TV Program - Sobota 13. června

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TA3 TA3
Spektrum Spektrum
reklama
TVP 1 TVP 1
TVP 2 TVP 2
CBS Reality CBS Reality
07:00
zprávy
Správy
07:30
zprávy
Správy
05:00
dokument
Sportovní vozy (1)
Pořad Sportovní vozy nám umožní nahlédnout do světa oslňujícího rychlostí a vonícího benzínem. Techn...

Pořad Sportovní vozy nám umožní nahlédnout do světa oslňujícího rychlostí a vonícího benzínem. Technické zázraky o výkonu několika stovek koňských sil nám představí moderátor István Tordai, kterého můžeme znát i z jiných pořadů věnovaných technickým sportovním disciplinám. Kromě sportovních vozů budou tématem tohoto seriálu i nejnovější výdobytky motocyklového průmyslu, které před kamerami jistě ochotně vyzkouší nejen náš odvážný moderátor, ale také právě aktuální celebrita pozvaná do pořadu jako host.

06:00
dokument
V síti (3)
Koktejlparty. Teroristická buňka. Bakteriová kultura. Mezinárodní organizace. Toto všechno jsou sítě...

Koktejlparty. Teroristická buňka. Bakteriová kultura. Mezinárodní organizace. Toto všechno jsou sítě, ale od poměrně nedávné doby jsou to zároveň i součásti překvapivé revoluce na poli vědy. Snad nejdůležitějším vědeckým objevem počátku jedenadvacátého století je zjištění, že všechny sítě a systémy vznikají na základě totožného stavebního principu a fungují podle zcela jednoduchých, zato však mimořádně efektivních pravidel. To jsou hlavní premisy výzkumu sítí, jehož metody se používají v řadě oblastí; od výzkumu rakovinového bujení po boj s terorismem, od analýz skupinové dynamiky v podnicích po fungování automatické sebeorganizace společenství, které vytváří Wikipedii, od předpovídání lidského chování po práci konstruktérů letadel.

06:30
dokument
Ptačí paparazzi (1)
Divotvorná voda. Zmáčknout spoušť fotoaparátu? Sotva si lze asi představit něco lehčího. Ale co vytv...

Divotvorná voda. Zmáčknout spoušť fotoaparátu? Sotva si lze asi představit něco lehčího. Ale co vytvořit dokonalou fotografii? To je naopak zase tak těžké, že se to podaří jen málokomu. Navíc: chtějte být dokonalí, když máte fotit ptactvo nebeské! To už téměř hraničí s nemožným. Ovšem Bence Máté to přesto umí a dělá. Autor přírodních snímků žijící v Pusztaszeru /čti: v Pustaseru/ se v uplynulých letech vypracoval na jednoho z nejlepších fotografů přírody, což není samozřejmě náhoda. Bence si totiž osvojil ptačí myšlenkové pochody – a když vidí, že to jinak nepůjde, dokáže se bleskurychle zneviditelnit. Víte, v čem tkví tajemství jeho úspěchů? Dozvíte se to, pokud budete sledovat nejnovější pořad z vlastní produkce televize Spektrum. Portrétní dokumentární cyklus’Ptačí paparazzo’, ve kterém má Bence Máté, zvolený pro rok 2010 za nejlepšího autora fotografií přírody na světě, hlavní roli, se natáčel letos. Díky tomuto seriálu pochopíme nejen tajemství zhotovování jeho oceněných snímků, ale i jádro přitažlivosti oněch okřídlených tvorečků, které budeme moci obdivovat na dosud nevídaných – a ještě mnohonásobně zpomalených – záběrech. Netajeným cílem tvůrců bylo přiblížit život přírody našeho regionu divákům takovým způsobem, aby si jej zamilovali. Tento nevšední seriál nám umožní dát si schůzku s nevšedním fotografem a podrobněji poznat nejhezčí druhy ptáků žijících na území Maďarska. Tak zblízka a pečlivě jsme si je dosud ještě nikdy prohlédnout nemohli.

07:00
dokument
Brutální chemie (1)
Brutální rozvrh hodin televize Spektrum od nynějška bude obsahovat i chemii. Expertem a demonstrátor...

Brutální rozvrh hodin televize Spektrum od nynějška bude obsahovat i chemii. Expertem a demonstrátorem „Brutální chemie” bude Gergő Zoltán Nagy, mladý vědec aspirující na doktorský titul, který divákům ve čtyřech tematických okruzích předvede nejkrásnější a nejpronikavější chemické reakce: půjde o tematické okruhy katalýza, oxidace, hoření a kovy. V jejich rámci budou diváky okouzlovat plameny, erupce, jakož i světelné efekty reakcí. Bude se vyrábět obří zápalka z trámu, uvidíme spontánní samovznícení, ohňostroj s hořící pěnou, začnou vybuchovat sudy i čokoláda. S urychlenými rekacemi přichází brutální stránka chemie!

05:05
Druhá směna (8/15)
Seriál
06:10
Expres Milosrdenství
06:40
Validní
07:00
Les blíže nás
Magazín
07:25
Dobrý den v sobotu
05:20
dokument
Vražedných 60 (11)
Dokument VB (2010)
06:00
dokument
Země, planeta rostlin
Dok. cyklus VB (2012)
07:05
L jako láska (1150)
Seriál
05:05
Městská nemocnice XIV (37)
Dok. seriál. Lékařský reality dokument, který byl přenášen každý den živě přímo z jedné z nejvytížen...

Dok. seriál. Lékařský reality dokument, který byl přenášen každý den živě přímo z jedné z nejvytíženějších městských nemocnic v Evropě, nemocnice Guy’s and St Thomas’ ležící přímo v srdci Londýna.

06:00
Soudkyně Judy V (135)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

06:25
Soudkyně Judy V (136)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

06:50
Parkinson ve 25 letech
Dokument. Již ve věku 18 let byla Michaelovi diagnostikována Parkinsonova choroba. Sledujte jeho odv...

Dokument. Již ve věku 18 let byla Michaelovi diagnostikována Parkinsonova choroba. Sledujte jeho odvážný boj s touto nevyléčitelnou nemocí.

07:40
Policejní jednotky VII (5)
Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policist...

Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policisty číhá doslova na každém rohu. Sledujte, jak muži zákona řeší vraždy, nehody nebo třeba pašování drog.

TA3
08:00
zprávy
Správy
08:30
zprávy
Správy
09:00
zprávy
Správy
09:30
zprávy
Šport+
Repríza
10:00
zprávy
Správy
10:30
zprávy
S vedou je život lepší
Repríza
10:45
zprávy
Správy
11:00
zprávy
Správy
11:20
zprávy
Dobré správy
Repríza
11:45
zprávy
Cesta do života
Premiéra
Spektrum
08:00
dokument
Mizející svět mořských cikánů
Etnická skupina Chao Ley, známá také jako „mořští cikáni”, žije už alespoň tři a půl tisíciletí svůj...

Etnická skupina Chao Ley, známá také jako „mořští cikáni”, žije už alespoň tři a půl tisíciletí svůj ničím nerušený život lovců a rybářů podél západního pobřeží Thajska a na vzdálenějších ostrovech v Andamanském moři. Ve třetím tisíciletí je však tradiční způsob života tohoto etnika ohrožen rychle se rozmáhající turistikou, mizením korálových útesů a zvýšenou intenzitou lovu krabů. Přežít mohou, jak sami dobře vědí, pouze v tom případě, že se dokáží přizpůsobit modernímu světu.

09:00
dokument
Pouště a život (3)
Televize Spektrum tímto šestidílným seriálem obsahujícím vše podstatné rozptýlí mylnou představu, po...

Televize Spektrum tímto šestidílným seriálem obsahujícím vše podstatné rozptýlí mylnou představu, podle níž jsou pouště místa, kde nikdo a nic nepřežije, kde se nenachází žádný život. Pro lidi, rostliny a zvířata z pouště je jejich domovské prostředí dostatečně životodárné; možná, že to není zrovna ráj na zemi, ale poskytne jim všechno, co potřebují k přežití. Každý díl tohoto televizního cyklu nás zavede do jiné pouště. Čeká nás Namíb v Africe, Gobi v Mongolsku, Atacama v Chile, ale podíváme se také do Judejské pouště v Izraeli nebo do indické pouště Thar. Vydejte se s námi na cestu i vy!

10:00
dokument
Divoká zvířata, divoký život (7)
Filmování divoké zvěře v jejím přirozeném prostředí je přesně tou oblastí dokumentaristického umění,...

Filmování divoké zvěře v jejím přirozeném prostředí je přesně tou oblastí dokumentaristického umění, která před jeho provozovatele staví dosud snad nejzávažnější výzvy. Narození mláďat, boj o přežití, komunikace, milostný život, shánění potravy -- to všechno jsou základní součásti zvířecího chování. Náš seriál je postupně zachycuje všechny. Poznáme chování několika celkem neznámých druhů, ale i několika takových, na jejichž blízkost jsme si již zvykli. A přesto pro nás budou mít ty známější největší překvapení!

11:00
dokument
Divoká planeta: Severní Amerika (3)
Neuvěřitelně pestré a rozmanité končiny severní Ameriky, zasněžené vrcholky hor, panenské lesy a pob...

Neuvěřitelně pestré a rozmanité končiny severní Ameriky, zasněžené vrcholky hor, panenské lesy a pobřežní lokality, kterými se věčně prohání vítr, jsou domovem mnoha druhů divoce žijící fauny. Náš seriál procestuje všechny tyto kraje, aby formou obdivuhodně vzácných a poutavých záběrů přiblížil divákům zajímavý život tamějších zvířat.

reklama
TVP 1
08:00
Rok v zahradě
08:30
Našearmáda.pl
Magazín
09:00
OPOLE! Miluji tě! (5)
09:40
seriál
Smích osudu (1/13)
Seriál Pol. (2011).
10:40
Víkendový filmový magazín
Magazín
11:05
Jak to funguje (89)
Magazín
11:35
Zprávy vědecké
Magazín
11:45
film
Rodinná farma
Drama USA (2005).
TVP 2
08:00
Otázka k snídani
11:05
Kultura, hlupáku
Magazín
11:45
Kabaret Ani Mru Mru
CBS Reality
08:05
Policejní jednotky VII (6)
Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policist...

Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policisty číhá doslova na každém rohu. Sledujte, jak muži zákona řeší vraždy, nehody nebo třeba pašování drog.

08:30
Záchranáři na dvou kolech IV (3)
Dok. seriál. Tento seriál plný dramatických a nečekaných událostí představuje neohrožené britské zác...

Dok. seriál. Tento seriál plný dramatických a nečekaných událostí představuje neohrožené britské záchranáře, kteří s pomocí svých strojů bojují v ulicích o životy pacientů.

09:20
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí (17)
Dok. seriál. Přes pokrok v moderní medicíně zůstavají některé nemoci nevyléčitelné. Sledujte osudy p...

Dok. seriál. Přes pokrok v moderní medicíně zůstavají některé nemoci nevyléčitelné. Sledujte osudy pacientů, kteří díky alternativním způsobům léčby dokázali překonat nepřekonatelné.

09:45
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí (18)
Dok. seriál. Přes pokrok v moderní medicíně zůstavají některé nemoci nevyléčitelné. Sledujte osudy p...

Dok. seriál. Přes pokrok v moderní medicíně zůstavají některé nemoci nevyléčitelné. Sledujte osudy pacientů, kteří díky alternativním způsobům léčby dokázali překonat nepřekonatelné.

10:10
Těhotenství a porod: skutečná pravda II (10)
Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodi...

Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodičů. Klade si za cíl informovat a rozptýlit tak zažité mýty a obavy.

10:35
Těhotenství a porod: skutečná pravda II (11)
Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodi...

Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodičů. Klade si za cíl informovat a rozptýlit tak zažité mýty a obavy.

11:00
Těhotenství a porod: skutečná pravda II (12)
Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodi...

Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodičů. Klade si za cíl informovat a rozptýlit tak zažité mýty a obavy.

11:25
Těhotenství a porod: skutečná pravda II (13)
Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodi...

Dok. seriál. Těhotenství a porod: skutečná pravda přináší pohled lékařů, porodních asistentek a rodičů. Klade si za cíl informovat a rozptýlit tak zažité mýty a obavy.

11:50
Auto jako léčka XVIII (2)
Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta js...

Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta jsou vybavena sledovacím zařízením, aby bylo možno zachytit každý detail zločinu.TA3
12:00
zprávy
Žurnál
12:30
zprávy
Dokument Arirang
Premiéra
13:00
zprávy
Správy
13:30
zprávy
Týždeň vo filme
Premiéra
14:00
zprávy
Správy
14:30
zprávy
Spektrum
Premiéra
14:45
zprávy
Rozhovory cez polnoc
Repríza
Spektrum
12:00
dokument
Profesionální hromadné stravování (5)
Jak si dokáží poradit kuchyně, jež provozují letecké společnosti, zaoceánské parníky nebo obří lunap...

Jak si dokáží poradit kuchyně, jež provozují letecké společnosti, zaoceánské parníky nebo obří lunaparky zajišťující zábavu početných mas, se stravováním tisíců lidí, kteří mají všichni hlad přibližně ve stejnou dobu? Náš pořad vám předvede, jak dokonalá logistická příprava, jaké organizační schopnosti a téměř až nadlidská práce jsou zapotřebí k tomu, aby tolik hladových krků bylo nakrmeno pokud možno bez průtahů a zádrhelů.

13:00
dokument
Asijské příběhy (11)
Teto náš seriál je zaměřen na bídu i hladovění, které jsou dosud charakteristickými rysy velké části...

Teto náš seriál je zaměřen na bídu i hladovění, které jsou dosud charakteristickými rysy velké části Asie. Tamější situace je opravdu neutěšená, není však úplně bezvýchodná. Za to lze v nemalé míře vděčit všelijakým dobročinným organizacím a dobrovolníkům, kteří dělají vše pro to, aby chudobu přemohli. Zdá se, že jejich úsilí není úplně marné; toto semknutí mnoha lidí se může stát základem východiska z bídy. Jejich zápas, dokumentovaný naším filmem, by měl mít pro celý svět hodnotu následováníhodného příkladu.

13:30
dokument
Asijské příběhy (12)
Teto náš seriál je zaměřen na bídu i hladovění, které jsou dosud charakteristickými rysy velké části...

Teto náš seriál je zaměřen na bídu i hladovění, které jsou dosud charakteristickými rysy velké části Asie. Tamější situace je opravdu neutěšená, není však úplně bezvýchodná. Za to lze v nemalé míře vděčit všelijakým dobročinným organizacím a dobrovolníkům, kteří dělají vše pro to, aby chudobu přemohli. Zdá se, že jejich úsilí není úplně marné; toto semknutí mnoha lidí se může stát základem východiska z bídy. Jejich zápas, dokumentovaný naším filmem, by měl mít pro celý svět hodnotu následováníhodného příkladu.

14:00
dokument
Tajemství oceánů: minulost, současnost a... (1)
Kde se na Zemi vzaly oceány? Jak se vyvinuli mořští tvorové? Když se od takových otázek odrazí moder...

Kde se na Zemi vzaly oceány? Jak se vyvinuli mořští tvorové? Když se od takových otázek odrazí moderní přírodověda, dříve či později strhne roušku z mnoha tajemství spojených s mořskými hlubinami. V našem trojdílném seriálu se vydáváme za poznáním minulosti, přítomnosti i budoucnosti světových oceánů. S využitím technik vyvinutých tvůrci přírodních dokumentárních snímků a možností nabízených počítači můžeme divákům poskytnout dosud nevídaný obraz skutečnosti...

15:00
dokument
David Attenborough: Afrika (2)
BBC nám ve svém mimořádně úspěšném seriálu předvádí Afriku tak, jak jsme ji ještě nikdy neviděli. Vy...

BBC nám ve svém mimořádně úspěšném seriálu předvádí Afriku tak, jak jsme ji ještě nikdy neviděli. Vydáme se na nádhernou cestu, poznáme pět překrásných afrických regionů a v nich nové příběhy, zvířecí druhy a místa, která pro nás dosud byla naprosto neznámá. Zúčastníme se unikátní expedice, která nás zavede do nejextrémnějších částí tohoto obrovského kontinentu, uvidíme úchvatnou divočinu a její neuvěřitelnou faunu a flóru. Procestujeme Afriku od krásného a poklidného pohoří Altas až po Mys Dobré naděje, od konžských džunglí až po rozbouřený Atlantický oceán. Uvidíme záběry horských hřebenů a zasněžených pustin, jaké nikdo nikdy dříve nenatočil. Celý ten nádherný svět nám seriál předvede zcela novým způsobem, budeme mít pocit, že se s živočišnou a rostlinnou říší Afriky setkáváme tváří v tvář. Neznámá místa a chování jejich zvířecích obyvatel budeme moci sledovat z dosud naprosto nevídaného úhlu pohledu.

reklama
TVP 1
13:25
Životní cesta (10)
Soutěž
14:00
Okrasa boří pravidla
Magazín
14:40
seriál
Sever a Jih
Seriál USA (1985)
15:50
seriál
Panství Downton (3/7)
Seriál VB (2010)
TVP 2
12:40
Kabaretní Hity - 2014
13:25
Mise příroda (1/12)
Dokument
14:00
Familiáda
14:35
Koncert
15:50
WOK - Všechno o kultuře
Magazín
15:55
Slovo na neděli
CBS Reality
12:15
Auto jako léčka XVIII (3)
Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta js...

Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta jsou vybavena sledovacím zařízením, aby bylo možno zachytit každý detail zločinu.

12:40
Lékařská pohotovost IV (17)
Dok. seriál. Seriál přinášející skutečný obraz lékařského prostředí prezentuje náročný život zdravot...

Dok. seriál. Seriál přinášející skutečný obraz lékařského prostředí prezentuje náročný život zdravotnického personálu sloužícího ve vytížené nemocniční pohotovosti.

13:05
Lékařská pohotovost IV (18)
Dok. seriál. Seriál přinášející skutečný obraz lékařského prostředí prezentuje náročný život zdravot...

Dok. seriál. Seriál přinášející skutečný obraz lékařského prostředí prezentuje náročný život zdravotnického personálu sloužícího ve vytížené nemocniční pohotovosti.

13:30
Soudkyně Judy VII (181)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

13:55
Soudkyně Judy VII (182)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

14:20
Soudkyně Judy VII (183)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

14:45
Soudkyně Judy VII (184)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

15:10
Soudkyně Judy VII (185)
Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejzn...

Dok. seriál. Očekávejte na svých obrazovkách spravedlnost s pevnými postoji. Představujeme vám nejznámější soudkyni v USA Judy Sheindlinovou, dohlížející nad reálnými případy se skutečným vyústěním.

15:35
Auto jako léčka XVI (10)
Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta js...

Dok. seriál. Seriál Auto jako léčka přiblíží divákům svět automobilových krádeží. Nastražená auta jsou vybavena sledovacím zařízením, aby bylo možno zachytit každý detail zločinu.

TA3
16:00
zprávy
Žurnál
16:30
zprávy
Tak takto?!
Repríza
17:00
zprávy
Správy
17:30
zprávy
Správy
18:00
zprávy
Motoring
Premiéra
18:30
zprávy
Hlavné správy
19:05
zprávy
Počasie
19:15
zprávy
24 hodín vo svete
Premiéra
19:50
zprávy
Dokument Euronews
Premiéra
Spektrum
16:00
dokument
Ledová říše (3)
Filmový štáb BBC zve diváky na speciální expedici do polárních krajů. Doprovodí je do úchvatných kou...

Filmový štáb BBC zve diváky na speciální expedici do polárních krajů. Doprovodí je do úchvatných koutů světa, které obyčejný smrtelník na vlastní oči nikdy v životě zřejmě neuvidí. Seriál přinese na naše televizní obrazovky v kvalitě HD zmrzlou polární divočinu, kterou možná v této její podobě uvidíme naposledy. Globální oteplení ji totiž nezvratným způsobem mění a právě v této části světa ukazuje snad nejvýrazněji, jak ničivé síly dokáže rozpoutat. Původní komentář k tomuto televiznímu cyklu čte jeden z nejznámějších a nejuznávanějších tvůrců dokumentárních snímků o přírodě, Sir David Attenborough.

17:00
dokument
Následky (3)
Když se Země přestane otáčet. Co by se stalo, kdyby se Země najednou přestala točit? Co by se stalo,...

Když se Země přestane otáčet. Co by se stalo, kdyby se Země najednou přestala točit? Co by se stalo, kdyby Zemi ještě obývali lidé, až se v budoucnu z našeho Slunce stane rudý trpaslík? Co by se stalo, kdyby se pozemská populace zdvojnásobila? Co by se stalo, kdyby se zítra vyčerpaly celosvětové zásoby ropy? Jsou to všechno případy, které se jednou jistě stanou skutečností, jejich příchod se nezadržitelně blíží a budou pro lidstvo znamenat katastrofu. Věda hledá přesnější odpověď na otázku, kdy toto „jednou” nastane a nakolik bude mít ta nebo ona z katastrof nedozírné následky. Dožijeme se toho vůbec?

18:00
dokument
Vietnamská válka: historie a důsledky (3)
Tento trojdílný seriál odhaluje celou historii války ve Vietnamu, od nejranějších událostí, které ko...

Tento trojdílný seriál odhaluje celou historii války ve Vietnamu, od nejranějších událostí, které konflikt předcházely, až po dnešní dozvuky. Dlouhá historická předehra zahrnuje klasickou dobu feudálních vládců této indočínské země, poté příchod křesťanských misionářů, období francouzského kolonialismu a japonské invaze za druhé světové války a končí nástupem Ho Či Mina. Jak mohl vést strach Spojených států z komunismu k nelítostným následkům v podobě událostí, jež vyvrcholily tím, že dva prezidenti, v roce 1961 John F. Kennedy a v roce 1965 Lyndon B. Johnson, vyslali do Vietnamu americké jednotky, Amerika se ocitla uprostřed válečného konfliktu a zrodila se masová protiválečná hnutí. V roce 1974 prezident Nixon odstoupil a 30. dubna 1975 bylo evakuováno americké velvyslanectví v saigonu. Válka -- už i oficiálně -- skončila a rozdělená země se znovu sjednotila.

18:55
dokument
Pohřebiště (13)
Všechno, co vytvořil člověk, je odsouzeno k zániku. A vraky aut, vlaků, strojů, které už dávno doslo...

Všechno, co vytvořil člověk, je odsouzeno k zániku. A vraky aut, vlaků, strojů, které už dávno dosloužily, pomalu pokryjí povrch Země... Nebo se mýlíme? Existují totiž vrakoviště, kde se dělá vše pro recyklaci kdysi konstruktérských zázraků – dnes nepoužitelného haraburdí. Někdy si ovšem zápas s rezavějící vyřazenou technikou vyžaduje větší vynalézavost, než jakou prokázali svého času její tvůrci a výrobci. Teď i diváci dostanou možnost nahlédnout do zákulisí nejimpozantnějších pohřebišť nepotřebných strojů a mohou být očitými svědky procesu, v jehož rámci se technická monstra křísí k novému životu.

19:50
dokument
Jak se to dělá IV (6)
Domek na hraní. Seriál krátkých dokumentárních filmů "Jak se to dělá" v každé své epizodě seznamuje ...

Domek na hraní. Seriál krátkých dokumentárních filmů "Jak se to dělá" v každé své epizodě seznamuje v několika minutách diváky s technologickými postupy výroby nejedlých užitných předmětů, ale i jedlých věcí, které mají velmi rozmanité funkce a vyrábějí se z rozličných materiálů. Je velice zajímavé vidět, kolik přidané hodnoty, práce a technologie předměty každodenní potřeby od člověka vyžadují, aby se vůbec mohly “zrodit”. Nahlédněte s námi do tajů jejich vzniku, poučte se, jak se dělají vysavače, kachlíčky nebo třeba těstoviny do polévky.

reklama
TVP 1
17:00
Teleexpres
17:20
Počasí
17:30
Otec Matouš
Seriál
18:30
seriál
minih81464
Ranč

Další díl/opakování:
25.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
26.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
29.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
30.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
31.10.2018 v 08:55 (TVP 1)
02.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)

(117)
Seriál
 
TV program: Ranczo
19:30
Zprávy
TVP 2
16:10
film
Alvin a Chipmunkové
Animovaná rodinná komedie USA (2007).
17:45
WOK - Všechno o kultuře
Magazín
18:00
Panorama
18:35
Sport Telegram
18:45
Počasí
19:05
Vsaď si na milion (100)
Soutěž
CBS Reality
16:00
Svatby na zakázku VI (5)
Dok. seriál. Uvidíte, jak obtížné může být zařídit perfektní svatbu v rámci stanoveného rozpočtu. Se...

Dok. seriál. Uvidíte, jak obtížné může být zařídit perfektní svatbu v rámci stanoveného rozpočtu. Seriál Svatby na zakázku spojuje to nejlepší z půvabů designu a dramatu reality show.

16:50
Svatby na zakázku VI (6)
Dok. seriál. Uvidíte, jak obtížné může být zařídit perfektní svatbu v rámci stanoveného rozpočtu. Se...

Dok. seriál. Uvidíte, jak obtížné může být zařídit perfektní svatbu v rámci stanoveného rozpočtu. Seriál Svatby na zakázku spojuje to nejlepší z půvabů designu a dramatu reality show.

17:40
Tělo jako důkaz IV (12)
Dok. seriál. Přidejte se k Dayle Hinmanové, důvtipné a vytrvalé detektivce při jejím pečlivém zkoumá...

Dok. seriál. Přidejte se k Dayle Hinmanové, důvtipné a vytrvalé detektivce při jejím pečlivém zkoumání nejzáhadnějších kriminálních případů státu Florida, u kterých existuje pouze mizivé množství důkazů.

18:05
Tělo jako důkaz IV (13)
Dok. seriál. Přidejte se k Dayle Hinmanové, důvtipné a vytrvalé detektivce při jejím pečlivém zkoumá...

Dok. seriál. Přidejte se k Dayle Hinmanové, důvtipné a vytrvalé detektivce při jejím pečlivém zkoumání nejzáhadnějších kriminálních případů státu Florida, u kterých existuje pouze mizivé množství důkazů.

18:30
Chycen při činu III (1)
Domunetární seriál. Spolu s Domem Littelwoodem se podívejte na zoubek nejnovějším chytrým metodám, k...

Domunetární seriál. Spolu s Domem Littelwoodem se podívejte na zoubek nejnovějším chytrým metodám, které používá nejen policie, ale i veřejnost, aby dokázala polapit podvodníky přímo při činu.

18:55
Chycen při činu III (2)
Domunetární seriál. Spolu s Domem Littelwoodem se podívejte na zoubek nejnovějším chytrým metodám, k...

Domunetární seriál. Spolu s Domem Littelwoodem se podívejte na zoubek nejnovějším chytrým metodám, které používá nejen policie, ale i veřejnost, aby dokázala polapit podvodníky přímo při činu.

19:20
Američtí lovci odměn (5)
Seriál. Svižná reality show, která umožní divákům prožít pátrání po nebezpečných recidivistech na vl...

Seriál. Svižná reality show, která umožní divákům prožít pátrání po nebezpečných recidivistech na vlastní kůži.

19:45
Američtí lovci odměn (6)
Seriál. Svižná reality show, která umožní divákům prožít pátrání po nebezpečných recidivistech na vl...

Seriál. Svižná reality show, která umožní divákům prožít pátrání po nebezpečných recidivistech na vlastní kůži.

TA3
20:00
zprávy
Bez dresu s Dušanom Gabánim
Premiéra
21:00
zprávy
Správy
21:30
zprávy
Showbiz
Premiéra
22:00
zprávy
Žurnál
22:30
zprávy
Šport+
Premiéra
23:00
zprávy
Správy
23:30
zprávy
24 hodín vo svete
Repríza
Spektrum
20:00
dokument
Život ve starověku (3)
Aztécké krvavé chrámy. Moderátor Brit Eaton zve diváky na cestu do starověku. V Egyptě se zajímá o C...

Aztécké krvavé chrámy. Moderátor Brit Eaton zve diváky na cestu do starověku. V Egyptě se zajímá o Cheopsovu pyramidu, v Kambodži o chrámy Angkor Wat, v Mexiku se snaží přijít na kloub tajemství Aztéků, v Guatemale záhadám Mayů, zatímco v Peru tajuplnému odkazu Inků; pokaždé si k tomu přizve na pomoc místní vědce a experty. Na závěr pátrá na Velikonočních ostrovech po možném řešení otazníků spojených s tamějšími známými kamennými sochami. Toto vše činí svérázným způsobem -- jeho pohled na starověký svět je pohledem archeologa amatéra, který hledá jednak dobrodružství, jednak odpovědi na nevyřešené otázky.

21:00
dokument
Jak se dostat dopředu (3)
Během dějin se nikde jinde nedala dělat rychlejší a závratnější kariéra než na královských dvorech. ...

Během dějin se nikde jinde nedala dělat rychlejší a závratnější kariéra než na královských dvorech. Stephen Smith, redaktor kulturní rubriky BBC nám představí svět plný lesku a nevypočitatelných zvratů, svět aristokraticky vystupujících kariéristů pohybujících se ve středověku, v době renesance a za časů baroka ve dvorním prostředí. Člověk snadno mohl přijít k titulu knížete, ale vzápětí mohl přijít i s titulem o hlavu!

22:00
dokument
Elitní jednotky (1)
Někdy prostě člověk nemá na vybranou a musí zabíjet -- přiznává americký generál Stanley McChrystal,...

Někdy prostě člověk nemá na vybranou a musí zabíjet -- přiznává americký generál Stanley McChrystal, velitel amerických speciálních jednotek. Fanatičtí teroristé a nelítostní nepřátelé budou na světě vždycky a bude nutno proti nim nasazovat speciálně vycvičná elitní komanda. Mezi takovéto jednotky patří například slavné anglické SAS, americká Navy Seal nebo méně viditelné indické Black Cats a ruská Alfa Group. Jejich nasazení je vysoce efektivní, ale může s sebou nést i velká rizika. Pokud se akce nepodaří, je nutno počítat s vysokým počtem obětí na životech a často i s politickými důsledky.

23:00
dokument
Reportéři v akci - Kmeny (3)
Eszter Cseke a András S. Takács po natáčení v konfliktních zónách naší civilizace teď začali vyhledá...

Eszter Cseke a András S. Takács po natáčení v konfliktních zónách naší civilizace teď začali vyhledávat takové kultury a společenství na naší planetě, které civilizace ještě příliš nezasáhla, pokud se tedy na zeměkouli takové místo ještě vůbec najde. Cestují od Afriky po Indonézii a navštěvují kmeny, s kterými potom žijí, v poušti nebo v tropech, aby si osvojili jejich způsob života, lovu, náboženských rituálů, a jejich prostřednictvím poznali myšlení lidí, kteří jsou našemu „pohodlně zařízenému“ světu s jeho civilizačními vymoženostmi na hony vzdáleni. I nadále cestují bez filmového štábu, jen s dvěma přiručními kamerami, aby se nejvzdálenějším kmenům co nejvíce přiblížili.

reklama
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Bílo-červení
20:10
Počasí
20:25
Opole 2015 - SuperJedynki 2015
22:30
Opole 2015 - SuperPremiery 2015 + recitá...
TVP 2
20:05
film
Bourneovo ultimátum
Krimifilm USA (2007).
22:10
film
Vřískot 2
Thriller USA (1997).
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady (140)
Dok. seriál. Dnes již klasický seriál o skutečných nevyřešených zločinech, pohřešovaných osobách a p...

Dok. seriál. Dnes již klasický seriál o skutečných nevyřešených zločinech, pohřešovaných osobách a paranormálních jevech byl šestkrát nominovaný na cenu Emmy a patří k nejdéle vysílaným pořadům.

21:00
Koronerem v australském vnitrozemí (5)
Dok. seriál. Tento poutavý pořad plný překvapivých zvratů sleduje práci koronerů napříč celým austra...

Dok. seriál. Tento poutavý pořad plný překvapivých zvratů sleduje práci koronerů napříč celým australským kontinentem.

21:50
Podvodníci XV (10)
Zábavný dok. seriál. Podvodníci jsou klasický pořad Zone Reality. Podezřívaví jedinci se obrací na t...

Zábavný dok. seriál. Podvodníci jsou klasický pořad Zone Reality. Podezřívaví jedinci se obrací na tento pořad a skupina soukromých vyšetřovatelů zjišťuje zda jejich partner má či nemá milostný poměr.

22:40
48 hodin XX (13)
Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly spole...

Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly společností. Za účelem objasnění zločinu a vynesení rozsudku je zkoumán každý dějový zvrat.

23:30
48 hodin XVI (15)
Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly spole...

Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly společností. Za účelem objasnění zločinu a vynesení rozsudku je zkoumán každý dějový zvrat.

TA3
00:00
zprávy
Správy
00:30
zprávy
Žurnál
01:00
zprávy
Záver vysielania
Spektrum
00:00
dokument
Ross Kemp: extrémní svět (1)
Chicago. Britský filmový herec Ross Kemp si zvolil jeden z nejobtížnějších druhů investigativní doku...

Chicago. Britský filmový herec Ross Kemp si zvolil jeden z nejobtížnějších druhů investigativní dokumentaristiky. Rozhodl se totiž, že zavítá do nejnebezpečnějších koutů světa, které jsou nejvíce nakažené kriminalitou. Jeho reportáže pocházejí z mimořádně zajímavých míst a měl možnost nastavit mikrofon mnoha nevšedním postavám - mimo jiné drogovým dealerům v Chicagu, trestancům konžských věznic, ale z bezpečných křesel našich obýváků můžeme sledovat i mexické pašeráky omamných prostředků nebo dění v kriminalitou prorostlých komunitách, jak nám je nabízí Venezuela, Marseille nebo Tanzánie.

00:50
dokument
Supersystémy (3)
Brusinky. Odletět někam letadlem? Zavolat si taxíka? Poslat balík na druhou polokouli? Každodenní úk...

Brusinky. Odletět někam letadlem? Zavolat si taxíka? Poslat balík na druhou polokouli? Každodenní úkony, které nám možná připadají docela jednoduché, ale přitom je z pozadí zajišťují neuvěřitelně komplexní systémy, složitá technika a tisíce lidí, bez kterých by všechny tyto služby nemohly hladce fungovat. Tento seriál nás seznámí například s fungováním Letiště JFK, UPS, taxislužeb působících na území New Yorku, jakož i s provozem největších zaoceánských lodí.

01:45
dokument
Elitní jednotky (1)
Někdy prostě člověk nemá na vybranou a musí zabíjet -- přiznává americký generál Stanley McChrystal,...

Někdy prostě člověk nemá na vybranou a musí zabíjet -- přiznává americký generál Stanley McChrystal, velitel amerických speciálních jednotek. Fanatičtí teroristé a nelítostní nepřátelé budou na světě vždycky a bude nutno proti nim nasazovat speciálně vycvičná elitní komanda. Mezi takovéto jednotky patří například slavné anglické SAS, americká Navy Seal nebo méně viditelné indické Black Cats a ruská Alfa Group. Jejich nasazení je vysoce efektivní, ale může s sebou nést i velká rizika. Pokud se akce nepodaří, je nutno počítat s vysokým počtem obětí na životech a často i s politickými důsledky.

02:45
dokument
Vietnamská válka: historie a důsledky (3)
Tento trojdílný seriál odhaluje celou historii války ve Vietnamu, od nejranějších událostí, které ko...

Tento trojdílný seriál odhaluje celou historii války ve Vietnamu, od nejranějších událostí, které konflikt předcházely, až po dnešní dozvuky. Dlouhá historická předehra zahrnuje klasickou dobu feudálních vládců této indočínské země, poté příchod křesťanských misionářů, období francouzského kolonialismu a japonské invaze za druhé světové války a končí nástupem Ho Či Mina. Jak mohl vést strach Spojených států z komunismu k nelítostným následkům v podobě událostí, jež vyvrcholily tím, že dva prezidenti, v roce 1961 John F. Kennedy a v roce 1965 Lyndon B. Johnson, vyslali do Vietnamu americké jednotky, Amerika se ocitla uprostřed válečného konfliktu a zrodila se masová protiválečná hnutí. V roce 1974 prezident Nixon odstoupil a 30. dubna 1975 bylo evakuováno americké velvyslanectví v saigonu. Válka -- už i oficiálně -- skončila a rozdělená země se znovu sjednotila.

03:35
dokument
Jak se dostat dopředu (3)
Během dějin se nikde jinde nedala dělat rychlejší a závratnější kariéra než na královských dvorech. ...

Během dějin se nikde jinde nedala dělat rychlejší a závratnější kariéra než na královských dvorech. Stephen Smith, redaktor kulturní rubriky BBC nám představí svět plný lesku a nevypočitatelných zvratů, svět aristokraticky vystupujících kariéristů pohybujících se ve středověku, v době renesance a za časů baroka ve dvorním prostředí. Člověk snadno mohl přijít k titulu knížete, ale vzápětí mohl přijít i s titulem o hlavu!

04:35
dokument
Devátý život kočky divoké
1. část Zatímco kočka domácí patří k nejrozmazlovanějším domácím miláčkům vůbec, její nejbližší příb...

1. část Zatímco kočka domácí patří k nejrozmazlovanějším domácím miláčkům vůbec, její nejbližší příbuzná, kočka divoká, žijící v evropských lesích, musí bojovat za záchranu holého života...

reklama
TVP 1
00:50
Opole Extra
01:20
seriál
Panství Downton (3/7)
Seriál VB (2010)
02:15
seriál
Proti zdi (4)
Seriál USA (2011)
03:05
seriál
Up All Night (1)
Seriál USA (2012)
03:30
seriál
Up All Night (2)
Seriál USA (2012)
03:50
Závěr vysílání
TVP 2
00:20
Koncert populární hudby
01:30
WOK - Všechno o kultuře
Magazín
01:55
film
Bratr 2 - Cesta domů
Drama Rus. (2000).
04:10
film
Olsenův gang - pařížský plán
Komedie Dán. (1981).
CBS Reality
00:20
Rekonstrukce zločinu X (9)
Dok. seriál. Investigativní pohled do zákulisí vyšetřování zločinů. Svědectví, realistické dramatiza...

Dok. seriál. Investigativní pohled do zákulisí vyšetřování zločinů. Svědectví, realistické dramatizace, záznamy z televizních zpráv, rozhovory s rodinami a přáteli obětí, s advokáty a státními zástupci.

01:15
Podvodníci XV (10)
Zábavný dok. seriál. Podvodníci jsou klasický pořad Zone Reality. Podezřívaví jedinci se obrací na t...

Zábavný dok. seriál. Podvodníci jsou klasický pořad Zone Reality. Podezřívaví jedinci se obrací na tento pořad a skupina soukromých vyšetřovatelů zjišťuje zda jejich partner má či nemá milostný poměr.

02:05
Cela III (5)
Dok. seriál. Sledujte každodenní život dozorců a chovanců ve věznicích napříč Spojenými státy. Kamer...

Dok. seriál. Sledujte každodenní život dozorců a chovanců ve věznicích napříč Spojenými státy. Kamerový štáb dokumentuje dění v nápravných zařízeních a pracovní náplň jejich zaměstnanců.

02:35
48 hodin XX (13)
Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly spole...

Dok. seriál. Tento seriál představuje posledních 48 hodin obklopujících případy, které otřásly společností. Za účelem objasnění zločinu a vynesení rozsudku je zkoumán každý dějový zvrat.

03:25
Policejní jednotky VI (4)
Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policist...

Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policisty číhá doslova na každém rohu. Sledujte, jak muži zákona řeší vraždy, nehody nebo třeba pašování drog.

03:50
Policejní jednotky VI (5)
Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policist...

Dok. seriál. Pohled do zákulisí policejní práce. Na vlastní oči uvidíte nebezpečí, které na policisty číhá doslova na každém rohu. Sledujte, jak muži zákona řeší vraždy, nehody nebo třeba pašování drog.

04:15
Městská nemocnice XV (12)
Dok. seriál. Lékařský reality dokument, který byl přenášen každý den živě přímo z jedné z nejvytížen...

Dok. seriál. Lékařský reality dokument, který byl přenášen každý den živě přímo z jedné z nejvytíženějších městských nemocnic v Evropě, nemocnice Guy’s and St Thomas’ ležící přímo v srdci Londýna.

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.22/0.157