TV Program - Úterý 29. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
06:00
zprávy
Ranné správy
06:30
zprávy
Ranné správy
07:00
zprávy
Ranné správy
07:30
zprávy
Ranné správy
05:00
dokument
Top 10 - Architekti (10)
05:30
dokument
Biozóna (10)
06:00
dokument
Motorshow (7) (30 min)
06:30
dokument
Sportovní vozy (4)
07:30
dokument
Jídlo je detektivka II (11)
05:20
Teleshopping
05:55
TVP info - Info ráno
05:55
Mikulášek (32)
Anim. seriál Fr.
06:10
Mikulášek (33)
Anim. seriál Fr.
06:30
Ekumenický pořad
07:00
L jako láska
Seriál Pol.
07:55
L jako láska
Seriál Pol.
05:05
Městská nemocnice
Dok. seriál
06:00
Policejní jednotky
Dok. seriál
06:25
Policejní jednotky
Dok. seriál
06:50
Novorozenci: komplikované porody
Dok. seriál
07:40
Záchranáři na dvou kolech
Dok. seriál
TA3
08:00
zprávy
Ranné správy
08:30
zprávy
Ranné správy
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Správy
10:30
zprávy
Správy
10:50
zprávy
Tajomstvá vedy
Repríza
11:00
zprávy
Správy
11:30
zprávy
Dokument Arirang
Premiéra
Spektrum
08:00
dokument
Slavní, bohatí a bez domova (2)
09:05
dokument
Budoucnost odhalena (7)
09:35
dokument
Deratizátor III (9)
10:00
dokument
Ostrov žraloků (5)
11:00
dokument
Zvířecí rekordmani IV (7)
reklama
TVP 1
08:30
Spongebob v kalhotách (22)
Anim. seriál USA
09:05
Ďábel ze sedmé třídy
4 – dobr. seriál Pol.
10:00
Země z ptačí perspektivy
1 – dok. seriál VB
11:00
Rodinka úžasných (8/20)
Komed. sci-fi seriál USA
TVP 2
08:55
Herkules (47)
Dobr. seriál USA/N. Zél.
09:50
Čtyřicátník. Dvacet let poté
1/15 – komed. seriál Pol.
11:00
Barvy štěstí
Seriál Pol.
11:35
V dobrém i ve zlém
Seriál Pol.
CBS Reality
08:30
Jasnovidci v akci
Dok. seriál
08:55
Městská nemocnice
Dok. seriál
09:45
Lékařští detektivové
Dok. seriál
10:10
Lékařští detektivové
Dok. seriál
10:35
Dobrodružná kriminalistika
Dok. seriál
11:00
Soudkyně Judy
Dok. seriál
11:25
Soudkyně Judy
Dok. seriál
11:50
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál


TA3
12:00
zprávy
Žurnál
12:30
zprávy
Ekonomika
12:45
zprávy
Peňaženka
Premiéra
13:00
zprávy
Správy
13:30
zprávy
Správy
13:40
zprávy
Ekonomika a šport
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Týždeň v kultúre
Repríza
15:00
zprávy
Správy
15:30
zprávy
Správy
15:40
zprávy
Ekonomika a šport
Spektrum
12:00
dokument
Zvláštní jedlíci III (5)
13:10
dokument
Katastrofa (2)
14:10
dokument
Skrytá pravda… (1)
Kruhy v obilí
15:10
dokument
Zvířata, která stvořila dějiny (1)
15:40
dokument
Zvířata, která stvořila dějiny (2)
reklama
TVP 1
12:00
Zprávy
12:10
Agrobusiness
12:45
Země z ptačí perspektivy
2 – dok. seriál VB
13:50
Všechno je před námi (61)
Telenovela Pol.
14:25
Všechno je před námi (62)
Telenovela Pol.
15:00
Zprávy
15:15
Polské prázdniny
Publicistika
15:30
Klan
Telenovela Pol.
15:55
MacGyver
Akční seriál USA/Kan.
TVP 2
12:40
Familiáda
Soutěž
13:15
Na zavolání (21/26)
Lékařský seriál Pol.
13:45
Wojciech Cejrowski - naboso světem
Cyklus reportáží
14:25
Škola života (23)
Dok. telenovela Pol.
15:15
Tanečníci (17)
Seriál Pol.
CBS Reality
12:15
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
13:05
Novorozenci: komplikované porody
Dok. seriál
13:55
Jasnovidci v akci
Dok. seriál
14:20
Záchranáři na dvou kolech
Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy
Dok. seriál
15:35
Soudkyně Judy
Dok. seriál
TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Ekonomika
16:45
zprávy
Šport
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Správy
18:00
zprávy
Správy
18:15
zprávy
Euronews
Repríza
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:05
zprávy
Správy
19:30
zprávy
Ekonomika
19:50
zprávy
Tajomstvá vedy
Repríza
Spektrum
16:10
dokument
Lovci drahokamů (13)
17:05
dokument
Lovci drahokamů (14)
18:00
dokument
Nejtěžší americké profese (2)
18:55
dokument
Mravenci vědí všechno (9) (15 min)
19:10
dokument
Utajený šéf - USA III (4)
reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:25
Život nad vodou (2/13)
Seriál Pol.
18:30
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)

(70)
Seriál Pol.
 
TV program: Ranczo
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
TVP 2
16:15
L jako láska
Seriál Pol.
17:05
Herkules (47)
Dobr. seriál USA/N. Zél.
18:00
Panorama
18:50
Jeden z deseti
Soutěž
19:30
Baron 24 (19)
Komed. seriál Pol.
CBS Reality
16:00
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
16:50
Lékařští detektivové
Dok. seriál
17:15
Lékařští detektivové
Dok. seriál
17:40
Hledá se nezvěstný
Dok. seriál
18:05
Novorozenci: komplikované porody
Dok. seriál
18:55
Dobrodružná kriminalistika
Dok. seriál
19:20
Auto jako léčka
Dok. seriál
19:45
Auto jako léčka
Dok. seriál
TA3
20:00
zprávy
Život nad Tigrím hniezdom
Cestopis, premiéra
20:30
zprávy
Správy
20:45
zprávy
Labyrint
21:00
zprávy
24 hodín vo svete
Premiéra
21:30
zprávy
Portrét Juraja Šteňa
Repríza
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
Premiéra
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
Správy
Spektrum
20:00
dokument
Skrytá pravda… (2)
Archa
21:00
dokument
Faraoni, kteří postavili Egypt (2)
22:00
dokument
Nacističtí kolaboranti (7)
23:00
dokument
Zvířata, která stvořila dějiny (1)
23:30
dokument
Zvířata, která stvořila dějiny (2)
reklama
TVP 1
20:25
film
Vražedný termín
Krimithriller Kan. (2010).
22:05
1920. Válka a láska (8/13)
Hist. seriál Pol.
23:00
Kravaťáci
Komed. seriál USA
23:50
MacGyver
Akční seriál USA/Kan.
TVP 2
20:10
film
minih69056
U pána Boha za pecí

Další díl/opakování:
25.08.2019 v 15:15 (Polsat)


Komedie Pol. (1998).
 
TV program: U Pana Boga w ogródku
22:00
Myšlenky zločince
56 – krimiseriál Kan./USA
22:50
Myšlenky zločince
57 – krimiseriál Kan./USA
23:45
dokument
Bard
Dok. film Pol. (2013)
CBS Reality
20:10
Soudkyně Judy
Dok. seriál
20:35
Soudkyně Judy
Dok. seriál
21:00
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
21:50
FBI na stopě
Dok. seriál
22:40
Nevyjasněné záhady
Dok. seriál
23:30
48 hodin
Dok. seriál
TA3
00:00
zprávy
24 hodín vo svete
Repríza
00:30
zprávy
Žurnál
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:00
dokument
Louis Theroux: Léčené děti Ameriky
01:05
dokument
Budoucnost odhalena (2)
01:30
dokument
Nacističtí kolaboranti (7)
02:30
dokument
Poškozeni sportem (2)
02:55
dokument
Sběrači III (4)
03:45
dokument
Jednotka pro vyšetřování nehod II (7) (2...
04:10
dokument
Jednotka pro vyšetřování nehod II (8) (2...
04:35
dokument
Pátrací a záchranná pohotovost III (29)
reklama
TVP 1
00:55
film
Vražedný termín
Krimithriller Kan. (2010).
02:30
Notace
Dok. cyklus
02:45
film
Střelený
Akční komedie USA (1996).
04:10
Závěr vysílání
TVP 2
01:30
Ochrana svědků (40)
Krimiseriál USA
02:25
film
LOL
Komedie Fr. (2008).
04:15
Zprávy z druhé ruky (20)
Komed. seriál Pol.
04:45
Dr. House VIII
Lékařský seriál USA
CBS Reality
00:25
Novozélandská policie v akci
Dok. seriál
00:50
Lékařští detektivové
Dok. seriál
01:15
Lékařští detektivové
Dok. seriál
01:40
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
02:35
FBI na stopě
Dok. seriál
03:25
Soudkyně Judy
Dok. seriál
03:50
Soudkyně Judy
Dok. seriál
04:15
48 hodin
Dok. seriál
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.238/0.176