TV Program - Sobota 20. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
07:00
zprávy
Správy
07:30
zprávy
Správy
06:00
dokument
Lovci drahokamů (8)
07:00
dokument
Klimatické výkyvy (6)
05:00
film
Barborka
TV film Pol. (2005).
06:20
Expres Milosrdenství
06:50
Validní
Magazín
07:05
Les Story
07:30
Rok v zahradě
07:55
Dobrý den v sobotu
06:05
dokument
Král mokřadů
Dokument USA (2010)
07:05
L jako láska
Seriál
05:05
Městská nemocnice
Dok. seriál
06:00
Policejní jednotky
Dok. seriál
06:25
Policejní jednotky
Dok. seriál
06:50
200 kilový teenager
Dok. seriál
07:40
Novorozenci: komplikované porody
Dok. seriál
TA3
08:00
zprávy
Správy
08:30
zprávy
Správy
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Správy
10:30
zprávy
Správy
11:00
zprávy
Správy
11:20
zprávy
Dobré správy
Repríza
Spektrum
08:00
dokument
Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem (3)
09:00
dokument
Tučňáci z Antarktidy
10:00
dokument
Pouště a život (2)
11:00
dokument
Vražedných top 10 (5)
11:30
dokument
Velká pětka Jižní Ameriky (5)
reklama
TVP 1
08:35
Našearmáda.pl
Magazín
09:10
Zábavný pořad
09:30
Jak to funguje
Magazín
10:00
Divoké Polsko
Dokument
10:40
Jaká je to melodie?
Soutěž
11:10
Sedláci (12/13)
Seriál
TVP 2
08:00
Otázka k snídani
09:55
Program na čtení
10:15
Běh na lyžích - Světový pohár: La Clusaz
Studio
10:25
Běh na lyžích - Světový pohár: La Clusaz
Přímý přenos
11:45
Barvy štěstí
Seriál
CBS Reality
08:30
Těhotenství a porod: skutečná pravda
Dok. seriál
08:55
Těhotenství a porod: skutečná pravda
Dok. seriál
09:20
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
10:10
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:00
Městská nemocnice
Dok. seriál
11:50
Policejní jednotky
Dok. seriál


TA3
12:00
zprávy
Žurnál
12:30
zprávy
Dokument Arirang
Repríza
13:00
zprávy
Správy
13:30
zprávy
Týždeň vo filme
Premiéra
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Spektrum
Premiéra
14:45
zprávy
Rozhovory cez polnoc
Repríza
Spektrum
12:00
dokument
Země lávy: V havajské ohnivé linii (1) (...
13:00
dokument
50 dobrodružství, která přivedou vaši ma... (6)
14:00
dokument
Země: Planeta a její moc (4) (60 min)
15:00
dokument
Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření (2)
reklama
TVP 1
12:15
Sedláci (13/13)
Seriál
13:20
Okrasa boří pravidla
Magazín
13:55
SP ve skocích na lyžích - Světový pohár
Studio
14:15
SP ve skocích na lyžích - Světový pohár
Přímý přenos
TVP 2
13:20
dokument
Vražedných 60 (26)
Dokument VB (2010)
14:00
Familiáda
Soutěž
14:40
Rodinka.pl (16)
Komed. seriál
15:20
film
Já, padouch
Anim. film USA (2010).
CBS Reality
12:15
Policejní jednotky
Dok. seriál
12:40
200 kilový teenager
Dok. seriál
13:30minih133452minih133452
Soudkyně Judy

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 15:10 (CBS Reality)
26.11.2019 v 03:20 (CBS Reality)
30.11.2019 v 06:00 (CBS Reality)
05.12.2019 v 11:00 (CBS Reality)
06.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
07.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
08.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)
09.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)


Dok. seriál
 
TV program: Soudkyně Judy (Judge Judy)
13:55minih133452minih133452
Soudkyně Judy

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 15:10 (CBS Reality)
26.11.2019 v 03:20 (CBS Reality)
30.11.2019 v 06:00 (CBS Reality)
05.12.2019 v 11:00 (CBS Reality)
06.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
07.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
08.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)
09.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)


Dok. seriál
 
TV program: Soudkyně Judy (Judge Judy)
14:20minih133452minih133452
Soudkyně Judy

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 15:10 (CBS Reality)
26.11.2019 v 03:20 (CBS Reality)
30.11.2019 v 06:00 (CBS Reality)
05.12.2019 v 11:00 (CBS Reality)
06.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
07.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
08.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)
09.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)


Dok. seriál
 
TV program: Soudkyně Judy (Judge Judy)
14:45minih133452minih133452
Soudkyně Judy

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 15:10 (CBS Reality)
26.11.2019 v 03:20 (CBS Reality)
30.11.2019 v 06:00 (CBS Reality)
05.12.2019 v 11:00 (CBS Reality)
06.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
07.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
08.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)
09.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)


Dok. seriál
 
TV program: Soudkyně Judy (Judge Judy)
15:10minih133452minih133452
Soudkyně Judy

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 15:10 (CBS Reality)
26.11.2019 v 03:20 (CBS Reality)
30.11.2019 v 06:00 (CBS Reality)
05.12.2019 v 11:00 (CBS Reality)
06.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
07.12.2019 v 03:20 (CBS Reality)
08.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)
09.12.2019 v 05:35 (CBS Reality)


Dok. seriál
 
TV program: Soudkyně Judy (Judge Judy)
15:35
Auto jako léčka
Dok. seriál
TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Slovenská voda
Dokument, repríza
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Správy
18:00
zprávy
Motoring
Premiéra
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:00
zprávy
Tak takto?!
Repríza
19:25
zprávy
24 hodín vo svete
Premiéra
19:55
zprávy
Euronews
Premiéra
Spektrum
16:00
dokument
Brutální biologie (4)
17:00
dokument
Ken Follett: Cesta do dob temna (1)
17:55
dokument
Planeta Země po vymření lidstva (3)
18:45
dokument
Mravenci vědí všechno (9) (15 min)
19:00
dokument
Zvířecí rekordmani IV (1)
reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:15
Počasí
17:30
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)


Seriál
 
TV program: Ranczo
18:30
Přicházejí svátky
19:30
Zprávy
TVP 2
17:00
Slovo na neděli
17:10
Díky Bohu, už je víkend
Zábavný pořad
18:00
Panorama
18:35
Sport Telegram
18:40
Počasí
19:05
Vsaď si na milion
Soutěž
19:55
Sweet
CBS Reality
16:00
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
Dok. seriál
16:25
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
Dok. seriál
16:50
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
Dok. seriál
17:15
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
Dok. seriál
17:40
Novorozenci: komplikované porody
Dok. seriál
18:30
200 kilový teenager
Dok. seriál
19:20
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
TA3
20:00
zprávy
Bez dresu s Dušanom Gabánim
Premiéra
21:00
zprávy
Správy
21:30
zprávy
Showbiz
Premiéra
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
Premiéra
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
24 hodín vo svete
Repríza
Spektrum
20:00
dokument
Objevy starověku III (9)
21:00
dokument
Berlínská zeď
22:00
dokument
Osvětimský proces ve Frankfurtu
23:00
dokument
Pravdivé příběhy III (2)
reklama
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Kronika ME v házené
20:10
Počasí
20:25
film
Bourneovo ultimátum
Akční krimifilm USA (2007).
22:25
film
Nora Roberts: Městečko Angels Fall
Romant. drama Kan./USA (2006).
TVP 2
20:05
Prázdniny z Kabaretem - Štětín 2014
Zábavný pořad
22:05
film
Jak jsem rozpoutal druhou světovou válku (3)
Válečná komedie Pol. (1970).
23:35
Grzegorz Ciechowski - setkání s legendou
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady
Dok. seriál
21:00
Opravdové příběhy z pohotovosti
Dok. seriál
21:50
Ze složek FBI
Dok. seriál
22:40
Cela
Dok. seriál
23:05
Cela
Dok. seriál
23:30
Podvodníci
Zábavný dok. seriál
TA3
00:00
zprávy
Správy
00:30
zprávy
Žurnál
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:00
dokument
Nacisté v hledáčku (10)
01:00
dokument
Utajená města Asie (2)
02:00
dokument
Osvětimský proces ve Frankfurtu
02:55
dokument
Nacisté v hledáčku (11)
03:55
dokument
On The Spot IV (2)
04:55
dokument
HungaRock z první ruky (34) (65 min)
reklama
TVP 1
00:10
film
Super náhradník
Komedie USA (2006).
02:05
film
Policajt ze školky
Akční komedie USA (1990).
04:00
Závěr vysílání
TVP 2
00:45
film
Nebezpečná krása
Drama USA (1998).
02:45
film
Piráti na vlnách
Komedie Fr./USA/VB (2009).
04:55
Závěr vysílání
CBS Reality
00:20
Lékařští detektivové
Dok. seriál
00:45
Lékařští detektivové
Dok. seriál
01:10
48 hodin
Dok. seriál
01:55
Vyšetřovatel
Dok. seriál
02:45
Cela
Dok. seriál
03:10
Cela
Dok. seriál
03:35
Městská nemocnice
Dok. seriál
04:25
Městská nemocnice
Dok. seriál
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.336/0.264