Poslední komentáře

 
AtemuLukas
Hodnocení: 9
Přidáno: 15.11.2019 08:17
A máme tu Burtona podruhé. Tentokrát hned se třemi protivníky. Keaton opět ve filmu zářil, stejně jako Devito a Pfeiffer. Atmosféra je tu stejně ponurá, jako děj. Efekty jsou opět na tu dobu dobré. Dost mě ale mrzí že dílo teď hodně srovnávají s Nolanem, který to pojal na můj vkus moc načinčaně.

Ale zpět k filmu. Na rozdíl od prvního dílu, ma pokračování nádech horroru. (Hlavně na konci.) Napětí zde tak graduje už od začátku filmu a oproti prvnímu dílů vidíme větší rozvoj postav. Hodně pěkný vývoj je u Catwomen a dokonce i Penguina. Bruce a Batman jsou prostě na stejné notě, jako v předchozím dílu, což je dobře, protože to funguje.

Tak a teď se ale dostáváme k tomu, co mi vadí. Trochu mi vadí nerozmanitost Gothamu. Tím chci říct, že se vše natáčelo na malém prostoru, což vedlo k tomu, že nebylo moc nových kulis. Na druhou stranu to fungovalo proto byl zachován nádech prvního dílu. Co jsem ale těžko snášel byly ABS na Batmanově kostýmu. WTF, to přece není hitech Batman Nolana! Ale když opomenu tyto vady, tak nemohu dát jinak než 9/10
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 15.11.2019 08:03
No s tím bráchou to zabili. O nic lepší než první film, snad kapku více gore, ale ani tak nic moc. Dvacet % je tak akorát.
AtemuLukas
Hodnocení: 9
Přidáno: 15.11.2019 07:59
Tak tohle je old school Batman. A tím myslím, že se tu nejedná o načinčané dílo, které hraje hodně na moderní technologie, jak to známe u Nolana. Ne tady se jedná opravdu o temné dílo, tak jak to u Batmana má být.

Keaton v roli Batmana tu opravdu funguje a jeho pohled v masce si budete dlouho pamatovat. Nicholson v roli Jokera nemá chybu. Ano je odlišný od Ledgera, nebo Phoenixu, ale každý z herců dal postavě kousek sebe a své představy. A tak to má být.

Co se týká příběhu, tak až na pár detailů drží komiksové předlohy. Efekty jsou tu na tu dobu dobré. Burton měl reálné kulisy na malém prostoru s třetinovým rozpočtem oproti Nolanovi a podařilo se mu stvořit velkolepé dílo.

Co musím ale Burtonovi vytknout, je fakt, že odstoupil od třetího a čtvrtého pokračování. Poslední věc, která mohla být lepší je hra s emocemi. Tím chci říct, že postavy mohli mít trochu větší psychologický vývoj.
Ale i přesto dávám 9/10.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 15.11.2019 07:59
Vyvražďovačka bez gore efektů je na nic. Nemá to ten pravý šmrnc. Je ovšem fakt, že jsem nepoužil rychloposun. Zato na čas jsem kouknul asi pětkrát, a dost se u toho nudil. Velmi slabý film, při kterém jsem nebyl na konci ani překvapen.
Pan Havelka zřejmě chtěl napodobit pana Procházku z Plzně, ale nevyšlo to. S panem Vačkářem do toho totiž najebali tolik písniček, že udělat kolem nich vatu už snad ani nešlo. Ale přece se to povedlo. Režie také nestála za nic, ale musím uznat, že několik replik rozesmálo. Také některé situace hodně pobavily, takže vystřihneme-li zpěvy, bude to mít i únosnou stopáž. Kdybych hodnotil nejníže, nebylo by to spravedlivé, a tak dávám čtyřicet.
topipig
Hodnocení: 10
Přidáno: 15.11.2019 00:29
Nejlepší parodie všech dob a nejlepší zpracování Julese Verna. Nesmrtelná podívaná, která zaručeně pobaví kdykoliv. Musím ještě dodat, že dobrou polovinu filmu dělá kouzelná práce Jana Švankmajera, který vytvořil všemožné bizarní rekvizity, jenž se ve filmu ve velkém množství vyskytují a dokonale přibližují tajuplný a fantastický svět Julese Verna.
wena
Hodnocení: 7
Přidáno: 14.11.2019 20:30
Dva bouchači a jedna krásná lékařka zachrání afriku od zkázi. Taková dobrodružnější akční komedie kde se neustále něco děje i když některé úlety jsou opravdu už moc viz. letadlo jako nějaká závodní plachetnice.
100000052556420
Hodnocení: 8
Přidáno: 14.11.2019 18:12
Familie
Ed O Neall zde odvadi dobry vykon.Hraje zde otce od rodiny.Dalsi rodinu zde hraje dvojice gayu,kteri adoptuji 1 mladou holku.Je to prijemny serial na destivy vikend.Davam mu 80 procent.Vynikajici serial o rodinych hodnotach.O Neall je znam hlavne jako Al Bundy-mirne neuroticky prodavac damskych bot ze serialu Zenaty se zavazky a toto je lepsi pokracovani tohoto slavneho serialu.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 14.11.2019 17:59
Reno v mrazivem thrilleru.22 vystrelu je celkem dobry film.Reno zde hraje byvaleho mafiana,ktery je strelen 22 vystrely.Charly(Reno)nastesti jakoby zazrakem tento incident prezije...Jean Reno se teto role ujal docela obstojne.Davam mu 60 procent.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 14.11.2019 17:45
Mamutia rodina pre ludsku rodinu...
Piate pokracovanie skveleho animaku straca dych.Vymysliet nieco nove 5x za sebou je tazka uloha.Scenar je sialene prekombinovany, co moze vadit dospelemu publiku.Deti budu pri pohlade na pekne animacie spokojne.
Film doporucujem len v ramci rodinnej zabavy /deti+rodicia/.
curil
Hodnocení: 10
Přidáno: 14.11.2019 17:00
Měl jsem to štěstí potkat paní Evu Šterclovou, dceru velkého komika, která mi vyprávěla o svém tatínkovi. Byl jsem hodně zvědavý, jelikož se jednalo o jednoho z mých nejoblíbenějších herců, a tak jsem se dozvěděl hodně zajímavostí z jeho života. Jeho nadšení pro tramping, lásku k rodině. Škoda, že byl hercem jen malých rolí, jeho doménou byly kabarety; živě jsem ho viděl vystupovat na pódiu v pivnici "U Fleků", v Rokoku, pak také na estrádách při různých příležitostech, u nás v Sč. kraji při Hornických dnech nebo slavnostech v Dubičkách. Skvělý herec a velice vtipný a chytrý člověk. Ještě jedna vzpomínka na TV soutěž "Souboj s pamětí", kde tehdy pan Jaroslav s přehledem svou inteligencí zastínil ostatní populární osobnosti tehdejší kulturní scény.
red.mann
Hodnocení: 7
Přidáno: 14.11.2019 16:54
Z filmu až mrazí. A nepochybuji, že to tak na Slovensku i v Čechách funguje. Hodně dobré a kvalitní herecké výkony, dobře funguje hudba a zajímavý příběh.
jirkah1
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 16:52
Můj první Robin Hood byl seriál z 80. let. Ten byl úžasný. Hlavně ta krásná hudba a krásná Mariana. Později byl další s Costnerem na ten se dalo ještě dívat, ale Mariana byla hrozná. Nevím kde ji vyhrabali. Film byl ještě kvalitní, ale dále ty ostatní katastrofa. Staré klasiky by se neměli obnovovat na 90% to dopadne špatně.
red.mann
Hodnocení: 8
Přidáno: 14.11.2019 16:49
Jedna z parádních českých komedií. Bavil jsem se náramně při prvním shlédnutí v kině a bavím se stejně i po těch létech. Dobrá komedie se pozná, když hlášky z filmu zlidoví. A že jich opravdu několik zlidovělo. Nemám-li pravdu Karle?
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 16:10
Banalita sice se skvělým Mrkvičkou a pár větami pana Kodeta, ale jinak to opravdu nestojí za moc. Ale na jedno podívání to jde.
Pitryx
Hodnocení: 5
Přidáno: 14.11.2019 16:00
Tornádo

Takového manžela bych prostě zastřelil. Krátká povídka z cyklu Bakaláři, vysílaná samostatně. Skvělý pan Hrzán. Tomu 40 %. Příběh je hloupý.
==================
Matematika

Banální kravinka kde to tahá jen pan učitel, tedy jeho představitel. Příběh je hloupý jak jeho hlavní hrdinka.
==================
Zlodějka

Naprosto skvělá dvojka dvou hlavních hrdinů. A jako třešnička na dortíku paní Motlová, co dodat?
red.mann
Hodnocení: 4
Přidáno: 14.11.2019 14:19
Remake byl na jedné straně vtipný a příběh byl částečně originální, Steve Martin se hodně snažil, ale na straně druhé to evidentně nestačilo a úrovně původního filmu to zdaleka nedosáhlo. Přesto se člověk kolikrát dobře zasměje a pobaví.
red.mann
Hodnocení: 7
Přidáno: 14.11.2019 14:10
Jan Hřebejk a Petr Jarchovský v klasické komedii z období socialistické zlatého věku z počátku 80-tých roků. Tak vtipné a přitom tak hořké. Vše je opět postaveno na kvalitním hereckém obsazení a na povedených vtipných dialozích.
red.mann
Hodnocení: 5
Přidáno: 14.11.2019 14:00
Je to taková hořko-sladká blbůstka. Film je postaven na kvalitním hereckém vystoupení dua Bureš - Krajčo a opravdu trakgikomickém příběhu.
POlYEKRAN
Hodnocení: 3
Přidáno: 14.11.2019 13:49
Pozor! Uwaga
Je to v Polsku populární, plebejská, umělecká forma, jako divadlo, ale není prostoduchá..Její jazyk je nový, nejednoduchý, ale to neznamená,že by umělec se neměl vyjadřovat způsobem, co nejprogresívnějším..pokouším se točit commedii dell´arte, pro omezený počet milovníků polské animace....
Krištof
 
Přidáno: 14.11.2019 13:14
Dost dobrý
Omlouvam se za mou češtinu ale jsem s Polska a jen učím se teď češtinu.
Film dobře ukazuje život v malé vesnici při hranicy polsko-ukrajinskě hranici, kde lĺdi jsou velmí pobožní ale nežijí podle sveho náboženství a kněží mají rozložení s místnimi politiky a podnikateli. Všehno je plné pokrytectvi a lídí jsou jen jako herci v divadle pro svojí sousedí. Mlady muž s kriminální minulostí začíná předstírat, že je knězem a snaží dokončit ten festival lží. Film příliš optimisticky ukazuje možnost změny společných vzorců v místní komunitě, ale dobře ukazuje realitu v krajině katolického pokrytectví. Moje hodnoceni 7/10.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 14.11.2019 13:08
Jedna jediná skladba, která se mi líbila. Jinak je to spíše snůška šansonů. Škoda. Od těch dvou jsem čekal mnohem více.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 13:05
Raději bez delšího komentáře k obsahu. Pan Pecha má ode mne dvacku.

20191108 6953/7155 */2 s.u.
Lasy
Hodnocení: 7
Přidáno: 14.11.2019 10:25
Na amatérský film slušné
Musím říct, že film, i přes negativní komentáře na YT, docela dobře překvapil. Na to, že se jedná o amatérský film, tak se může rovnat kdejakému malorozpočtovému braku z ruzných zahraničních produkcí. Osobně bych dal více prostoru prvorepublikovému období, protože o to se zajímám, ale jinak OK.
Pitryx
Hodnocení: 5
Přidáno: 14.11.2019 10:09
Trochu zbytečně zdlouhavé, kratší stopáž by byla jen a jen „cui bono“ věci, když už hovoříme řečí soudu. Kupodivu jsem se nenudil, což se mi obvykle u těchto polodivadelních konverzaček stává hodně často. Byl jsem tedy připraven hodnotit ve vyšším průměru. Ale konec, kde jsem očekával nějakou pecku, mi to sebral. Jenže, asi to dopadlo tak, jak autor chtěl, aby tím vlastně zvýraznil nespravedlnost tohoto světa. A tak dávám čistý průměr. Abych byl i já spravedlivě nespravedlivý.


20180822 9753/9927 ** a PUL/5 s.u. (ČT1)
Souhlas s mým starším komentářem.
20191108 9751/9924 ** a PŮL s.u.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 10:00
Nic moc. Toho malého rezatce vůbec nemusím, aniž vím proč. Herci nehráli naplno, nebylo ani co. Rozhodně jsou lepší týví filmy.
Pitryx
Hodnocení: 10
Přidáno: 14.11.2019 08:54
Tady není co dodávat, to se prostě musí vidět. Zvláštní, jako by za oponou čtený dabing tomu dává jakýsi divný rozměr. Triky na té nejlepší úrovni, maskéři to samé. V ději prakticky není hlucho. Takže za 95 %. Těch pět jsem strhl za blikačku na konci, protože je nesnáším.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 08:42
Měli to více domotat těmi příbuznými. Já se v nich nevyznal už v polovině. Jde o naprosto obyčejnou detektivku, špatně natočenou, a taky ne moc dobře zahranou. Já se nudil.

20181116 9618/9618 o/1 cs film

No, napodruhé jsem se v těch postavách motal zase, ale už trochu méně. Přesto je v tom guláš. Já prostě na detektivky asi nejsem. No, herci byli dobří, takže jim těch dvacet dám, na rozdíl od hodnocení před rokem.

20191108 7442/7442 */1
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 14.11.2019 08:29
Černobílá starší klasika s Popelkou v hlavní roli a hezkými písničkami. Pro děti jako stvořené. Ovšem nevím, zda pro ty dnešní. Asi by je to bohužel nebavilo. A to je špatně.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 14.11.2019 08:13
Myslel jsem že i tvůrci věděli, že musí přijít s něčím extra novým, ale prostě to neudělali. Takže je to jen opakování staré věci, byť jde o prequel. A ke vší té neochotě vymyslet něco nového se ani nesnažili to celé něčím okořenit. Takže divák očekávající hektolitry krve bude zklamán, stejně jako já. Dvacku dávám jen za pár nápaditých masek a sem tam povedené scény.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 14.11.2019 08:05
Krásná hudba. Ale to je asi tak vše. Ta pražština přímo rve uši. Jinde mně to nevadí, ale tady to byl přímo děs. Vlastně to prznilo celý film. Kde jseš, k vobědu, jakej seš, to mi znělo v uších ještě hodinu potom. Snad alespoň v pohádkách by se mělo mluvit česky, nepočítám samozřejmě nářečí. Ale jinak to ušlo, nebylo to až tak hrozné. Možná na tom neměly dělat dvě ženy v režii. Paní Molavcovou za herečku nepovažuji, takže její „výkon“ mne neobtěžoval.
beneva
Hodnocení: 5
Přidáno: 13.11.2019 22:09
Nemohu se ubránit vzpomínce na knihu Nikolaje Nosova - Neználek. Tam malíř Tubička maluje malenky, které chtějí vypadat všechny stejně vyumělkovaně a tak si pořídí šablonu... Podobně působí mnohé české filmy nového milénia. Tento nevyjímaje. Vezmeme pár lokalit, trochu je v počítači přizdobíme a rozsluníme, uděláme nějaké falešné mečíkové záhony a zaplníme to lidmi. Necháme je trochu blbnout a pak se všichni políbí. Opona.
Tento režisér není umělec. Je to rutinér. A vykradač. Když měli takový úspěch Účastníci zájezdu, tak vzal "rodinu" Holubová, Klepl, Polívková a naplácal na ně spoustu klišé scénáře.
Nějak to nevyšlo....
curil
Hodnocení: 10
Přidáno: 13.11.2019 19:49
V nudném deštivém dni při televizi plné opakovaní amerických detektivních seriálů a ještě horších premiér českých pokračování přiblblých Ordinací, Kódů, Krejzů atd., přišlo příjemné osvěžení v zapomenuté Kaněrově grotesce. Krátká parodie na kovbojky projmutá aspoň deseti vtipnými reklamami na různé výrobky je natočená v kulisách postavených k filmu "Limonádový Joe" a využívá i stejné fórky. Příjezd lupičů na koních do městečka je téměř identický, také pokerová partie končí vysvléknutím oběti téměř do naha. V Limonádníkovi Miloš Nedbal, tady Otto Šimánek jako zhýralý otec (karbaník) nevinné dcery. Samozřejmě hvězda Jaroslav Štercl v roli Sandyho, který vlastně nastoupí v posledních deseti minutách. Pan Štercl jako zasloužilý tramp byl tím nejvhodnějším typem pro hlavní postavu. Stejně jako lepič plakátů v podání Zdeňka Najmana, jednoho z mých nejoblíbenějších českých herců. Navíc nedoceněného. Na filmeček se vždy rád podívám znovu, mám ho i někdy vypálený na DVD, ale kdo to má dnes hledat mezi tisícovkami disků.
MARi0
Hodnocení: 9
Přidáno: 13.11.2019 19:28
Zombieland: Rána jistoty
Stejně jako první díl, i tohle byla naprostá pecka. Gagy od začátku do konce, absurdní situace odehrávající v asbsurdním postapokalyptickém světě. Hlavní hrdinové, převážně pak Larry Flint neboli Woody Harrelson, jsou opět výborní a práce jim jde od ruky. Hned ze začátku se rozhodnou vysquotovat Bílý dům, takže si hned můžeme představit, jak to celé bude probíhat.
Emma Stone je krásná jako obvykle a aby toho nebylo málo, objeví se i nová kráska Zoey Deutch, jejíž role je napsaná tak že zachvíli začne diváka štvát, ale ke své otravnosti se jí dostane i adekvátního prostoru, nemusíte se bát že se pro samé hloupé blondýny nedostane na akci.
Režisér Ruben Fleischer mě tedy opět nezklamal a přípraví-li pro tuto čtyřku nějaké další dobrodružství, určitě se na něj znovu vypravím do kina. A ještě na závěr, rozhodně doporučuji počkat i přes závěrečné titulky, jinak se ochudíte o skvělou scénu s Billem Murayem...
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 19:21
Máte rádi film Braveheart (1995) a zajímá vás co se dělo dál po smrti Williama Wallaceho, tak číhněte na Outlaw King (2018) boj statečných skotů proti nabubřelým a usurpátorským anglánům, má dobrý příběh, slušnou výpravu a slušně natočené bitvy. Není tak nadupaný jako Statečné srdce, ale potěší vidět dál, jak se věc vyvíjela a že za svobodu a právo se bojovalo dál 70 - 80%.
Svarcneger
Hodnocení: 1
Přidáno: 13.11.2019 18:38
Jezismarja, to byla blobost!
Co to jako melo bejt, komedie, parodie nebo co. Rozhodne se na to nedalo divat a pul hodine jsem to vzdal...
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:44
Triky asi dělalo nějaké dítě. Celý film je samozřejmě céčko se vším všudy, ale musím dát dvacku za to, jak jsem se nasmál. Jo, a měl jsem to štěstí, že jsem měl kopii s ruským jednohlasým rychlodabingem. To byl teprve požiteček, chá chá. No, a proto jsem se občas ztratil v souvislostech a ději vůbec. Zato jsem se neztratil v titulcích, a hlavně těch závěrečných. Proč o tom píši. Protože takové jméno je napsáno i tam, a celý film dívku jako Celestia oslovovali. Ale na IMDb mají napsáno Cecília. (Stav ke dni 8.11.2019). To je snad poprvé kdy jsem se na IMDb setkal s takovou chybou.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:25
No, choreografie tanců byla, jaksi, ehm, přinejmenším, netradiční. Ovšem to jediné mne zaujalo, mimo Lucky.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:18
Normální kriminálka, na niž není zase tak nic zvláštního. Vyšetřování mně ukolébalo do polospánku, takže mi byly všechny postavy ukradené. A vůbec to nestálo skoro za nic. Ta dvacítka je za zvrat na konci.
Pitryx
Hodnocení: 5
Přidáno: 13.11.2019 11:50
Pohádka na průměrné úrovni, ani taková, ani maková. Jako velké plus je snad pan Donutil a pan Zahájský, ale celkově prostě nic moc.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 11:06
Kde bylo to „komediálno“? A kdy? Nezasmál jsem se ani jednou, zato nudy jsem si užil až až. V podstatě bez návaznosti, bez děje, bez nálady. V postavách jsem měl zmatek, ale to bude má chyba, protože jsem po nějaké době přestal dávat pozor. Skvělé herecké výkony, ale děj ten byl prostě děs běs.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 10:40
Moc jsem sice nepochopil, proč tam mezi některé záběry cpali plakát s Maigretem - vypadalo to jak v nějakém americkém seriálu.
Jinak každopádně dobrá detektivka. Dobrý nápad. A je jisté, že pan R.Atkinson není jen Mr.Bean, má skutečně herecký talent a byla od tvůrců dobrá volba svěřit mu tuto roli.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 10:25
Časové smyčky - to je moje :-). U té třetí jsem se dobře nasmál.
Dá se říct, že první půlka filmu byla komedie, aspoň pro mě teda. Pak už mně jí bylo docela i líto. To musel být hnusný pocit ... nechtěl bych.
Ten konec jsem nečekal, když jsem pak zjistil, kdo ji vlastně celou tu dobu zabíjel..
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 10:11
Klasická pohádka, která nepřinesla vůbec nic nového. Klidně vhodné k usnutí. Nebo jakékoli jiné činnosti.
M.A.G.
Hodnocení: 6
Přidáno: 13.11.2019 10:03
Obě hlavní protagonistky zvládly své role vskutku bravurně - uvěřitelně.
Celou dobu jsem si marně lámal hlavu, o co té zatracené Elle vlastně jde a proč se k té spisovatelce tak vtírala a vyloženě "srala" do života a to doslova.
Nakonec jsem se stejně dozvěděl prd :-).
Mimochodem, tá Eva je fakt hezká baba :-).
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 09:57
Tak jsem se zase dozvěděl něco nového o chovu ovcí ( v Anglii ) a problémech, které s tím souvisí. Taky o zneužívání dcery vlastním fotrem.
Zvláštností na tomto filmu je, že je celý bez hudebního doprovodu. Což mu ale zase na druhou stranu dává asi tu pravou tvář bez všech vnějších vlivů. Takto to nenarušilo tu ponurou atmosféru.
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 13.11.2019 09:57
Skvěle propletené příběhy. Snímek má i určitý druh napětí. Pan Swayze se moc nepřetrhl, ale také je fakt, že moc místa neměl. Za ty zápletky a různá překvápka u mne jednoznačně hodnoceno jako lepší nadprůměr. Hodně lepší.
Petrkey
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 23:52
Film se mi líbil. Hlavně Geraldine Page, hned jsem ji zařadil do svých oblíbených blondýnek. Nechybí akce, romantika, ani psychologický aspekt (lhát se nemá, ale někdy je to potřeba). Wayne se snažil být až moc férovej, ale budiž mu odpuštěno, nedělal to kvůli sobě. A závěrečná bitka je docela frmol.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 23:17
Není to tak úplně sci - fi, ale spíš mysteriózní. No, ono je to nakonec jedno, to ať si každý přebere sám.
Jde o časové smyčky, ovšem některé stojí za to teda. Skutečně dobře vymyšlené, někdy fakt na palicu :-).
To se povedlo.
M.A.G.
 
Přidáno: 12.11.2019 23:08
Dobrý nápad pro jakoukoliv diktaturu nebo policejní stát - mít každého pod kontrolou. Bohužel už se to děje dnes. Ani se nedivím, kde tvůrci vzali inspiraci, když vidí, co se děje kolem nás.
Ani bych se moc nedivil, kdyby takto vypadala naše blízká budoucnost.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 158845
Osobností: 650974
Fotografií: 608917
Plakátů: 290005
Obsahů a biografií: 146045
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Batman se vrací (1992)

Batman se vrací
A máme tu Burtona podruhé.   Tentokrát hned se třemi   protivníky. Keaton opět ve   filmu zářil, stejně jako   Devito a Pfeiffer. Atmosféra   více >

Autor: AtemuLukas | Hodnocení: 9 / 10

Temná legenda 2 (2000)

Temná legenda 2
No s tím bráchou to zabili.   O nic lepší než první   film, snad kapku více gore,   ale ani tak nic moc. Dvacet %   je tak akorát.

Autor: Pitryx | Hodnocení: 2 / 10

Batman (1989)

Batman
Tak tohle je old school   Batman. A tím myslím, že se   tu nejedná o načinčané   dílo, které hraje hodně na   moderní technologie, jak to   více >

Autor: AtemuLukas | Hodnocení: 9 / 10

Temná legenda (1998)

Temná legenda
Vyvražďovačka bez gore   efektů je na nic. Nemá to   ten pravý šmrnc. Je ovšem   fakt, že jsem nepoužil   rychloposun. Zato na čas   jsem více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 2 / 10

Zločin v Posázavském Pacifiku (2...

Zločin v Posázavském Pacifiku
Pan Havelka zřejmě chtěl   napodobit pana Procházku z   Plzně, ale nevyšlo to. S   panem Vačkářem do toho   totiž najebali tolik   písniček, že více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 4 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.142/0.118
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz