TV Program - Neděle 27. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
07:00
zprávy
Správy
07:30
zprávy
Správy
05:00
dokument
Hrdina v létajícím obleku
06:00
dokument
Hydrotech (8)
07:00
dokument
Tajný svět zlata
07:55
dokument
Les lososů
05:55
TVP info - Info ráno
06:10
Země lvů (6/6)
Dok. seriál VB
06:40
Útočiště
Přírodovědecký magazín
07:15
L jako láska
Seriál Pol.
05:10
Vztah přes mříže
Dok. seriál
06:00
Záchranáři na dvou kolech
Dok. seriál
06:50
Ve službě
Dok. seriál
07:15
Ve službě
Dok. seriál
07:40
Podvodníkům v patách
Dok. seriál
TA3
08:00
zprávy
Správy
08:30
zprávy
Správy
08:50
zprávy
Dokument Euronews
Repríza
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Svätorečenie pápežov Jána Pavla II. a Já...
Spektrum
09:00
dokument
Žáby: Tenká zelená linie
10:00
dokument
Jezera na střeše světa (4)
Kyrgyzstán
11:00
dokument
Velký bariérový útes (2)
reklama
TVP 1
08:30
Mezi nebem a zemí
Magazín
10:00
Kanonizační mše svatá
TVP 2
08:10
Barvy štěstí
Seriál Pol.
08:45
Barvy štěstí
Seriál Pol.
09:15
Krzysztof Zanussi a Jerzy Sosnowski
09:55
Wojciech Cejrowski - naboso světem
Cyklus reportáží
10:25
Maklowicz na cestách
Kulinářství
11:00
Hraný film
CBS Reality
08:05
Podvodníkům v patách
Dok. seriál
08:30
Slepá spravedlnost
Dok. seriál
09:20
Vyšetřování na místě nehody
Dok. seriál
10:10
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:00
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:50
Záchranáři na dvou kolech
Dok. seriál


TA3
13:30
zprávy
Portrét
Premiéra
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Showbiz
Repríza
15:00
zprávy
Správy
15:30
zprávy
Týždeň vo filme
Repríza
Spektrum
12:00
dokument
Zapomenutá planeta (4)
13:00
dokument
Vášnivý jedlík - Proti všem! (17)
13:30
dokument
Vášnivý jedlík - Proti všem! (18)
14:00
dokument
Anthony Bourdain: Bez předsudků (15)
15:00
dokument
Ikony moci (2)
reklama
TVP 1
12:30
Mezi nebem a zemí
Magazín
13:15
dokument
Mláďata z mrazivých končin
Dok. film VB (2012)
14:30
film
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skří...
Dobr. fantasy USA/VB (2005).
TVP 2
14:00
Familiáda
Soutěž
14:40
The Voice of Poland IV (14)
Hudební představení
CBS Reality
12:40
Ve službě
Dok. seriál
13:05
Ve službě
Dok. seriál
13:30
Soudkyně Judy
Dok. seriál
13:55
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:20
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:45
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:35
Zločin a spravedlnost
Dok. seriál
TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Týždeň v kultúre
Premiéra
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Správy
17:45
zprávy
Svet technológií
Premiéra
18:00
zprávy
13. komnata
Premiéra
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:05
zprávy
Správy
19:30
zprávy
Správy
Spektrum
16:00
dokument
Objevování vesmíru (3)
17:00
dokument
Srdcem a myslí
18:00
dokument
Vítejte v Indii (2)
19:05
dokument
minih123618minih123618
Utajený šéf - USA

Další díl/opakování:
07.05.2020 v 17:35 (Spektrum)
08.05.2020 v 11:40 (Spektrum)

(5)
 
TV program: Utajený šéf - USA (Undercover Boss)
reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:15
Počasí
18:20
Jaká je to melodie?
Soutěž
18:55
Sladký život
Komed. seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
TVP 2
16:30
V dobrém i ve zlém
Seriál Pol.
17:25
Na zavolání (16/26)
Lékařský seriál Pol.
18:00
Panorama
19:05
„Tady začalo Polsko” (1)
Koncert Placida Dominga u příležitosti kanonizace sv. Jana Pavla II.
CBS Reality
16:00
Policejní jednotky
Dok. seriál
16:25
Policejní jednotky
Dok. seriál
16:50
Policejní jednotky
Dok. seriál
17:15
Policejní jednotky
Dok. seriál
17:40
Záchranáři na dvou kolech
Dok. seriál
18:30
Ve službě
Dok. seriál
18:55
Ve službě
Dok. seriál
19:20
Slepá spravedlnost
Dok. seriál
TA3
20:00
zprávy
V politike
Premiéra
21:00
zprávy
Správy
21:30
zprávy
Týždeň
Premiéra
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
Premiéra
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
Bravo!
Repríza
Spektrum
20:00
dokument
Mizející Antarktida
21:00
dokument
Nelson Mandela: Boj je můj život
22:00
dokument
Vzestup nacistické strany (4)
23:00
dokument
Protibombová jednotka (7)
23:55
dokument
Marihuana: Historie (2)
reklama
TVP 1
20:35
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)

VIII (9)
Seriál Pol.
 
TV program: Ranczo
21:35
film
Zaříkávač koní
Romant. drama USA (1998).
TVP 2
20:10
XIX. festival kabaretu v Košalíně 2013 (1)
21:10
Sherlock (8/9)
Krimiseriál VB
22:50
„Tady začalo Polsko” (2)
Koncert Placida Dominga u příležitosti kanonizace sv. Jana Pavla II.
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady
Dok. seriál
21:00
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:25
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:50
Rekonstrukce zločinu
Dok. seriál
22:40
Není úniku
Dok. seriál
23:05
Není úniku
Dok. seriál
23:30
Vězeňkyně
Dok. seriál
TA3
00:00
zprávy
Svet 24/7
Zahraničný súhrn týždňa – premiéra
00:30
zprávy
Žurnál
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:50
dokument
Předvoj (1)
Čekání na revoluci
01:20
dokument
Tváří v tvář smrti
02:25
dokument
Vzestup nacistické strany (6)
03:25
dokument
Protibombová jednotka (8)
04:15
dokument
Anthony Bourdain: Bez předsudků (15)
reklama
TVP 1
00:35
film
Kouzelná flétna
Hudební film VB/Fr. (2006).
03:00
Panství Downton
Seriál VB
03:55
Závěr vysílání
TVP 2
00:00
film
Vášeň a cit
Romant. drama VB/USA (2007).
02:10
Hraný film
03:55
Závěr vysílání
CBS Reality
00:20
Dobrodružná kriminalistika
Dok. seriál
00:45
Dobrodružná kriminalistika
Dok. seriál
01:10
Australská vyšetřovací služba
Dok. seriál
02:00
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
02:50
Není úniku
Dok. seriál
03:15
Není úniku
Dok. seriál
03:40
Námořní vyšetřovací služba - reálné příp...
Dok. seriál
04:25
Námořní vyšetřovací služba - reálné příp...
Dok. seriál
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.283/0.219