019 20:15  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 24.04.2019 09:05  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 23.04.2019 15:05  
Paní Brownová (1997) ARTE 23.04.2019 14:05  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 23.04.2019 02:50  
Paní Brownová (1997) ARTE 22.04.2019 20:15  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 20.04.2019 21:50  
Beowulf: Král Barbarů (2005) Film+ 20.04.2019 20:25  
Jak vycvičit draka (2010) Markíza 20.04.2019 09:40  
Klub vyděračů (2007) VOYO 19.04.2019 22:00  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 19.04.2019 00:30  
Klub vyděračů (2007) VOYO 18.04.2019 20:00  
Gamer (2009) Filmbox 13.04.2019 22:00  
RocknRolla (2008) AXN HD 12.04.2019 22:55 (1) 
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 12.04.2019 08:40  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 12.04.2019 00:10  
Chceš mě, chci tě (2009) Polsat 11.04.2019 23:10  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO2 11.04.2019 14:35  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 10.04.2019 21:45  
Ctihodný občan (2009) Filmbox 09.04.2019 01:45  
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 07.04.2019 22:20  
RocknRolla (2008) AXN HD 07.04.2019 21:00 (1) 
RocknRolla (2008) AXN HD 07.04.2019 01:20 (1) 
Pád Bílého domu (2013) JOJ Cinema 05.04.2019 20:15  
Drakula 2000 (2000) Film+ 04.04.2019 02:45  
RocknRolla (2008) HBO2 04.04.2019 01:20  
Klub vyděračů (2007) Dajto 02.04.2019 22:20  
Drakula 2000 (2000) Film+ 02.04.2019 00:05  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Prima MAX 31.03.2019 15:15  
Gamer (2009) SAT1 31.03.2019 04:15  
Gamer (2009) SAT1 31.03.2019 00:05  
Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života (2003) Prima MAX 30.03.2019 20:00  
Drakula 2000 (2000) Film+ 29.03.2019 22:10  
RocknRolla (2008) HBO3 29.03.2019 09:05  
RocknRolla (2008) HBO3 28.03.2019 17:10  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO3 27.03.2019 00:45  
Pád Londýna (2016) Dajto 24.03.2019 20:15  
Pád Londýna (2016) Markíza 24.03.2019 00:55  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 22.03.2019 23:15  
Pád Londýna (2016) Markíza 22.03.2019 21:40  
Pád Londýna (2016) ORF1 18.03.2019 00:30  
Pád Londýna (2016) ORF1 17.03.2019 20:15  
Pád Bílého domu (2013) Dajto 17.03.2019 20:15  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 17.03.2019 16:45 (1) 
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 17.03.2019 00:00  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 15.03.2019 22:05  
Pád Bílého domu (2013) Markíza 15.03.2019 21:40  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 14.03.2019 00:00 (1) 
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 12.03.2019 23:40  
Coriolanus (2011) JOJ Cinema 10.03.2019 20:15  
Exmanželka za odměnu (2010) AXN HD 10.03.2019 18:45 (1) 
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 10.03.2019 11:20  
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) HBO 10.03.2019 01:40  

 

TV Program

ČT1 - Četnické humoresky (1997) [TV ...

20:10 - 21:35

62 minut již uběhlo
23 minut zbývá do konce

ČT2 - Medicejové: Vládci Florencie (...

21:00 - 22:00

12 minut již uběhlo
48 minut zbývá do konce

NOVA - Policie Modrava (2011) [TV fil...

20:20 - 21:35

52 minut již uběhlo
23 minut zbývá do konce

Prima - Máme rádi Česko

20:15 - 21:55

57 minut již uběhlo
43 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 167903
Osobností: 664452
Fotografií: 657500
Plakátů: 316050
Obsahů a biografií: 154726
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Metráček (1971)

Metráček
Zdařilá rodinně-dívčí   komedie natočená podle   stejnojmenné knihy Stanislava   Rudolfa. Svěží příběh   plný vtipných dialogů a   situační více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Syn Růžového pantera (1993)

Syn Růžového pantera
Ano, Steve Martin je daleko   horší, ale to neznamená,   že tohle není hrůza.   Většina "vtipů" je tak   absurdně přehnaná, že se   překlápí do více >

Autor: Rastaman33 | Hodnocení: 3 / 10

Babička je ráda (1978) [TV insce...

Babička je ráda
Taková obyčejná průměrná   inscenace na které se dá   ocenit zejména prvotřídní   obsazení a herecké výkony.   Sotva půlhodinová stopáž   nic více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 5 / 10

Svůdnice na šest (1975) [TV insc...

Svůdnice na šest
Televizní komedie působí   jako rozšířená   bakalářská povídka na   téma "Když se má něco   podělat, tak se to podělá".   Nepříliš vydařené je více >

Autor: curil | Hodnocení: 7 / 10

Deštivý den v New Yorku (2019)

Deštivý den v New Yorku
Timothée Chalamet v   rozkošné roli dekadentního   mladého muže mne prostě   bavil. Věřím, že o něm ve   filmovém světě ještě   hodně více >

Autor: collen | Hodnocení: 9 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Gerard Butler

Butler Gerard

Naposled navštívené:
Gerard Butler

Butler Gerard

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení