TV Program - Sobota 24. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
07:00
zprávy
Správy
07:30
zprávy
Správy
05:15
dokument
Extrémní rybáři (6)
05:45
dokument
Mravenci vědí všechno (6)
06:00
dokument
Amazonka s Brucem Parrym (1)
07:00
dokument
Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše m... (3)
05:25
Matky, ženy a milenky
11/22 – seriál Pol.
06:20
Katolický pořad
06:50
Validní
Magazín pro postižené
07:10
Les blíže nás
Magazín
07:25
Rok v zahradě
07:50
Dobrý den v sobotu
Poradenství
05:50
Příležitost
17/19 – komed. seriál Pol.
06:25
Příležitost
18/19 – komed. seriál Pol.
07:05
L jako láska
Seriál Pol.
05:05
Městská nemocnice
Dok. seriál
06:00
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
06:25
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
06:50
Zdravotní sestry
Dok. seriál
07:15
Zdravotní sestry
Dok. seriál
07:40
Zločiny z vášně
Dok. seriál
TA3
08:00
zprávy
Správy
08:30
zprávy
Správy
08:45
zprávy
Bago
Repríza
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Správy
10:30
zprávy
Správy
11:00
zprávy
Správy
11:20
zprávy
Dobré správy
Repríza
Spektrum
08:00
dokument
Planeta lidí (7)
Současnost – přítel, nebo nepřítel?
09:00
dokument
Zvířecí rekordmani (7)
Zvířecí měšťáci
10:00
dokument
Pouště a život (6)
11:00
dokument
Země z ptačí perspektivy (6)
Dvě křídla na Zemi
reklama
TVP 1
08:15
Našearmáda.pl
Magazín
08:45
Všechno, co byste chtěli vědět o Evropsk...
09:20
seriál
minih5718minih5718
Čtyři z tanku a pes
20/21 – seriál Pol.
 
TV program: Čtyři z tanku a pes (Czterej pancerni i pies)
10:30
Účetní pohotovost
Magazín
11:20
Víkendový filmový magazín
11:50
Jak to funguje
Magazín
TVP 2
08:00
Otázka k snídani
11:15
Cesta do Brazílie
Fotbalový magazín
11:45
Barvy štěstí
Seriál Pol.
CBS Reality
08:05
Zločiny z vášně
Dok. seriál
08:30
Vyšetřovatel
Dok. seriál
09:20
Zaostřeno na: Záhady medicíny
Dok. seriál
10:10
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:00
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:50
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál


TA3
12:00
zprávy
Žurnál
12:30
zprávy
Správy
13:00
zprávy
Správy
13:30
zprávy
Týždeň vo filme
Premiéra
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Spektrum
Premiéra
14:45
zprávy
Rozhovory cez polnoc
Repríza
Spektrum
12:00
dokument
Zatraceně dobré (2)
Chicago
13:00
dokument
Nejdrsnější kamioňáci světa (3)
14:00
dokument
Vzdušní dřevorubci (3)
15:00
dokument
Šokující příroda (3)
Lvi versus žirafy
reklama
TVP 1
12:20
Sladký život
Komed. seriál Pol.
12:55
Okrasa boří pravidla
Kulinářský magazín
13:30
Jaká je to melodie?
Soutěž
14:05
Dívka s indickým smaragdem
3 – dobr. seriál N
15:10
film
Útěk na Horu čarodějnic
Dobr. thriller USA (2009).
TVP 2
12:20
Barvy štěstí
Seriál Pol.
12:50
Barvy štěstí
Seriál Pol.
13:25
Poláci v Římu a ve Vatikánu
Dok. cyklus
14:00
Familiáda
Soutěž
14:40
Baron 24
19 – komed. seriál Pol.
15:10
Baron 24
20 – komed. seriál Pol.
15:50
S nasazením života
16/18 – seriál Pol.
CBS Reality
12:15
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
12:40
Zdravotní sestry
Dok. seriál
13:05
Zdravotní sestry
Dok. seriál
13:30
Soudkyně Judy
Dok. seriál
13:55
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:20
Soudkyně Judy
Dok. seriál
14:45
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:35
Nesmyslné zákony
Zábavný dokumentární seriál
TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Bravo!
Repríza
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Škola pre život
Repríza
17:45
zprávy
Správy
18:00
zprávy
Motoring
Premiéra
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:05
zprávy
Správy
19:30
zprávy
Portrét
Repríza
Spektrum
16:00
dokument
Geologické záhady: Obří sopka
17:00
dokument
Armstrong: Záhada objasněna
18:05
dokument
Podzemí měst (3)
19:00
dokument
minih123618minih123618
Utajený šéf - USA

Další díl/opakování:
07.05.2020 v 17:35 (Spektrum)
08.05.2020 v 11:40 (Spektrum)

(3)
 
TV program: Utajený šéf - USA (Undercover Boss)
reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:15
Počasí
17:30
Otec Matouš XI
11 – krimiseriál Pol.
18:30
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)

VIII
12 – seriál Pol.
 
TV program: Ranczo
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
TVP 2
16:55
Díky Bohu, už je víkend
33 – zábavný pořad
17:25
Na zavolání
18/26 – lékařský seriál Pol.
18:00
Panorama
18:40
Počasí
18:55
Vsaď si na milion
Soutěž
CBS Reality
16:00
Novozélandská policie v akci
Dok. seriál
16:25
Novozélandská policie v akci
Dok. seriál
16:50
Novozélandská policie v akci
Dok. seriál
17:15
Novozélandská policie v akci
Dok. seriál
17:40
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
18:05
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
18:30
Zdravotní sestry
Dok. seriál
18:55
Zdravotní sestry
Dok. seriál
19:20
Vyšetřovatel
Dok. seriál
TA3
20:00
zprávy
Bez dresu s Dušanom Gabánim
Premiéra
21:00
zprávy
24 hodín vo svete
Premiéra
21:30
zprávy
Showbiz
Premiéra
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
Tak takto?!
Repríza
Spektrum
20:00
dokument
Zapomenutá planeta (3)
21:00
dokument
minih160093minih160093
Vesmír

Další díl/opakování:
04.09.2018 v 08:25 (Prima ZOOM)
09.09.2018 v 03:20 (Prima ZOOM)
11.09.2018 v 08:30 (Prima ZOOM)
16.09.2018 v 04:00 (Prima ZOOM)
18.09.2018 v 08:05 (Prima ZOOM)

(7)
 
TV program: Vesmír (The Universe)
22:00
dokument
Nacističtí kolaboranti (1)
23:00
dokument
Protibombová jednotka (14)
23:55
dokument
Superlidé (1)
reklama
TVP 1
20:20
Liga mistrů – Finále
23:05
film
Saw 3D
Horor Kan./USA (2010).
TVP 2
20:05
The Voice of Poland IV – Live
Hudební představení
22:20
film
Hooligans
Drama USA (2005).
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady
Dok. seriál
21:00
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:25
Lékařští detektivové
Dok. seriál
21:50
Rekonstrukce zločinu
Dok. seriál
22:40
Noční můry z předměstí
Dok. seriál
23:30
Vězeňkyně
Dok. seriál
TA3
00:00
zprávy
24 hodín vo svete
Repríza
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:55
dokument
Podzemí měst (9)
Sicílie
01:50
dokument
Nacističtí kolaboranti (1)
02:50
dokument
Protibombová jednotka (14)
03:45
dokument
Chladnokrevně (7)
Kdo zabil Shannon?
04:45
dokument
Mistři písku (7)
reklama
TVP 1
00:35
Všechno, co byste chtěli vědět o Evropsk...
01:10
film
Rajská jabloň
Drama Pol. (1986).
03:05
film
Scary Movie 3
Komedie USA (2003).
04:30
Závěr vysílání
TVP 2
00:10
Pátý stadion
94 – komed. seriál Pol.
00:25
L.U.C.& Motion Trio
01:50
film
Samá voda
Romant. komedie USA (2002).
03:35
film
Jako vzteklí psi
Drama USA/VB (2007).
CBS Reality
00:20
Vztah přes mříže
Dok. seriál
01:10
Australská vyšetřovací služba
Dok. seriál
02:00
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
02:50
Noční můry z předměstí
Dok. seriál
03:40
Slepá spravedlnost
Dok. seriál
04:25
Slepá spravedlnost
Dok. seriál
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.186/0.164