TV Program - Neděle 4. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
07:00
zprávy
Správy
07:30
zprávy
Správy
05:15
dokument
Extrémní rybáři (1)
05:45
dokument
Mravenci vědí všechno (1)
06:00
dokument
Hydrotech (10)
07:00
dokument
Nakolik jste člověkem? (2)
05:40
Bulionisté
Komed. seriál Pol.
06:05
Bulionisté
Komed. seriál Pol.
06:30
My Vy Oni
Magazín
07:00
Přenos mše svaté
05:30
Slovo na neděli
05:45
Dokumentární seriál
06:15
Milion tun odpadků (8/10)
Dok. cyklus
06:50
L jako láska
Seriál Pol.
07:50
Barvy štěstí
Seriál Pol.
05:10
Slepá spravedlnost
Dok. seriál
06:00
Opravdové výslechy
Dok. seriál
06:25
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
06:50
Ve službě
Dok. seriál
07:15
Ve službě
Dok. seriál
07:40
Vztah přes mříže
Dok. seriál
TA3
08:00
zprávy
Správy
08:30
zprávy
Správy
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Správy
10:30
zprávy
Správy
10:50
zprávy
Dokument Euronews
Repríza
11:00
zprávy
V politike
Premiéra
Spektrum
08:00
dokument
Planeta lidí (2)
Pouště - život v peci
09:00
dokument
Zvířecí rekordmani (2)
Dietáři
10:00
dokument
Pouště a život (1)
11:00
dokument
Země z ptačí perspektivy (1)
Severní Amerika
reklama
TVP 1
08:00
Týden
08:20
Země se točí - the best of
08:45
Zrno
Katolický magazín pro děti a rodiče
09:25
film
Bílý tesák
Dobr. drama USA (1991).
11:20
Cesta do Brazílie
Fotbalový magazín
TVP 2
08:20
Barvy štěstí
Seriál Pol.
08:55
dokument
Největší miláčci
Dok. film VB (2012)
09:50
film
Jak vykrást banku
Komedie Fr. (1964).
11:25
Maklowicz na cestách
Kulinářství
CBS Reality
08:30
Rekonstrukce zločinu
Dok. seriál
09:20
Vyšetřování na místě nehody
Dok. seriál
10:10
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:00
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:50
Opravdové výslechy
Dok. seriál


TA3
12:00
zprávy
Žurnál
12:30
zprávy
Portrét
Premiéra
13:00
zprávy
Správy
13:30
zprávy
Showbiz
Repríza
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Správy
15:00
zprávy
Správy
15:30
zprávy
Týždeň vo filme
Repríza
Spektrum
12:00
dokument
Zapomenutá planeta (6)
13:00
dokument
Vášnivý jedlík - Proti všem! (21)
13:30
dokument
Vášnivý jedlík - Proti všem! (22)
14:00
dokument
Anthony Bourdain: Bez předsudků (14)
15:00
dokument
Ikony moci (4)
reklama
TVP 1
12:00
Anděl Páně
12:10
Mezi nebem a zemí
Magazín
12:50
Seriál
13:35
Attenborough: 60 let v divoké přírodě (1)
Dok. seriál VB
14:40
film
Čivava z Beverly Hills
Dobr. komedie USA (2008).
TVP 2
12:00
film
Miš-maš
Komedie Pol. (1989).
14:00
Familiáda
Soutěž
14:40
The Voice of Poland IV - Live
Hudební představení
CBS Reality
12:15
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
12:40
Ve službě
Dok. seriál
13:05
Ve službě
Dok. seriál
13:30
Soudkyně Judy
Dok. seriál
13:55
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:20
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:45
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:35
Zločin a spravedlnost
Dok. seriál
TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Týždeň v kultúre
Premiéra
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Správy
17:45
zprávy
Svet technológií
Premiéra
18:00
zprávy
13. komnata
Premiéra
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:05
zprávy
Správy
19:30
zprávy
Cestujeme bez hraníc. Ibiza
Repríza
Spektrum
16:00
dokument
Zapomenutá pyramida (2)
17:00
dokument
Zvířata, která stvořila dějiny (2)
17:30
dokument
10 věcí, které nevíte (2)
Abraham Lincoln
18:00
dokument
Bradford: Město snů (1)
19:05
dokument
minih123618minih123618
Utajený šéf - USA

Další díl/opakování:
07.05.2020 v 17:35 (Spektrum)
08.05.2020 v 11:40 (Spektrum)

(7)
 
TV program: Utajený šéf - USA (Undercover Boss)
reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:25
Komisař Alex
Krimiseriál Pol.
18:20
Jaká je to melodie?
Soutěž
18:55
Sladký život
Komed. seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
TVP 2
16:30
V dobrém i ve zlém
Seriál Pol.
17:25
Na zavolání
Lékařský seriál Pol.
18:00
Panorama
18:40
Počasí
18:55
Díky Bohu, už je víkend (31)
Zábavný pořad
CBS Reality
16:00
Policejní jednotky
Dok. seriál
16:25
Policejní jednotky
Dok. seriál
16:50
Policejní jednotky
Dok. seriál
17:15
Policejní jednotky
Dok. seriál
17:40
Opravdové výslechy
Dok. seriál
18:05
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
18:30
Ve službě
Dok. seriál
18:55
Ve službě
Dok. seriál
19:20
Rekonstrukce zločinu
Dok. seriál
TA3
20:00
zprávy
V politike
Repríza
21:00
zprávy
Správy
21:30
zprávy
Týždeň
Premiéra
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
Premiéra
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
Dokument Arirang
Repríza
Spektrum
20:00
dokument
Skrytá pravda (2)
Archa
21:00
dokument
minih160093minih160093
Vesmír

Další díl/opakování:
04.09.2018 v 08:25 (Prima ZOOM)
09.09.2018 v 03:20 (Prima ZOOM)
11.09.2018 v 08:30 (Prima ZOOM)
16.09.2018 v 04:00 (Prima ZOOM)
18.09.2018 v 08:05 (Prima ZOOM)

(2)
 
TV program: Vesmír (The Universe)
22:00
dokument
Vzestup nacistické strany (6)
23:00
dokument
Protibombová jednotka (9)
23:55
dokument
Vyloučeno (2)
reklama
TVP 1
20:25
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)


Seriál Pol.
 
TV program: Ranczo
21:25
film
Riskni to s Polly
Romant. komedie USA (2004).
23:05
film
Imigranti
Drama USA (2009).
TVP 2
20:05
XIX. festival kabaretu v Košalíně 2013 (2)
21:10
Sherlock (9/9)
Krimiseriál VB
22:50
Miluji kino
Magazín
23:25
WOK - Všechno o kultuře
Magazín
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady
Dok. seriál
21:00
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:25
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:50
Rekonstrukce zločinu
Dok. seriál
22:40
Tělo jako důkaz
Dok. seriál
23:05
Tělo jako důkaz
Dok. seriál
23:30
Vězeňkyně
Dok. seriál
TA3
00:00
zprávy
Svet 24/7
Zahraničný súhrn týždňa – premiéra
00:30
zprávy
Žurnál
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:50
dokument
Louis Theroux: Nesmírná láska
02:00
dokument
Vzestup nacistické strany (6)
03:00
dokument
Protibombová jednotka (9)
03:55
dokument
Skrytá pravda (2)
Archa
04:55
dokument
Jachtař
reklama
TVP 1
01:10
Panství Downton III (4/8)
Seriál VB
02:10
film
Jak jsem rozpoutal 2. světovou válku (3)
Válečná komedie Pol. (1970).
03:30
film
Imigranti
Drama USA (2009).
TVP 2
00:10
film
Svatoušek
Drama Arg./It./Niz./Šp. (2004).
02:00
Hraný film
03:50
Závěr vysílání
CBS Reality
00:20
Vztah přes mříže
Dok. seriál
01:10
Australská vyšetřovací služba
Dok. seriál
02:00
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
02:50
Tělo jako důkaz
Dok. seriál
03:15
Tělo jako důkaz
Dok. seriál
03:40
Námořní vyšetřovací služba - reálné příp...
Dok. seriál
04:25
Námořní vyšetřovací služba - reálné příp...
Dok. seriál
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.259/0.196