Poslední komentáře

 
topipig
Hodnocení: 4
Přidáno: 06.04.2020 00:49
Problém Teroristky tkví v tom, že se chvíli tváří jako drama, chvíli jako thriller anebo černá komedie. Dohromady tento slepenec nefunguje a jako celek působí poněkud toporně a rozpačitě. Není v tom uvěřitelnost. Předchozí film Radka Bajgara Teorie tygra byl mnohem lepší a hlavně přirozenější. Teroristka vyznívá spíše jako nepovedená parodie. Iva Janžurová bývala svého času nejlepší českou herečkou, která zvládala zahrát jakoukoliv roli, ale ty časy jsou bohužel nenávratně pryč a v Teroristce hraje v podstatě to samé, co za poslední tři dekády.
topipig
Hodnocení: 10
Přidáno: 06.04.2020 00:24
Určitě a bez debat nejlepší film Karla Smyczeka. Film o zodpovědnosti, lehkovážnosti, obrazech a hudbě. Civilní herectví Vladimíra Javorského celý příběh táhne naprosto suverénně. Další role jsou přesně vystižené charaktery jednotlivých postav zahrané výbornými herci. Celý příběh je zkrátka díky nim velmi uvěřitelný, přirozený a lidský. Evald Schorm v roli profesora, to je čirá dobrotivost, tak jak i v jeho skutečném životě. Zde není fakt slabších rolí, každá postava a postavička má svoje. Výborná pidi rolička opilého muže v baru, kterého hraje Josef Kubíček a vrchní ho vyhazuje se slovy - "už jste toho vypil dost pane Kubíček, jdeme domů" - to je vidět, že si Karel Smyczek dělal z kolegů legraci a to mám na filmech rád, takové detailíčky. Tenhle film jsem měl vždycky moc rád a kdykoliv ho znovu vidím, jsem do něho zcela zažrán a ponořen. Zásadní práci odvedl i skladatel Emil Viklický, jehož hudba snímku dodává potřebné parametry hudební konzervatoře.
AyCay
Hodnocení: 1
Přidáno: 05.04.2020 22:44
Zoufalství
Máte rádi TV Šlágr? Pak je tohle film přesně pro vás. A pak ještě pro všechny ty, kteří litovali, že Trhala fialky dynamitem, nemělo pokračování. Pár průměrných hereckých výkonů, pár karikatur herectví (podprůměrní Dejdar a Kříž) výsměch všem rockerům a neobyčejně špatná současná hudba, vedle které vystupuje o to víc, a jako skvělá, ta folklórní, slabý scénář a neobyčejně nezvládnutá režie, kde si zjevně Dušan Rapoš nevšiml, že už se nepíše rok 1992.
Občas se u špatných filmů píše, že "to je jako Troška". Jenže ten alespoň umí řemeslo - tenhle kousek spíš připomíná to nejslabší od Magnuska, a právem jednou bude uváděný jako jeden z nejslabších tuzemských filmů desetiletí.
green-tea
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 22:38
Po dobrém to holt nešlo...
Paní učitelce to dalo práci, ale na idylické poříční osadě konečně zavládl klid a mír a vynikající trojka I. Janžurová - P. Liška - M. Hofmann se v téhle černé komedii plné absurdních nadsázek vyřádila přímo dokonale. Logika sice sem-tam skřípne, ale vem to nešť, hlavně že filmík pobaví.
MildaX
Hodnocení: 9
Přidáno: 05.04.2020 22:14
Výborná adaptace Pratchettova románu. Dobrý scénář, který se snažil nevybočovat z předlohy a zároveň udržet zábavnost a souvislost příběhu (a to u Pratchetta není jednoduché). Okouzlující David Tennant a kouzelný Michael Sheen drží příběh pěkně pohromadě a typicky britsky.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 22:11
Právě jsem tenhle film dokoukal a jsem trochu na rozpacích. Do jaké míry to bylo jak míněno ví asi jenom Radek Bajgar ale už jen kvůli vynikající paní Janžurové které bravůrně sekundoval i Pavel Liška patří tohle dílo k tomu lepšímu co u nás v poslední době spatřilo světlo světa i když bych označil za jenom lehce nadprůměrné. Místy to bylo na můj vkus o číslo absurdnějśí než je únosné u filmu který není programově "crazy".
jarda53
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 22:07
Já za posledních 30 let jestli jsem viděl 20 českých filmů, tak je to dost, není to film na Oskara ale pobaví, herecké výkony jsou dobré, Liška konečně v normální roli, Hofmann je perfektní a scéna z vily jak vystřižena z amerického akčního filmu, k tomu příjemná hudba. O tom, že když Pražáci se na víkend nastěhují na osady a jdou se vyřádit, mluví o demokracii, obyvatelé jsou bezmocní čteme neustále v novinách a ve zprávách tv.
MildaX
Hodnocení: 7
Přidáno: 05.04.2020 22:02
První série byla zajímavá a zábavná. Bohužel ta druhá s přívlastkem "Doba temna" z parodovaného středověku je něco zcela jiného, snaha o vtip za každou cenu je dost otravné. Druhou sérii klidně vynechejte a pusťte si raději mnohem lepší Good Omens.
martin.stusak.9
Hodnocení: 7
Přidáno: 05.04.2020 21:14
Ale jo, jedná se o osmdesátkový jednoduchý hororový videosnímek odehrávající se v noci na jednom místě, avšak z nostalgického hlediska má stejný potenciál, jako videosnímky podobného druhu dodnes uznávané. Do příběhu je naroubováno spousta motivů, takže se v podstatě také jedná o filmový počin, u kterého filmoví fanoušci mohou hádat, jaký snímek jim co připomíná. A není od věci, že se tyto motivy používají dodnes. Takže tu máme nějakou bandu zločinců, vypadající jako žoldáci, po loupeži, snažící se získat finanční lup od jednoho svého člena, který se je snažil podrazit. Skončí někde v Mexiku v poli s postavenými slaměnými strašáky a prázdnou chatou opodál, kde všichni poznají, že se chamtivost ne vždy vyplácí. A právě ti strašáci jsou centrem všeho krvavého dění. Vlivem jejich počínání nastane klaustrofobní atmosféra plná hrůzy, sem tam nějakého gore, pomalejšího tahu na branku a povedených speciálních efektů. Pokud jsou diváci zpočátku dezorientovaní, hlavní tah na diváka se režisérovi a scenáristovi v jedné osobě Williamu Wesleymu povedl. Stejně dezorientovaní jsou totiž i postavy příběhu, takže diváci jsou s nimi zcela na stejné koleji v poznávání dané situace. Snímek je už v základech nízkorozpočtově skromný, ale v rámci žánru ne zrovna nejhorší. Podmanivá atmosféra slasheru sice nemusí ohromit, ale šanci si zaslouží.
Suplicek
Hodnocení: 9
Přidáno: 05.04.2020 21:09
Paráda
Mám moc rád hudební filmy a tenhle je prostě super. Pavel Kříž exelentní výkon, Patrik Děrgel jakbysmet a jak nemám rád Jarka Nohavicu, tak tady taky super. Peter Cmorik a jeho písničky taky super. Snad jediný co lze trochu vytk.out je role Majkla Bosse. Myslím že Mertin Dejdar (ať je to skvělý herec) se na ní moc nehodil.
Pecik
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 20:47
Ze začátků jsme byl teda trochu v rozpacích a nevěděl co čekat, ale postupně mě děj vtahoval a napětí skvěle gradovalo... k tomu fajn obsazení, dobrej scénář - celkově příjemný filmový zážitek :)
martin.stusak.9
Hodnocení: 10
Přidáno: 05.04.2020 20:20
Naprosto fenomenální artový ruský snímek, který nepobere jen tak leckdo. Jednoduše řečeno, kdo nezvládl například český snímek Františka Vláčila 'Markéta Lazarová' (1967), tento ruský nechť raději rovnou nechá bez povšimnutí. Plně pochopit rozsah tohoto filosofického opusu není žádná legrace. Andrej Tarkovsky tímto svým druhým celovečerní počinem našemu Františku Vláčilovi konkuruje hodně silně. Vlastně ho doslova a do písmene překonal. Příběh je založen na době a životě slavné ruské malířské ikony 15. století Andreje Rubleva. Snímek mající celkovou stopáž bez pěti minut tři a půl hodiny ukazuje cestu umělce a osudů Rusů své doby. Všichni jsou rozděleni a mučení ideologickými a politickými konflikty, jako jsou perzekuce pohanů, znesvěcení církve, represálie velkovévodů, vládce obracejíc se proti vlastním lidem, mongolské a tatarské nájezdy či masové vraždy ve Vladimiru (ruské Město založené v roce 990). Rusové jsou tedy vyobrazeni jako mučedníci. Sám Rublev se během hádky se svým ideologickým soupeřem Theophanesem (příslušník byzantské aristokracie, který se stal mnichem a významným kronikářem) přirovnává coby ruský rolník ke Kristu a pokorně nese svůj kříž. Rublev jako umělec také trpí. Středověký chaos lidských činů a brutalita soužití nezná slitování. Dokáže se z něčeho takového zrodit ruský národ a ruská identita? Snímek se skládá z 8 epizod, kde nechybí ani prolog a epilog. Ve své době neměl hlavně v Rusku na růžích ustláno. Politicky nejasná témata zkoumající náboženství, uměleckou svobodu a roli umělce, zapříčinilo, že se sovětské úřady zdráhali snímek distribuovat jak na domácí půdě, tak i na mezinárodní úrovni. Avšak postupem času se stal uznávaným jako jeden z nejdůležitějších filmů všech dob. Dnes je tedy oslavován jako mistrovské filmové dílo a skutečně právem. Natočen byl černobílé, avšak na konci obsahuje barevné překvapení. Filosofický epos o temném středověku, který prostě nelze nevidět.
topipig
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 19:45
Kožené slunce je předobraz úspěšného seriálu Okresní přebor a myslím, že tvůrcům přeboru posloužilo i jako zdroj inspirace a námětu. I herecké obsazení je z poloviny stejné a některé role jsou identické. Kožené slunce je předposledním filmem Karla Kachyni a pan režisér tímto dokázal, že měl stále formu i v pokročilejším věku a jeho filmy měly pokaždé, co nabídnout.
topipig
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 19:27
Z hereckého pohledu je zajímavé vidět mladou Jitku Smutnou, tenkrát ještě docela hubenou, nebo mladýho Jiřího Schmitzera. Ze starších herců zaujme a v podstatě všechny převálcuje Miloš Nedbal v roli slepého dědka Salavy. Zbytek je spíše průměr. Průměrný a těžko uvěřitelný je i děj, jehož závěr a dopadení vraha je kýčovitost sama o sobě. Přesto je Konec semestru stravitelnou inscenací, která alespoň nenudí.
curil
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 19:09
Příjemné nedělní odpoledne s filmem Ingmara Bergmana, jedním z mála, co jsem zatím neviděl. Režisér i zde ukazuje, jak rozumí ženskému myšlení. Dvě ženy po cestě do Göteborgu, modelka Doris a její šéfová Susanne. Rozdílné osudy, problémy s muži, jejich sny mají daleko ke skutečnosti. Vytratil se dřívější Bergmanův humor a zůstává tvrdá vztahová konfrontace mezi muži (příp. milenci) a hlavními hrdinkami. Obě ženy jsou rovněž vystaveny další konfrontaci s konkurentkami v podobě manželky milence a dcery nápadníka. Eva Dahlbecková byla krásná žena, z Bergmanových hereček z nejhezčích (vedle mojí další favoritky Gunnel Lindblom). Větší prostor ve filmu dostal i Gunnar Björnstrand v roli zestárlého konzula Otta.
Manučao
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 17:56
Ako sa chlapec z farmy do juniorského hokejového tímu dostal alebo Ako streliť všetky góly mužstva a zafarbiť si dres do krvovavočervena. Čo tam hokej, pästné súboje - to je niečo pre severoameričanov.
RwlBem
Hodnocení: 5
Přidáno: 05.04.2020 17:35
Kreslířskou
zkratkou oplývající, přesto však velmi řemeslně provedený animovaný film, podávající příběh na hodně volné motivy starých ruských hrdinských eposů. Krom nepokrytě komediální stránky nepřináší sice nic nového, ale může být pro mladé generace úsměvnou vstupenkou do lepšího a bohatého světa Ruské mytologie.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 17:05
Tenhle televizní film je zřejmě jakýmsi předobrazem pozdějšího Okresního přeboru. Jako komedie je to ucházející i když je to relativní protože Karel Kachyňa umí mnohem víc! Velice dobře tu zahrálo hned několik známých herců. Autenticitu problematiky si jako člověk který se věnoval jiným sportům a celý život prožil ve velkých městech si nedovolím posuzovat.
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 05.04.2020 16:27
Dnes už hodně zastarale vyhlížející detektivní inscenace. Řada méně známých a méně frekventovaných herců doplněná jenom o pár osobností. Jitka Smutná ani Jiři Schmitzer v miniroli strážníka ještě ničím nenaznačovali svůj potenciál. Na malém prostoru své role brilantnë zahrál Miloš Nedbal. Tahle černobílá podívaná má až trestuhodně "dietní" výpravu a dnešnímu zhýčkanému divákovi toho nemá mnoho co nabídnout.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 12:46
Vcelku dobre,hlavne Clive Owen a Keira Knightley,kteri maji charisma.Jinak bitvy velmi dobre a prostredi krasne a vykony sekundujicich hercu take dobre...Urcite zajimavy "historicky" film.
w.o.l.f.
Hodnocení: 5
Přidáno: 05.04.2020 12:19
Dle mého názoru docela propadák ve srovnání s první částí, která měla jednoduchý, ale přitom skvělý a napínavý děj. Za mě 5/10
w.o.l.f.
Hodnocení: 9
Přidáno: 05.04.2020 12:13
Jedná se o nadčasový snímek se skvělými efekty napínavým dějem a perfektní hudbou. Slušné herecké obsazení, jak jinak v té době, s Arnoldem jako hlavní hvězdou.
curil
Hodnocení: 1
Přidáno: 05.04.2020 11:17
Už dlouho jsem se tak dobře nepobavil. Jako milovníka hororů ve mně film vzbudil nepřekonatelný odpor, ale na druhé straně málokdy se sejde tolik absurdních a naivně natočených situací v jednom příběhu. Za všechno hovoří přiblblé latexové masky, které by si ani děti na Halloween na sebe neoblékly. Všichni herci se plouží jako zombie, přičemž slovo herci neodpovídá předvedeným výkonům. Snad scéna koupání obstojí v mých očích na jeden bodík. Korunu všemu nasadí závěrečné titulky, ty mě odrovnaly úplně, ale konečně jsem pochopil, proč ten film stál úplně za kulový. Vidět v závěru, jak členové "crew" hasí požár kulis, to hned tak někde neuvidíte (nenatočeno úmyslně).
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 10:59
Jsem určitě kacíř ale po pravdě jsem nikdy úplně nepochopil z jakého důvodu je tento film tak glorifikovaný. Pro řadu lidí je to dokonce nejlepší film v historii světové kinematografie. Pro mě je to "jenom" dobře natočené a určitě nadprůměrné drama z vězeňského prostředí a s jedním z mých nejoblíbenějších herců Morganem Freemanem.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 10:46
Výborný koprodukční thriller natočený podle skutečných událostí z období největších konfliktů studené války. Strhující děj ze kterého zejména asi nás starší ročníky šimrá kolem žaludku. Po technické stránce je to precizní filmařská práce a řada trochu méně známých (a neznámých) herců pod vedením velikánů Harrisona Forda a Liama Neesona zahrála opravdu přesvědčivě. I když je to dobře že pro mladší diváky jsou pojmy jako studená válka nebo závody ve zbrojení pojmy neznámé nebo abstraktní není na škodu si je občas připomenout. Většinou máme totiž tendenci mít na něco pozoruhodně krátkou paměť.
smutny
Hodnocení: 1
Přidáno: 05.04.2020 10:38
Naprosto béčkový film, vydržel jsem se na to koukat až do konce, pořád jsem čekal na nějakou novou myšlenku. Nestojí za zhlédnutí, naprosto ztracený čas.
petrusmev
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 09:16
Samota je zlá a bez partnera a dětí nejsi nic. Mrtvolná kamera a jedna ubíjející situace za druhou nedává žádnou naději. Ovšem na Bokovou se dalo dívat celou hodinu a půl a požitkem byla také dokonalá práce se zvukem v pozadí.
petrusmev
Hodnocení: 6
Přidáno: 05.04.2020 09:00
Poklidná detektivka s minimem akce, kterou táhne úžasná Jana Preissová. K tomu Jana Hlaváčová v trochu podivné roli vyšetřovatelky a sarkastická rolička Luďka Munzara.
100000052556420
Hodnocení: 8
Přidáno: 05.04.2020 07:08
Vynikajici film,kde hraje prim vykon Forda a Neesona coby dustojniku na jaderne ponorce.Je to vyborny thriller podle skutecnych udalosti...Tento film je celkem napinavy a ani akce zde nechybi.
MirekDolby1
Hodnocení: 10
Přidáno: 05.04.2020 03:10
Nezmar.
Napínavý film do poslední chvíle. Maniacka záliba ustvat lidi až k úplnému zoufalství. Tomu všemu čelil ne jeden z vyvolených.
TenSob_
Hodnocení: 3
Přidáno: 05.04.2020 00:24
V prvaé řadě chci poznamenat, že jsem narozen v roce 2001, takže jsem dobu, jež film zobrazuje nezažil, což má co dočinění s tím jak v mých očích vyzněl. Rozhodl jsem se, že využiju nechtěně nabytého volna k zbavení se restů v nezhlédnutých českých filmech. V tomto mě inspirovata ČT, která v reakci na současný stav mnoho filmů uvolnila ke zhédnutí zdarma. Včera jsem začal filmem Občanský průkaz, který mě natchnul natolik, že jsem se rohodnl přečíst si knižní předlohu Petra Šabacha a už jí mám nyní jako eknihu koupenou.

O to větší zklamání ve mě dnes po zhlédnutí vyvolal snímek Samotáři, který, co jsem pochopil, nabývá díky hláškám v populární kultuře až legendárního statutu. Kromě výborného hereckého výkonu Jiřího Macháčka na filmu ale bohužel nevidím v podstatě nic dobrého. Postavy nemají žádný vývoj a ve svém (dobově zasazeném?) stereotypu na mě nepůsobí uvěřitelně. Film se snaží ukázat několik (opět dobových) zajímavostí, které ale působí nuceně a tím pádem nadbytečně a rušivě. Jde např. o Japonce při večeři rodičů Hanky, videokameru se kterou prapodivně natáčí Robert to co nemá nebo celou věc s "vírou" v UFO. Příběh za mě není příliš nápaditý, což by ale nebýt neuvěřitelně působích postav a rušivých prvků až tak velký problém nebyl. Scénáristé měli spoustu nápadu, které ale příběh filmu nedovedl opodstatnit. Velký problém jsem měl ještě s hudbou, jež např. ve scéně kde se postva Vesny chystá skočit z mostu absolutně nedává smysl. Nevyžaduji od filmů epické orchestrální soudtracky ale ke komedii/dramatu mi populárně-elektronicko-hip-hopový soundtrack rozhodně nesedí (opět dobová záležitost?). Soundtrack nepůsobí uceleně a skoro mi připadá jak kdyby byl poskládán z neosuvisejících tracků z hudební banky. Kamera ve chvílích působí trochu televizním dojmem ale nic co by mi vadilo.

Nikdy jsem o žádném filmu neměl potřebu psát takovouto slohovku ale cítím, že dneska to bylo třeba, protože mě nikdy žádný natolik vychvalovaný film, jež je navíc na ČSFD v červených číslech, nezklamal. Omlouvám se všem, co mají film rádi nebo na něj mají z jakéhokoli důvodu dobré vzpomínky. Jak už jsem napsal, tak herecké výkony Jiřího Macháčka byly výborné ale rozhodně mi nestačily. Pokud Vám připadá že mi na filmu něco uniká, rozhodně dejte vědět. V tomto případě totiž nevím zda je problém ve filmu nebo ve mně.
jentak
Hodnocení: 9
Přidáno: 04.04.2020 23:59
bond to neni ale presto se mi to libilo
Proradný ruský i americký zlodruh na konec ostrouhal a lásku na první pohled přikryl srbský expres k světlé budoucnosti plné lásky a dceři z minulosti. Jen koronavirus tam ještě chyběl.
Manučao
Hodnocení: 6
Přidáno: 04.04.2020 22:16
Mladí si asi potrebujú prejsť vlastným peklom a nie peklom okolia. Preto každá autorita je v niečom prospešná a zároveň prekážkou. Strieľať sa ale preto, že mi nevyšlo divalo, je blbosť.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 04.04.2020 21:43
Ano, je arogantní, avšak zásadový a má prachy. Má prachy v takovém množství, že si může dovolit vše, co si umane. A na takovém umanutí samozřejmě dál vydělává. Hlavní zaměření, high-tech hračky všeho druhu. Vražda jeho spolupracovníka ho však donutí změnit své plány. Osud policejní stanice 13. okrsku tudíž zpečetěn. APB je policejní termín, který znamená 'All-points bulletin', což je název komunikačního systému policie. A v tomto seriálu je něco takového high-tech technikou zmodernizováno do naprosté dokonalosti. A nejen to. Policie získá rychlejší a high-tech technikou nabitá auta, bezpečnější tasery, lépe použitelné nejrůzněji programy, jako rozpoznávání obličeje, vylepšený detektor lži, atd. Jedná se o policejní seriál v žánru akčního thrilleru s kapkou nějakého toho futurismu, který má úžasnou energii, švih a žánrovou průraznost. Jak už ale víme, americký divácký nezájem dal dalšímu pokračování stopku. Škoda, takový námět byl v hromadě policejních seriálů, vzájemně si neskonale podobných, docela osvěžením.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 04.04.2020 17:26
Tohle je skutečně moc dobrý film s hned několika společenskými přesahy. Primární je zde problematika rasismu ale k zamyšlení se tu nabízejí i další důležité hodnoty. Podle mého skromného názoru zde odehrál Jean Carmet svou životní filmovou roli. Ale i když bych tenhle film vřele doporučil nebude to určitě snímek pro každého hlavně ne pro ty kteří u filmu rádi vypnou bavi se a nechtějí přemýšlet.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 04.04.2020 17:07
Spise prumer.Ustredni dvojice hercu ale dobra.Takovy krimi/thriller,kde nechybi ani akce ani napeti.Jinak vcelku dobre.Mozna by to chtelo jen trochu lepsi scenar.Okoli a prostredi filmu je ale pekne a Dunst a Mortensen se dobre doplnuji a ostatni herci take dobri...Proc ne?Davam tomuto thrilleru 60 procent.
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 04.04.2020 16:36
Povedený historický seriál. Obrázek života Británie 14.století s dramatickými i romantickými zápletkami. Určitě dobrá rodinná oddechovka.
Ostrovan
Hodnocení: 7
Přidáno: 04.04.2020 16:30
Nevím, jak jste (nebo budete) na tom vy, ale mě Tony ve 3/4 filmu přišel protivnej a trvalo mi, než jsem mu začal fandit, ať toho Gagarina rozmázne.
Ostrovan
Hodnocení: 8
Přidáno: 04.04.2020 16:26
Úvod Avangers ságy a zrození Iron mana, aneb jak se z protivního a narcistického Tonyho stal superhrdina. Pokud znáte blockbustery od Marvelu, nebudete jistě zklamaní. :)
Ostrovan
Hodnocení: 7
Přidáno: 04.04.2020 16:24
Pohádka pro ženský, něco ala Pretty Woman, na kterou se chlap, pokud je při smyslech, podívá jen s ženskou, která to chce vidět.
CharlieCh
Hodnocení: 8
Přidáno: 04.04.2020 15:23
Námět originální není, ale zpracování ano. Výborné výkony hlavních postav, což se u B.Kingsleyho dá předpokládat a ani za tu chvíli nezklamal. Po pomalém začátku rychlý rozjezd. Člověk i v tom tempu najde romantiku, akční scény, prostě všechno. Má to spád a pointu, kterou asi mnohý nečekal. V tomhle žánru slušný film, který pobaví a neurazí.
curil
Hodnocení: 3
Přidáno: 04.04.2020 14:26
Z české televizní produkce uznávám nejvíce detektivní a komediální seriály z díly České televize (ČT 1 + 2). Poctivě jsem sledoval nový seriál a konstatuji, že jak poměrně nadějně začal s vrcholem kolem čtvrtého pátého dílu, skončil hodně v podprůměru. Poslední tři díly byly mizerné, jakoby došel autorům dech a nápady. Radka Holuba pokládám za jednoho z nejlepších současných českých herců, ale šaškování v roli policejního důstojníka není k smíchu. I když na druhou stranu mezi ostatními (snad kromě Svatopluka Skopala) patřil k těm nejlepším. Když seriál začal, vypadal ze stránky kriminálních zápletek zajímavě, ale postupem času ztrácely jednotlivé "případy" na napínavosti a pravděpodobnosti. Malé město, kriminální prkotiny.
RwlBem
Hodnocení: 7
Přidáno: 04.04.2020 13:13
Je znát,
že většinu choreografie navrhoval nějaký milovník scénických soubojů. Krásné, okázalé, ale nezřídka úsměvně nelogické a bezzubé. Včetně toho exaltovaného nazvučení. Plno lidem to možná nepřijde, ale když vyjede čepel z písku za zvuku jako kdyby přejížděla po železe, chytají mě záchvaty smíchu. Není zač se stydět - od scénky se soudkem prachu bylo zřejmé, že jde o malebnou nadsázku, jejímž účelem je (nejspíše náctiletým slečnám) zprostředkovat určitý dojem bez nějakých dalekosáhlejších cílů. Procítěná scénika spolu s hudbou tomu hodně prospěla, a Daniela hraje jak o život. Řekl bych, že jí role vyloženě bavila.
goranchorvat
Hodnocení: 10
Přidáno: 04.04.2020 12:53
Až ke hvězdám
Naprosto famózní podání zlatých časů automobilového průmyslu, v kombinaci s překrásnými vozy, s úžasnými retro kulisami ze kterých se tají dech. Ano jako velkého fanouška automobilismu,mě musel logicky vzít tento film ještě více, ale jen zaslepení by neviděl úžasný střih, brutálně precizní kameru, naprosto vycizelované záběry. Nade vše trůní parádní a poutavý děj, naprosto zabijácký Ch. Bale kterého jsem miloval v každém záběru. Každá ujetá míle v tomto filmu, byl vklad do filmové historie. Naprosto strop. Bez výčitek 100%
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 04.04.2020 12:09
Dobry serial
Proc ne?Pekny serial z 90.let a docela komicky...Vanessa Angel zde vypada dobre a tento serial se docela povedl.Davam mu 60 procent.
klasifikátor
Hodnocení: 9
Přidáno: 04.04.2020 12:01
Opravdu vynikající krimi thriller. Základem je vskutku kvalitní originální scénář a dokonale trefené obsazení. Chris Lambert je mimo diskuzi ale výborná je i Diane Lane a Tom Skerritt v roli kriminalisty. Brilantně pak střihnul svou roličku podivínského šachového velmistra Alex Diakun. Film má patřičnou atmosféru a vvýborné gradující tempo. Od dokonalosti ho z mého pohledu dělí jen lepší nebo spíš vhodnější hudba.
red.mann
Hodnocení: 4
Přidáno: 04.04.2020 11:34
Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Stejní herci, stejný tým, přesto se Adéla ještě nevečeřela neopakovala.
klasifikátor
Hodnocení: 1
Přidáno: 04.04.2020 11:12
Hrůza pro kterou platí úplně stejný komentář jako pro první díl a všechno další je už naprosto zbytečné!!!
klasifikátor
Hodnocení: 1
Přidáno: 04.04.2020 11:08
I ta jedna hvězda se mi zdá být pro tento film příliš lichotivá a jestli si jaký film zasloužil nelichotivý titul "s****a" tak je to určitě tenhle! Nechápu jak se zrovna Vít Olmer po tom co má jako herec i režisér u filmu za sebou mohl snížit k natočení tohoto pseudoporna.
red.mann
Hodnocení: 1
Přidáno: 04.04.2020 09:28
Jak tenhle odpad, který neměl nikdy spatřit světlo světa může mít hodnocení 55%. Bože, opravdu jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Děs , běs a hrůza. Chápu ty různé parodie, ale za tohle měla dvojce Jason Friedberg a Aaron Seltzer dostat doživotní zákaz se jen přiblížit k filmové kameře.

TV Program

ČT1 - Endeavour (2012) [TV seriál]

00:35 - 02:10

35 minut již uběhlo
60 minut zbývá do konce

ČT2 - Život na hromadě plastů

00:15 - 01:40

55 minut již uběhlo
30 minut zbývá do konce

NOVA - Hodíme se k sobě, miláčku...? ...

00:20 - 02:05

50 minut již uběhlo
55 minut zbývá do konce

Prima - Poslední zúčtování (2018)

00:40 - 02:55

30 minut již uběhlo
105 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 163553
Osobností: 658206
Fotografií: 629221
Plakátů: 302527
Obsahů a biografií: 149761
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Teroristka (2019)

Teroristka
Problém Teroristky tkví v   tom, že se chvíli tváří   jako drama, chvíli jako   thriller anebo černá   komedie. Dohromady tento   slepenec více >

Autor: topipig | Hodnocení: 4 / 10

Krajina s nábytkem (1986)

Krajina s nábytkem
Určitě a bez debat   nejlepší film Karla   Smyczeka. Film o   zodpovědnosti,   lehkovážnosti, obrazech a   hudbě. Civilní herectví   více >

Autor: topipig | Hodnocení: 10 / 10

Muzzikanti (2016)

Zoufalství

Muzzikanti
Máte rádi TV Šlágr? Pak je   tohle film přesně pro vás.   A pak ještě pro všechny ty,   kteří litovali, že Trhala   fialky dynamitem, nemělo   více >

Autor: AyCay | Hodnocení: 1 / 10

Teroristka (2019)

Po dobrém to holt nešlo...

Teroristka
Paní učitelce to dalo   práci, ale na idylické   poříční osadě konečně   zavládl klid a mír a   vynikající trojka I.   Janžurová - P. Liška - více >

Autor: green-tea | Hodnocení: 8 / 10

Good Omens (2019) [TV minisérie]

Good Omens
Výborná adaptace   Pratchettova románu. Dobrý   scénář, který se snažil   nevybočovat z předlohy a   zároveň udržet zábavnost a   souvislost více >

Autor: MildaX | Hodnocení: 9 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.13/0.107
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz