TV Program - Čtvrtek 15. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Viasat Explorer Viasat Explorer
Viasat History Viasat History
reklama
VOX VOX
VIVA VIVA
05:00
dokument
Křižovatky (10)
Dok. seriál USA (2010) Oba tyto kolosy hrají významnou úlohu v souvislosti s ohněm. Jeden těží mater...

Dok. seriál USA (2010) Oba tyto kolosy hrají významnou úlohu v souvislosti s ohněm. Jeden těží materiál potřebný k jeho zažehnutí, druhý létá vysoko nad zemí, aby ho uhasil. Tyto stroje jsou samy o sobě působivými technologickými skvosty, při jejich naložení však roste nebezpečí a přesnost, s jakou musejí operovat, zvyšuje sázky ještě více. Dva muži, dvě různé mise, dva naprosto odlišné stroje. Nejmodernější technologické skvosty prověřované na maximum privilegovanými osobnostmi. Na první pohled mají pramálo společného, ale oba aktéři se rozhodují ve zlomku vteřiny a jediná drobná chyba může skončit katastrofou. Pronikněte do tohoto světa velkých výkonů a zažijte okamžiky, kdy se jejich životy a stroje protnou.

05:30
dokument
Replikátoři: Autobiografický zážitek (10)
Dok. seriál USA (2009) V této epizodě srovnáme pravé vozy s jejich replikami. Vozidla spolu budou so...

Dok. seriál USA (2009) V této epizodě srovnáme pravé vozy s jejich replikami. Vozidla spolu budou soupeřit, aby se ukázalo, jak si vedou na trati, jaký mají výkon a při projížďce městem se otestují i reakce přihlížejících. Vysněte si ho, postavte ho, řiďte ho! Jestliže jste někdy toužili po klasickém bouráku, ale nemohli jste si dovolit zaplatit cenu atakující hranici stratosféry, odpovědí by mohla být replika. Podívejte se, co je zapotřebí k vytvoření repliky od nuly. Žádné soutěžení, jen vzrušení ze sledování kutilů, kteří staví úžasná auta. Exotické vozy, kabriolety a další. Zjistěte, jak si můžete postavit vlastní repliku luxusního vozu za přijatelný peníz.

06:00
dokument
Mořští kovbojové (2)
Dok. seriál USA (2009) Aljašský hlubokomořský rybolov pomocí vlasců a háčků představuje víc než jen ...

Dok. seriál USA (2009) Aljašský hlubokomořský rybolov pomocí vlasců a háčků představuje víc než jen vhození vlasce opatřeného několika háčky do vody. Ve hře bývají kilometry vlasců a tisíce háčků. Při této technice se využívají plavidla všech velikostí, od otevřených skifů po více než třicetimetrové lodě. Vyrážejí na širý oceán a loví ve velkých hloubkách obrovské ryby. V některých případech se jedná až o 230 kilogramů vážící kusy, častěji se však daří vylovit ryby o hmotnosti kolem dvaceti kilogramů. V tomto odvětví se rovněž točí velké peníze. Cena za platýze začíná na rekordních jedenácti dolarech za kilo, které připadnou rybářům. Neobejde se to ale bez nebezpečí. Vlasec se ze dna vytahuje nesmírně napnutý, a pokud se přetrhne nebo odmotá z lodi, háčky odlétnou. Seriál Mořští kovbojové se zabývá problematikou komerčního rybolovu na Aljašce v průběhu celého roku. Vypravíme se na sever a na vlastní kůži poznáme drsné pracovní podmínky, se kterými se tu lidé potýkají. Zjistíme, jak se žije rybářům na palubách jejich lodí, dělníkům ve zpracovatelských závodech, pilotům malých letadel, kteří pátrají po svých kamarádech nebo jim pomáhají, a představitelům Úřadu pro lov ryb a divoké zvěře, kteří na všechno dohlížejí. Budeme sledovat celý proces od výlovu až po cestu úlovku na trh. Seriál ukazuje, jak v průběhu celého roku probíhá rybaření pomocí nevodů a na dlouhém vlasci. Rybolov s využitím nevodů vyžaduje velké lodě s obrovitými sítěmi, kterými se ryby doslova naberou z vody. Tímto způsobem se vyzvedne až téměř sedm tun ryb najednou. Dlouhé vlasce opatřené tisíci háčky se zase rozprostírají do vzdálenosti mnoha kilometrů.

07:00
dokument
Speciální operace (6)
Dok. seriál USA (2009) Drogový baron a vrah v jedné osobě založil u řeky vojenský výcvikový tábor, k...

Dok. seriál USA (2009) Drogový baron a vrah v jedné osobě založil u řeky vojenský výcvikový tábor, který prý navštěvuje, aby sledoval místní dění. Wil má za úkol vniknout do bedlivě střeženého tábora jako osamělý ostřelovač, identifikovat barona a zneškodnit ho. Bývalý příslušník speciální jednotky Rangers a člen parašutistického záchranného oddílu Wil Willis vycvičil tisíce vojáků v technikách přežití a sám dokázal, že je schopný přežít v jakémkoli terénu. V pořadu o přežití, jaký tu ještě nebyl, se nyní musí ubránit nejlepším speciálním vojenským složkám na světě, se kterými soupeří v simulovaných zásahových misích, při nichž si i on sám sáhne ve svých schopnostech na dno. Bude bojovat o přežití v thajském pralese i v arizonské poušti, bude muset zachránit rukojmí, získat důležitou zásilku či zničit dělostřelecké stanoviště. Součástí každé mise je i tajná agenda s překvapeními, která udržují Wila neustále ve střehu.

05:00
dokument
Poslední z Dam Busterů
Dokument VB (2008)
06:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 10 (11)
Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson a tým dostali příležitost rozrýt trávníky v okolí jedné z nejimp...

Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson a tým dostali příležitost rozrýt trávníky v okolí jedné z nejimpozantnějších vznešených staveb, hradu Howard v hrabství Yorkshire. Při výstavbě objektu byla bez cirátů srovnána se zemí středověká vesnice. Majitelé nyní touží zjistit maximum informací o vesnici a jejích obyvatelích. Záznamů existuje jen poskrovnu a archeologické práce jsou náročné, nakonec se ale týmu podaří v zaprášeném sklepení učinit překvapivý objev.

07:00
dokument
Druhá světová válka v barvě (8)
Dok. seriál VB (2009) Sovětská mašina. V červenci 1943 se plně projevily důsledky Hitlerova neúspěšn...

Dok. seriál VB (2009) Sovětská mašina. V červenci 1943 se plně projevily důsledky Hitlerova neúspěšného riskantního tažení na východ. Po marných pokusech o zasazení rozhodujícího úderu u Stalingradu a Moskvy byla jeho armáda vydána na milost mohutnému sovětskému vojsku. Díky ohromným prostředkům a zdánlivě neomezenému počtu mužů Rudá Armáda pomalu vytlačovala Němce na ústup z Ruska přes Ukrajinu, Polsko, balkánské země a Maďarsko. Byla to válka nesmírných rozměrů, ve které se střetávaly milionové armády, ale zároveň válka, ve které bojovaly skupinky mužů, jako byl Tito v Jugoslávii, který vedl partyzánské oddíly proti nacistickým jednotkám. Tento dokumentární seriál pravděpodobně představuje vůbec nejlepší sbírku vzácných a dosud nezveřejněných záběrů z druhé světové války. Díky využití nejmodernějších technik kolorování je nyní možné nabídnout celistvý pohled na druhou světovou válku v dosud neprezentované podobě. Nejnovější způsob tvorby satelitních map a špičková grafika umožňují vyprávět tento příběh prostřednictvím nejaktuálnějších informací, které starší seriály neměly k dispozici. Během uplynulých pěti až deseti let se díky odtajňování dokumentů, složek a fotografií podařilo odhalit řadu dalších tajemství. Rozluštění šifer a zveřejnění státních listin na obou stranách Atlantiku přineslo velmi hodnotný nový rozměr v chápání největšího světového konfliktu všech dob.

05:15
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
06:10
Rafterovi
Rodinný seriál
07:10
seriál
minih43641minih43641
Everwood

Další díl/opakování:
04.02.2020 v 06:25 (Prima LOVE)
05.02.2020 v 06:15 (Prima LOVE)
06.02.2020 v 06:15 (Prima LOVE)
07.02.2020 v 06:15 (Prima LOVE)
08.02.2020 v 07:05 (Prima LOVE)
09.02.2020 v 06:35 (Prima LOVE)
10.02.2020 v 06:25 (Prima LOVE)
11.02.2020 v 06:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Everwood
06:00
Budíček Vivy
Viasat Explorer
08:00
dokument
Cukr nebo bič (2 VB (2003)
09:00
dokument
Tajné operace (6)
Dok. seriál USA (2007) Od zátahů na opevněná doupata gangů po vypjaté situace delikátních vyjednáván...

Dok. seriál USA (2007) Od zátahů na opevněná doupata gangů po vypjaté situace delikátních vyjednávání o rukojmí. Sledujte, jak taktické týmy po celé Americe zasahují a chrání nevinné před těmi nejnebezpečnějšími zločinci. Je tu nový napínavý seriál od producenta filmů X-Men čiTransformers, který otevírá složky případů elitní americké skupiny, která pronásleduje teroristy a vypráví příběhy svých odvážných misí. Sleduje vysoce vycvičenou speciální policejní zásahovou jednotku, která vyhledává ozbrojené drogové dealery a zločince z detroitského podsvětí. Prostřednictvím kombinace počítačových animací, akčních rekonstrukcí a rozhovorů s opravdovými agenty, při nichž se vám budou ježit vlasy, vám znovu převyprávíme šokující, dříve přísně tajné detaily lidí, kteří pečují o naše bezpečí, aniž bychom o tom vůbec věděli.

09:30
dokument
Ilegální Nový Zéland (6)
Dok. seriál N.Zél. (2009) Na Novém Zélandu žije odhadem 20 000 ilegálních přistěhovalců. Někteří sem...

Dok. seriál N.Zél. (2009) Na Novém Zélandu žije odhadem 20 000 ilegálních přistěhovalců. Někteří sem uprchli před chudobou, jiní se zde skrývají před spravedlností a další se sem dostali proti své vůli. Ať už je ale důvod jakýkoli, jakmile jsou tady, musí přežít. Ilegální přistěhovalci zoufale potřebují peníze a ochotně přijímají špatně placená zaměstnání nebo pracují ve strašlivých podmínkách. Odhalíme znepokojivé případy zneužívání, manipulace a vydělávání na zranitelnosti nelegálních imigrantů. Pořad ukazuje na organizace a osoby, které řídí nejhorší zločiny proti společnosti na Novém Zélandu. Novinář Tony Wall využívá řadu technik, včetně práce v utajení, nejmodernější sledovacích technologií a skrytých kamer, a vyšetřuje všechno možné, od ilegálního prodeje zbraní až po nezákonný obchod s masem, krádeže aut a podvody.

10:00
dokument
Přeskočit Británii
Dokument VB (2005) Freerunning nebo také parkour zahrnuje doslova skákání ze střechy na střechu v sé...

Dokument VB (2005) Freerunning nebo také parkour zahrnuje doslova skákání ze střechy na střechu v sérii smrtelně nebezpečných, a přesto nádherných skoků, skluzů a salt. Je to disciplína kombinující obdivuhodnou zdatnost a absenci strachu, která se po svém založení Sebastienem Foucanem a jeho přáteli rozšířila do celého světa. Pro účely snímku Přeskočit Británii se Foucan a jeho tým spojili se členy bující parkourové scény ve Velké Británii a společně překonávají nejslavnější britské stavby, včetně hradu v Edinburgu a železničního mostu Forth Rail Bridge ve Skotsku.

11:00
dokument
Křižovatky (10)
Dok. seriál USA (2010) Oba tyto kolosy hrají významnou úlohu v souvislosti s ohněm. Jeden těží mater...

Dok. seriál USA (2010) Oba tyto kolosy hrají významnou úlohu v souvislosti s ohněm. Jeden těží materiál potřebný k jeho zažehnutí, druhý létá vysoko nad zemí, aby ho uhasil. Tyto stroje jsou samy o sobě působivými technologickými skvosty, při jejich naložení však roste nebezpečí a přesnost, s jakou musejí operovat, zvyšuje sázky ještě více.

11:30
dokument
Replikátoři: Autobiografický zážitek (10)
Dok. seriál USA (2009) V této epizodě srovnáme pravé vozy s jejich replikami. Vozidla spolu budou so...

Dok. seriál USA (2009) V této epizodě srovnáme pravé vozy s jejich replikami. Vozidla spolu budou soupeřit, aby se ukázalo, jak si vedou na trati, jaký mají výkon a při projížďce městem se otestují i reakce přihlížejících.

Viasat History
08:00
dokument
Salvador Dalí: Příběh dvou měst
Dokument VB (2010) Britský režisér Jack Bond znovu navštívil svůj film Dalí v New Yorku z roku 1965,...

Dokument VB (2010) Britský režisér Jack Bond znovu navštívil svůj film Dalí v New Yorku z roku 1965, dokument, který natočil s legendárním malířem Salvadorem Dalím. Jack se vydává do švédského Stockholmu, kde Moderna Museet pořádá výstavu Dalího děl. Jejich promítání snímku Dalí v New Yorku podnítilo Jacka prozkoumat tajemnou osobnost Dalího a surrealistický charakter jeho vlastních filmů. V rámci svého bádání diskutuje Jack o Dalím a jeho dílu s kurátory muzea a uměleckými historiky. Během jízd po zasněženém Stockholmu a švédském venkově nostalgicky vzpomíná na své přátelství se Salvadorem Dalím a natáčení svého filmu.

09:00
dokument
Hledání Severozápadní cesty (2)
Dok. seriál VB (2004) Pátrání po námořní trase přes severní část světa, spojující Evropu s Asií - le...

Dok. seriál VB (2004) Pátrání po námořní trase přes severní část světa, spojující Evropu s Asií - legendární Severozápadní cestě - patřilo mezi nejobtížnější a nejnebezpečnější v dějinách bádání. Původní expedice z roku 1945 vedená sirem Johnem Franklinem skončila zmizením 128 mužů. Osud Franklinovy výpravy je jednou z nejtrvalejších záhad, týkajících se Arktidy... Cestu objevila teprve expedice vedená Norem Roaldem Amundsenem v roce 1903. Tento dvoudílný seriál se zabývá zmíněnými dvěma slavnými výpravami a s využitím dramatických rekonstrukcí a vizuálních efektů vypráví jejich příběhy. Nové informace osvětlují, co se stalo s Franklinovou expedicí a odhalují, jak se Amundsenovi podařilo uspět tam, kde mnozí před ním selhali.

10:00
dokument
Lovci nacistů (4)
Dok. seriál VB (2009) Joachim Peiper a jeho skupina brutálních příslušníků SS nechala v lednu 1945 n...

Dok. seriál VB (2009) Joachim Peiper a jeho skupina brutálních příslušníků SS nechala v lednu 1945 nastoupit vojáky amerického 285. dělostřeleckého praporu na pole poblíž Malméd a zastřelili je. Peiperovi byly přičítány i mnohé další masakry amerických vojáků. Soud s nacisty proběhl velmi komplikovaně. Vyšetřovatelé byli obviněni z toho, že je fyzicky týrali a násilím je nutili ke křivým výpovědím. Ačkoli byli všichni shledáni vinnými, proti metodám obžaloby se v USA vzedmula taková vlna protestů, že žádný z nacistů nebyl odsouzen k smrti a místo toho byli posláni do vězení. Peiper si odpykal svůj trest a v roce 1956 byl z vězení propuštěn. Lovci nacistů pronásledovali lidi, jenž patří k nejnenáviděnějším a nejočerňovanějším na Zemi. Někdy je motivovaly vyšší zájmy, jindy postupovali způsobem, který po odhalení zděsil i jejich příznivce. Stíhali ty, jejichž zločiny byly strašlivou a požadovanou odplatou. A mnozí byli připraveni pronásledovat pachatele, dokud nebude učiněno zadost spravedlnosti - od Churchilla, přes SAS a Stratégy, kteří plánovali Den D, až po Mossad. Tyto příběhy o pronásledování a snaze učinit spravedlnosti zadost jsou plné dramat a tragédií.

11:00
dokument
Když Maurové vládli v Evropě (2)
Dokument VB (2005) Anglická historička Bettany Hughesová zkoumá a oslavuje vliv muslimské říše na dě...

Dokument VB (2005) Anglická historička Bettany Hughesová zkoumá a oslavuje vliv muslimské říše na dějiny, kulturu a identitu Evropy. Veškeré záběry byly pořízeny v oblasti Španělska a Maroka. Dokument popisuje setkávání východu a západu v jižním Španělsku po více než 700 let v době, kdy se zrodilo evropské myšlení. Hughesová odhaluje zapomenuté příběhy z období pozoruhodné tolerance, kdy křesťané a muslimové žili společně a stali se nezávislými.

reklama
VOX
09:05
seriál
minih48012minih48012
Wildfire

Další díl/opakování:
09.01.2012 v 09:05 (VOX)
10.01.2012 v 09:05 (VOX)
11.01.2012 v 09:05 (VOX)
12.01.2012 v 09:05 (VOX)
13.01.2012 v 09:05 (VOX)
16.01.2012 v 09:05 (VOX)
17.01.2012 v 09:05 (VOX)
18.01.2012 v 09:05 (VOX)
19.01.2012 v 09:05 (VOX)

 
TV program: Wildfire
10:00
Heartland
Rodinný seriál
11:05
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
VIVA
08:00
Vivaskop
Horoskopy pro naše diváky
09:00
Get the Clip
Interaktivní klipový pořad
10:00
SMS Guru
Odpovědi na divácké dotazy přímo do mobilu
10:30
Loveline
Milostné divácké vzkazy a dotazy přes SMS a obrazovku
11:30
Super Charts


Viasat Explorer
12:00
dokument
Mořští kovbojové (2)
Dok. seriál USA (2009) Aljašský hlubokomořský rybolov pomocí vlasců a háčků představuje víc než jen ...

Dok. seriál USA (2009) Aljašský hlubokomořský rybolov pomocí vlasců a háčků představuje víc než jen vhození vlasce opatřeného několika háčky do vody. Ve hře bývají kilometry vlasců a tisíce háčků. Při této technice se využívají plavidla všech velikostí, od otevřených skifů po více než třicetimetrové lodě. Vyrážejí na širý oceán a loví ve velkých hloubkách obrovské ryby. V některých případech se jedná až o 230 kilogramů vážící kusy, častěji se však daří vylovit ryby o hmotnosti kolem dvaceti kilogramů. V tomto odvětví se rovněž točí velké peníze. Cena za platýze začíná na rekordních jedenácti dolarech za kilo, které připadnou rybářům. Neobejde se to ale bez nebezpečí. Vlasec se ze dna vytahuje nesmírně napnutý, a pokud se přetrhne nebo odmotá z lodi, háčky odlétnou.

13:00
dokument
Speciální operace (6)
Dok. seriál USA (2009) Drogový baron a vrah v jedné osobě založil u řeky vojenský výcvikový tábor, k...

Dok. seriál USA (2009) Drogový baron a vrah v jedné osobě založil u řeky vojenský výcvikový tábor, který prý navštěvuje, aby sledoval místní dění. Wil má za úkol vniknout do bedlivě střeženého tábora jako osamělý ostřelovač, identifikovat barona a zneškodnit ho.

14:00
dokument
Cukr nebo bič (2 VB (2003)
15:00
dokument
Tajné operace (6)
Dok. seriál USA (2007)
15:30
dokument
Ilegální Nový Zéland (6)
Dok. seriál N.Zél. (2009) Na Novém Zélandu žije odhadem 20 000 ilegálních přistěhovalců. Někteří sem...

Dok. seriál N.Zél. (2009) Na Novém Zélandu žije odhadem 20 000 ilegálních přistěhovalců. Někteří sem uprchli před chudobou, jiní se zde skrývají před spravedlností a další se sem dostali proti své vůli. Ať už je ale důvod jakýkoli, jakmile jsou tady, musí přežít. Ilegální přistěhovalci zoufale potřebují peníze a ochotně přijímají špatně placená zaměstnání nebo pracují ve strašlivých podmínkách. Odhalíme znepokojivé případy zneužívání, manipulace a vydělávání na zranitelnosti nelegálních imigrantů.

Viasat History
12:00
dokument
Kdo myslíš, že jsi? (17)
Dok. seriál VB (2008) Hvězda snímku Stopařův průvodce po Galaxii, anglický herec Martin Freeman, hle...

Dok. seriál VB (2008) Hvězda snímku Stopařův průvodce po Galaxii, anglický herec Martin Freeman, hledá své kořeny na otcově straně rodiny. Když mu bylo pouhých deset let, Freemanův otec zemřel na infarkt. Jako dítě se herec snažil ukázat lidem, že je „statečná malá metr dvacet vysoká hvězda“. Předčasná ztráta otce však na něj měla ještě další vliv: Martin ví „trapně málo“ o otcově rodině. Aby tuhle mezeru zaplnil, začíná zkoumáním života svého dědečka Leonarda. Seriál jde po stopách rodokmenů nejoblíbenějších britských celebrit, aby odhalil překvapivé, mimořádné a často dojemné příběhy o jejich předcích. Kromě toho má však i obecnější účel: nabídnout alternativní pohled na historii moderní Británie prostřednictvím minulosti jejích obyvatel.

13:00
dokument
Poslední z Dam Busterů
Dokument VB (2008) Jeden z posledních žijících skutečných Dam Busterů, „ničitelů přehrad“, se vrací ...

Dokument VB (2008) Jeden z posledních žijících skutečných Dam Busterů, „ničitelů přehrad“, se vrací do Německa, aby si prohlédl obrovské přehrady, jež bombardoval při útoku, který šokoval Hitlera. To, co spatřil, způsobilo zásadní změnu jeho přesvědčení a názorů. Velitel letky George „Johnny“ Johnson, držitel medaile za zásluhy a ročník 1921, je neskutečně milý a obdivuhodně výřečný člověk, který za více než šest desetiletí nikdy nezapochyboval, že to, čeho s dalšími „ničiteli přehrad“ dosáhli, bylo nezbytné a záslužné i za cenu lidských obětí. Během putování údolím v Porůří při cestě do minulosti se však Johnny Johnson seznamuje v souvislosti s útokem na přehrady s překvapivými novými skutečnostmi. Zjišťuje, jakým smrtelným nebezpečím čelil a setkává se s obětmi strašlivé uměle vyvolané vlny tsunami, kterou útok rozpoutal. Komentář čte Stephen Fry.

14:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 10 (11)
Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson a tým dostali příležitost rozrýt trávníky v okolí jedné z nejimp...

Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson a tým dostali příležitost rozrýt trávníky v okolí jedné z nejimpozantnějších vznešených staveb, hradu Howard v hrabství Yorkshire. Při výstavbě objektu byla bez cirátů srovnána se zemí středověká vesnice. Majitelé nyní touží zjistit maximum informací o vesnici a jejích obyvatelích. Záznamů existuje jen poskrovnu a archeologické práce jsou náročné, nakonec se ale týmu podaří v zaprášeném sklepení učinit překvapivý objev. Z archeologie, která může být považována za nudnou, udělal Time Team díky svému nadšení odhalovat tajemství bohaté a dlouhé britské historie oblíbený obor. Odkrýváním všeho od dob paleolitu po nedávnou minulost vás bude bavit a obohacovat vaše vědomosti z oblasti historie.

15:00
dokument
Druhá světová válka v barvě (9)
Dok. seriál VB (2009) Absolutní vládce. Dnes je snadné nahlížet na den D jako na nevyhnutelné, jasné...

Dok. seriál VB (2009) Absolutní vládce. Dnes je snadné nahlížet na den D jako na nevyhnutelné, jasné vítězství nad německou armádou stojící na pokraji porážky. Tento díl boří zmíněný mýtus. Mapuje pečlivé plánování vojenské akce, vývoj speciální techniky potřebné pro obojživelnou invazi. Odhaluje krycí plán, který vyvedl Hitlera z rovnováhy. Ukazuje, že Američané byli téměř vytlačeni z pláže Omaha. Kdyby k tomu došlo, celé tažení mohlo skončit neúspěchem. Díl končí osvobozením Paříže, když jednotky Svobodné Francie v čele s Charlesem de Gaullem pochodují ulicemi hlavního města.

reklama
VOX
13:00
Zažaluj mě!
Právnické případy a rady
15:00
Konečně domov!
Dok. žada
VIVA
12:30
Je to láska, nebo ne?
Vzkazy a dotazy přes SMS a obrazovku
13:30
Get the Clip
Interaktivní klipový pořad
15:00
Viva Sounds
Nejlepší světové videoklipy
15:45
Naruto
Viasat Explorer
16:00
dokument
Přeskočit Británii
Dokument VB (2005)
17:00
dokument
Křižovatky (11)
Dok. seriál USA (2010) Dvě naprosto odlišná vozidla - vojenský transportér MRAP a obrněný vůz - zodp...

Dok. seriál USA (2010) Dvě naprosto odlišná vozidla - vojenský transportér MRAP a obrněný vůz - zodpovídají za ochranu všeho, co přepravují. MRAP se pohybuje po bojištích a dopravuje vojáky do nepřátelských oblastí, zatímco obrněné vozy převážejí po městských ulicích miliony dolarů z jedné banky do druhé. Obě vozidla stejně jako jejich posádky musí využívat podobné strategie a vybavení, aby zůstaly za všech okolností chráněné.

17:30
dokument
Replikátoři: Autobiografický zážitek (11)
Dok. seriál USA (2009) Naprosto radikální přestavba vozu Caprice Classic z 80. let na nefalšovaný zá...

Dok. seriál USA (2009) Naprosto radikální přestavba vozu Caprice Classic z 80. let na nefalšovaný závodní náklaďák. Tato epizoda zavede Replikanty do Lafayette v Louisianě, kde proběhne proměna starého Caprice, který dostane nový předek a korbu. A to vše během jediného dne!

18:00
dokument
Mořští kovbojové (3)
Dok. seriál USA (2009) Představte si, že by se vám naskytla příležitost chytit miliony ryb, měli bys...

Dok. seriál USA (2009) Představte si, že by se vám naskytla příležitost chytit miliony ryb, měli byste však pouhých deset minut na to, abyste je vehnali do sítě. V průlivu Sitka se jedná o zcela běžnou situaci při lovu sleďů, kterých rybáři během jednoho týdne lapí do sítí 14 700 tun. Až 75 lodí svádí v těsném prostoru dramatickou bitvu o vylovení neuvěřitelného množství ryb. Jedna várka by naplnila čtyři nebo pět podpalubních nádrží, kterými jsou vybavené třicetimetrové lodě. Ruku v ruce s touto metodou rybolovu jdou vysoké výdělky a napínavé okamžiky, kdy se kapitáni proplétají se svými patnáctimetrovými plavidly mezi svými konkurenty a nezřídka se s nimi srazí. To všechno se odehrává na pozadí vysokých hor, aktivních sopek a hustě zalesněných svahů klesajících na skalnaté pobřeží k rozbouřenému moři. Žádný jiný druh rybolovu nenabízí tak neskonalou krásu a tak silnou konkurenci, to vše v honbě za vzácnými jikrami sleďů.

19:00
dokument
Sport očima vědy (24)
Dok. seriál USA (2009) Známe reklamu, ve které Kobe Bryant přeskočí rychle jedoucí Aston Martin - a ...

Dok. seriál USA (2009) Známe reklamu, ve které Kobe Bryant přeskočí rychle jedoucí Aston Martin - a víme, že se jedná o hollywoodský trik. Mohl by to ale skutečně dokázat? Nikdo nemá rád údery do obličeje. Někteří sportovci je však snášejí hůře než ostatní. Nakolik zranitelná je naše tvář a jak ji lze chránit? Prověříme, jak snadné je vypíchnout oko a jak těžké je vyrazit zuby. Při nevídaném setkání sportovců, vědců, animátorů a technologie vysokého rozlišení se Sportovní věda vrací ve druhé řadě, aby objasnila některé z největších sportovních mýtů a záhad všech dob. Seriál prezentuje dokonalou ukázku rychlosti, síly, vytrvalosti, techniky a tréninku. Prověří sílu škrcení experta na bojová umění v porovnání s krajtou tmavou nebo zrekonstruuje slavný Tysonův zápas proslulý ukousnutím ucha. Sportovní věda nahlíží do podstaty sportů prostřednictvím vědeckých poznatků a odkrývá vše, co bylo doposud tajemné, neznámé či nezměřitelné.

Viasat History
16:00
dokument
Ruské umění (1)
Dok. seriál VB (2009) Z lesa. Historik umění Andrew Graham Dixon v tomto poutavém seriálu odhaluje t...

Dok. seriál VB (2009) Z lesa. Historik umění Andrew Graham Dixon v tomto poutavém seriálu odhaluje tajemství, rozmanitost a historii jedinečného ruského umění. Začíná oslavou slavné éry ikon, kdy bylo Rusko nejvíce obrácené do sebe. Andrew poté odkrývá uměleckou revoluci Petra Velikého, znovu prožívá dny slávy ruského vrcholného baroka a hodnotí vliv Peredvižniků - pozoruhodné skupiny umělců srovnatelných s impresionisty. Seriál uzavírá své putování bouřlivým obdobím 20. století, od Ruské revoluce v roce 1917 až do současnosti.

17:00
dokument
Objevné plavby (2)
Dok. seriál VB (2007) Paul Rose odtajňuje námořní dobrodružství, která z neznámého kapitána Jamese C...

Dok. seriál VB (2007) Paul Rose odtajňuje námořní dobrodružství, která z neznámého kapitána Jamese Cooka udělala národního hrdinu. Bohatá námořní tradice výrazně ovlivnila náš dnešní život. Seriál mapuje ohromný dopad pěti pozoruhodných plaveb. Badatel a inženýr Paul Rose se vydává po stopách legendárních námořních dobrodružství, aby prozkoumal přímý vliv uskutečněných objevů na všechny aspekty našeho moderního světa. Díky upřímnému zájmu o vědu, dobrodružné povaze a vypravěčskému nadání Paul Rose opět oživí obdivuhodnou osmiletou nezákonnou a smolnou plavbu, která přinesla do Evropy kaučuk, skořici a metrickou soustavu, přínos obyčejného magnetického kompasu, jenž zmenšil svět a další napínavé příběhy.

18:00
dokument
Garrowův zákon (1)
Drama VB (2009) Mladý idealistický právní zástupce William Garrow dostal na konci 18. století od adv...

Drama VB (2009) Mladý idealistický právní zástupce William Garrow dostal na konci 18. století od advokáta a svého rádce Johna Southouse v Old Bailey svůj první případ. Obhajoval Petera Pacea, kterého proslulý lovec zlodějů Edward Forrester obvinil z ozbrojené loupeže. Garrowův úhlavní nepřítel Silvester případ vyhrál, ale Garrowovo působivé vystoupení před soudem zaujalo lady Sarah Hillovou, která ho požádala, aby obhajoval bezmocnou služebnou Elizabeth Jarvisovou, která byla obviněna z vraždy svého novorozeného dítěte. Drama zasazené do Old Bailey v georgiánském Londýně do prostředí korupce a sociální nespravedlnosti na motivy skutečných právnických případů z konce 18. století. Každá epizoda začíná analýzou kauzy na základě dobových záznamů z archivů v Old Bailey, od znásilnění a vraždy až po velezradu a úplatkářství, a sleduje Williama Garrowa a jeho společníka Johna Southouse při snaze odhalit pravdu či bojovat za spravedlnost. V době, kdy obhájce figuroval v menšině případů, hájil mladý Garrow slabší a zavedl nekompromisní křížový výslech svědků obžaloby, čímž položil základy dnešního moderního právního systému. Obsazení: Andrew Buchan (William Garrow), Alun Armstrong (John Southouse), Lyndsey Marshal (lady Sarah Hillová), Michael Culkin (soudce Buller), Rupert Graves (sir Arthur Hill) další. Režie: Peter Lydon

19:00
dokument
Noc rozbitého skla
Dokument N (2008) Příběh o rozsáhlém koordinovaném útoku na židy v německé říši od noci 9. listopadu...

Dokument N (2008) Příběh o rozsáhlém koordinovaném útoku na židy v německé říši od noci 9. listopadu 1938 až do dalšího dne, který vešel ve známost jako „Křišťálová noc“ nebo „Noc rozbitého skla“. Byly vypáleny stovky synagog, zničeno více než 7 000 židovských obchodů a firem a zabito přes 91 židů. Asi 26 000 židovských mužů bylo deportováno do koncentračních táborů - údajně kvůli jejich vlastní bezpečnosti - a zde následně týráno. V reakci na bouři mezinárodních protestů nacisté tvrdili, že situaci vyvolaly spontánní činy znepokojených občanů. Dokument popisuje události předcházející „Křišťálové noci“ a osvětluje pozadí těchto hrůzných incidentů. Vzácné záběry a fotografie doloží, nakolik se ve 30. letech rozšířil v Německu antisemitismus. Dokumenty ze „Stürmerova archivu“ v Norimberku dokazují, že většina obyvatelstva přijala státem podněcovaný antisemitismus a v některých případech ho podporovala prostřednictvím udavačství.

reklama
VOX
16:00
Kdo je lepší?
Kuchařský žensko-mužský souboj
17:00
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
18:00
Pronajmout, koupit, bydlet
Dok. řada
19:00
Perfektní večeře
Kuchařská soutěž
VIVA
16:40
One Piece
17:35
One Tree Hill
Seriál pro mládež
18:25
Gigantic
Seriál
18:55
Degrassi
Reality show
19:20
seriál
minih44978minih44978
Family Guy

Další díl/opakování:
09.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)
10.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)
11.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)
12.07.2020 v 01:00 (Prima Comedy Central)
13.07.2020 v 01:00 (Prima Comedy Central)
14.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)
15.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)
16.07.2020 v 01:50 (Prima Comedy Central)


Zábavný seriál
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
19:45
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
10.07.2020 v 12:50 (Prima Cool)
11.07.2020 v 12:35 (Prima Cool)
12.07.2020 v 13:30 (Prima Cool)
13.07.2020 v 12:50 (Prima Cool)
14.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)
15.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)
16.07.2020 v 13:00 (Prima Cool)
17.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)


Kresl. seriál
 
TV program: Futurama
Viasat Explorer
20:00
dokument
Bransonovi: Budiž peklo nebo záplava
Dokument VB (2009) Tento mimořádný dokument sleduje přípravy jedné z nejoblíbenějších britských osob...

Dokument VB (2009) Tento mimořádný dokument sleduje přípravy jedné z nejoblíbenějších britských osobností, sira Richarda Bransona, na pokus o stanovení nejodvážnějšího rekordu v jeho životě - další nejrychlejší překonání Atlantiku, tentokrát na člunu s vlastní rodinou! Richard zůstává absolutně soustředěný. Jeho děti, dvaadvacetiletý Sam a šestadvacetiletá Holly, po něm zdědily touhu po dobrodružství. Pořad obsahuje rozhovory se Samem a Holly o tom, jaké to je mít za otce takového nadšence a nechybí ani glosující filmové sekvence a neupravené osobní záběry. Dokument nabízí unikátní pohled do rodinného života Bransonových a také vzrušení z boje s přírodou. Je v jejich silách přeplout Atlantik za méně než šest dní a 17 hodin?

21:00
dokument
Historky z podsvětí (1)
Dok. seriál USA (2006) Montreal. Filadelfie, Las Vegas, Miami, Montreal - ve všech případech se jedn...

Dok. seriál USA (2006) Montreal. Filadelfie, Las Vegas, Miami, Montreal - ve všech případech se jedná o velká města, v nichž se daří četným zločineckým syndikátům a gangům, které tvoří rozmanité a brutální podsvětí. Každá epizoda se zaměřuje na jedno z měst a prostřednictvím vyprávění o skupinách organizovaného zločinu, kterým skýtá domov, mapuje choulostivou stránku jeho historie. V rámci seriálu, který je zčásti cestopisný a zčásti historický, budeme zkoumat, jak geografie, historie a kultura každého města ovlivnily tamní kriminální komunitu.

22:00
dokument
Lidské plátno (2)
Dokument USA (2010) Úpravy těla existují jako umělecká forma a způsob vyjádření vztahu k dávným kult...

Dokument USA (2010) Úpravy těla existují jako umělecká forma a způsob vyjádření vztahu k dávným kulturám ve všech možných podobách. Tato epizoda oslavuje umírněné i extrémní úpravy těla - od kmenových tetování Maurů, přes rituály původních Američanů zahrnující zavěšování na háky až po čínské ovazování nohou. Díky vzácnému přístupu do věznice Pelican Bay s nejvyšší ostrahou se seznámíme s nezákonným, ale hojně rozšířeným vězeňským tetováním. Navštívíme školu brandingu, podíváme se na grilování pro drsné vyznavače úprav těla a vydáme se do Thajska, kde jedna vesnice láká turisty na natahování krku. Úpravy těla patří v průběhu historie k rituálům, od tetování a piercingu, přes extrémy v podobě brandingu a řezání až po značení kmenové příslušnosti na ulicích Los Angeles a tajné japonské umění Irezumi. V tomto pořadu si pohovoříme s historiky, psychology, členy bratrstev, vězni a bikery, abychom prozkoumali kulturu úprav těla.

23:00
dokument
Závěr vysílání
Viasat History
20:00
dokument
Ztracená města starověku (1)
Dok. seriál VB (2006) Chetité vládli ze svého hlavního města mocné říši. Před 2500 lety však jejich ...

Dok. seriál VB (2006) Chetité vládli ze svého hlavního města mocné říši. Před 2500 lety však jejich civilizace zmizela a hlavní město Hattušaš se z hlediska historie stalo ztraceným. Jeho opětovné nalezení umožnily jen archeologické zázraky 20. století. Některé z největších divů starověkého světa stále leží pohřbené - nespatřené a neprozkoumané - pod našima nohama. Téměř legendární místa, která před tisíciletími zmizela a od té doby se je nepodařilo nalézt. Seriál sleduje dokumentárně-detektivní stopu pečlivých archeologických a historických indicií, aby odkryl některá z nejobdivuhodnějších ztracených měst starověkého světa. Prostřednictvím dramatizací vykročíme po původních objevných cestách a s využitím CGI uvidíme tyto ztracené divy znovu zbudované a zrekonstruované v jejich původní kráse. Některá z těchto záhadných rozpadlých míst jsou tak rozlehlá a úchvatná, že těm, kdo tu kdysi žili, muselo připadat nemyslitelné, že by někdy zmizela. Jako byste si měli představit zatopený Manhattan nebo Paříž pohřbenou pod zemí. Jak ale tento seriál ukazuje, každá civilizace, byť velkolepá, musí nakonec zemřít a stát se ztraceným světem.

21:00
dokument
1066 (2)
Dok. seriál VB (2009) Angličané přijíždějí na Stamford Bridge, kde zastihli vikingskou armádu v nedb...

Dok. seriál VB (2009) Angličané přijíždějí na Stamford Bridge, kde zastihli vikingskou armádu v nedbalkách. Překvapivý útok by mohl být jedinou šancí Angličanů na vítězství. Seveřané však mají tajnou zbraň - Obra Gyrda, který musí most držet, dokud Vikingům nedorazí posily. V roce 1066 se Anglie navždy změnila. Tohle výpravné, napínavé, dobrodružné vyprávění o invazi, odporu a válce líčí události tohoto roku z pohledu obyčejných mužů a jejich rodin, kteří byli vrženi do válečné vřavy. Dva mladí muži, Tofi a Leofric, jsou povoláni do armády krále Harolda a v bitvě o Stamford Bridge porazí slavnou vikingskou armádu. Než ale stihnou znovu načerpat síly, dozvídají se, že v Sussexu se vylodili Normané. Jejich domovská vesnice čelí útoku a oni musí spěchat na jih... aby bojovali v epické bitvě u Hastingsu.

22:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 10 (12)
Dok. seriál VB (2003) Zarážející letecké fotografie polí v okolí Sedgefieldu odhalují existenci ztra...

Dok. seriál VB (2003) Zarážející letecké fotografie polí v okolí Sedgefieldu odhalují existenci ztraceného římského města, které by ve skutečnosti bylo nejsevernějším římským civilním sídlištěm. Dokáží Tony Robinson a tým archeologů a odborníků překreslit za pouhé tři dny mapu římské Británie?

23:00
dokument
Druhá světová válka v barvě (9)
Dok. seriál VB (2009) Absolutní vládce. Dnes je snadné nahlížet na den D jako na nevyhnutelné, jasné...

Dok. seriál VB (2009) Absolutní vládce. Dnes je snadné nahlížet na den D jako na nevyhnutelné, jasné vítězství nad německou armádou stojící na pokraji porážky. Tento díl boří zmíněný mýtus. Mapuje pečlivé plánování vojenské akce, vývoj speciální techniky potřebné pro obojživelnou invazi. Odhaluje krycí plán, který vyvedl Hitlera z rovnováhy. Ukazuje, že Američané byli téměř vytlačeni z pláže Omaha. Kdyby k tomu došlo, celé tažení mohlo skončit neúspěchem. Díl končí osvobozením Paříže, když jednotky Svobodné Francie v čele s Charlesem de Gaullem pochodují ulicemi hlavního města.

reklama
VOX
20:00minih59845minih59845
Prominenti!

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
20:15
film
minih18401minih18401
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Další díl/opakování:
29.02.2020 v 20:10 (Polsat)

 
TV program: Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (Home Alone 2: Lost in New York)
22:30
film
minih20807minih20807
Terminátor

Další díl/opakování:
08.03.2020 v 20:00 (Prima Cool)
09.03.2020 v 23:50 (Prima MAX)

 
TV program: Terminátor (The Terminator)
VIVA
20:15
MTV Unplugged: Udo Lindenberg
21:40
SpongeBob
Kresl. seriál
22:25
Drawn Together
Parodie na reality show
22:50
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
10.07.2020 v 12:50 (Prima Cool)
11.07.2020 v 12:35 (Prima Cool)
12.07.2020 v 13:30 (Prima Cool)
13.07.2020 v 12:50 (Prima Cool)
14.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)
15.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)
16.07.2020 v 13:00 (Prima Cool)
17.07.2020 v 12:55 (Prima Cool)


Kresl. seriál
 
TV program: Futurama
23:15
Todd a kniha zla
Seriál
23:40
seriál
minih115642minih115642
Těžký časy RJ Bergera

Další díl/opakování:
23.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
24.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
25.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
26.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
28.12.2015 v 09:30 (Comedy Central Extra)
29.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
30.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)
31.12.2015 v 05:10 (Comedy Central Extra)


TV seriál
 
TV program: Těžký časy RJ Bergera (The Hard Times of RJ Berger)
Viasat Explorer
Viasat History
00:00
dokument
Ruské umění (1)
Dok. seriál VB (2009) Z lesa.
01:00
dokument
Objevné plavby (2)
Dok. seriál VB (2007) Paul Rose odtajňuje námořní dobrodružství, která z neznámého kapitána Jamese C...

Dok. seriál VB (2007) Paul Rose odtajňuje námořní dobrodružství, která z neznámého kapitána Jamese Cooka udělala národního hrdinu.

02:00
dokument
Garrowův zákon (1)
Drama VB (2009) Mladý idealistický právní zástupce William Garrow dostal na konci 18. století od adv...

Drama VB (2009) Mladý idealistický právní zástupce William Garrow dostal na konci 18. století od advokáta a svého rádce Johna Southouse v Old Bailey svůj první případ. Obhajoval Petera Pacea, kterého proslulý lovec zlodějů Edward Forrester obvinil z ozbrojené loupeže. Garrowův úhlavní nepřítel Silvester případ vyhrál, ale Garrowovo působivé vystoupení před soudem zaujalo lady Sarah Hillovou, která ho požádala, aby obhajoval bezmocnou služebnou Elizabeth Jarvisovou, která byla obviněna z vraždy svého novorozeného dítěte. Obsazení: Andrew Buchan (William Garrow), Alun Armstrong (John Southouse), Lyndsey Marshal (lady Sarah Hillová), Michael Culkin (soudce Buller), Rupert Graves (sir Arthur Hill) další. Režie: Peter Lydon

03:00
dokument
Noc rozbitého skla
Dokument N (2008)
04:00
dokument
Ztracená města starověku (1)
Dok. seriál VB (2006) Chetité vládli ze svého hlavního města mocné říši. Před 2500 lety však jejich ...

Dok. seriál VB (2006) Chetité vládli ze svého hlavního města mocné říši. Před 2500 lety však jejich civilizace zmizela a hlavní město Hattušaš se z hlediska historie stalo ztraceným. Jeho opětovné nalezení umožnily jen archeologické zázraky 20. století.

reklama
VOX
00:35
Zprávy
00:55
film
minih20807minih20807
Terminátor

Další díl/opakování:
08.03.2020 v 20:00 (Prima Cool)
09.03.2020 v 23:50 (Prima MAX)

 
TV program: Terminátor (The Terminator)
02:40
film
Posel zkázy
Thriller USA (1999)
04:10
Pozvánka do kina
04:30
seriál
minih51156
Tajemství soudní medicíny

Další díl/opakování:
10.07.2020 v 00:40 (VOX)
11.07.2020 v 00:00 (VOX)
12.07.2020 v 00:05 (VOX)
20.07.2020 v 00:00 (VOX)

 
TV program: Krimi záhady (Medical Detectives)
VIVA
00:10
Rude Tube
Nejznámější videa z You Tube
00:35
Scarred
Reality show
01:00
Chatuj na Vivě!
04:00
Noční hudba pro nespavce
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.309/0.239